korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Multikino i British Council- National Theatre Live: Frankenstein, 26.09.19.
W ramach projektu MultiCulture Britain , Multikino i British Council zapraszają na specjalne pokazy scenicznej adaptacji „Frankensteina” w reżyserii Danny’ego Boyle’a („Trainspotting”, „Slumdog Millionaire”, „Steve Jobs”), zrealizowanej na deskach National Theatre w 2011 r. Spektakl okazał się międzynarodowym sukcesem, zobaczyło go ponad pół miliona widzów w kinach na całym świecie.
Wydawnictwo ELI & ET TOI: Léo et Théo, kurs dla uczniów klas 4-6.
Léo et Théo to trzypoziomowy kurs języka francuskiego dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej kładący nacisk na podejście komunikacyjne i czynne poznawanie naturalnego współczesnego języka poprzez żywe dialogi, historyjki, piosenki oraz gry i zabawy. Każdy rozdział książki oferuje liczne aktywności pozwalające na ćwiczenie i utrwalenie poznanych słówek, wyrażeń i struktur komunikacyjnych. Podręcznik daje również możliwość poznania elementów kultury francuskiej i jej obecności w świecie.
British Council: Franciszka Themerson: Linie życia, wystawa, do 13.10.19, Gdańsk.
Wystawa prezentuje twórczość malarską i rysunkową Franciszki Themerson z lat 50.i 60. Był to okres, w którym krystalizowała się formuła jej malarstwa łączącego ze sobą figurację z badaniem przestrzeni optycznej obrazu. Kompozycjom olejnym artystki, których narracje wyprowadzone są z gęstej faktury za pomocą dynamicznych przebiegów linii, towarzyszą prace na papierze – energetyczne rysunki z cykli Kaligramy i Ślady życia. Odbiorcy tych prac stają się świadkami procesu spontanicznego kształtowania się przedstawień, które wiążą ze sobą zmienność punktów widzenia i układów odniesienia.
Wydawnictwo ELI & ET TOI: Jojo, kurs j. francuskiego dla uczniów klas 4-6.
Kurs języka francuskiego dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej pełen ćwiczeń i zabaw rozwijających znajomość słownictwa i gramatyki.
EDUNEWS.PL: CZEGO OCZEKUJĄ NASTOLETNI UCZNIOWIE OD DOBREGO NAUCZYCIELA
Uczniowie oczekują od nauczyciela przekazywania im rzetelnej wiedzy w sposób efektywny. To jest oczywiste i tym nie będziemy się zajmować. Oprócz tego uczniowie potrzebują jeszcze czegoś więcej. Czasami występuje różnica pomiędzy tym, czego potrzebują, a czego chcieliby uczniowie. To co deklarują nie musi być wcale dla nich dobre. Również potrzeby zmieniają się wraz z wiekiem dzieci. Zajmiemy się nastolatkami, którzy pragną większej swobody i niezależności niż młodsi uczniowie. To jest zgodne z rozwojem człowieka i powinniśmy się do tego dostosować. Dorośli, którzy pracują z nastolatkami, często nie wiedzą, jak mają postępować i wpływać na młodych dorosłych i jednocześnie mniej ich kontrolować
Wydawnictwo ELI & ET TOI: Das Zauberbuch, kurs dla uczniów klas 4-6.
Das Zauberbuch Starter Lehrbuch + Audio-CD - podręcznik przygotowawczy Starter do trójpoziomowego kursu języka niemieckiego przewidzianego dla dzieci w wieku około 7-10 lat oraz uczniów szkół podstawowych w klasach 1-4. Kurs bazuje na koncepcji psycholingwistycznej skupiającej w sobie różne funkcje i relacje...
EDUNEWS.PL: O TOŻSAMOŚCI ZAWODOWEJ NAUCZYCIELI
Lider, przywódca edukacyjnej zmiany czy „wystarczająco dobry” nauczyciel? Jakich osób tak naprawdę potrzebujemy w szkołach? Słów kilka o tożsamości zawodowej nauczycieli
Wydawnictwo ELI & ET TOI: Ja Klar! kurs dla dzieci w wieku 8-11 lat.
Ja klar! to trzypoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego przeznaczony dla dzieci w wieku około 8-11 lat odpowiadający poziomom A1-A2 Gemeinsamen Europäischen Referenzrahmens.
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>