korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Oxford University Press zaprasza na konferencję metodyczną, 30.03.19, Warszawa.
Odkryj nowe podręczniki do nauki w szkołach ponadpodstawowych i językowych! Weź udział w sesjach metodycznych, wysłuchaj zagranicznych i polskich prelegentów. Poznaj kluczowe elementy nowej podstawy programowej, zyskaj wiedzę, dzięki której będziesz przygotowany merytorycznie do zmian.
Expressis Verbis: Jak kreatywnie uczyć gramatyki osoby dorosłe / młodzież, 30.03.19, Łódź.
Anglisto! Czy często zdarza Ci się mieć niewystarczającą ilość materiałów dydaktycznych dla swoich kursantów i nie masz czasu ani siły szukać nowych? Czy często szukasz gotowych materiałów / gier, które można PO PROSTU wykorzystać bez ciągłego kserowania milionów kopii, spinania? Czy często szukasz kolorowych rozwiązań? Wykorzystujesz technologię? A może chciał(a)byś ją lepiej poznać? Czy uczysz starszą młodzież / dorosłych?
NaukaBezGranic: USA & Canada; Australia & New Zealand, 29.03.19, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Oxford University Press: Get Your Students Talking! 30.03.19, Warszawa
Weź udział w sesji metodycznej Get Your Students Talking i dowiedz się o nowych pomysłach na aktywizowanie słuchaczy. Odkryj znakomite, nowe podręczniki do nauki w szkole językowej i na uczelni lub, jako materiał edukacyjny, w szkole ponadpodstawowej.
Goethe-Institut: HITO STEYERL BUBBLE VISION
Technologia 360 stopni pozwala nam na wirtualną podróż w dowolne miejsce i rozejrzenie się dookoła – niczym w bańce. W świecie wirtualnej rzeczywistości człowiek powoli zastępowany jest przez automatyczne systemy. Wizję człowieka tkwiącego w bańce i inne trendy współczesności przedstawia artystka i eseistka Hito Steyerl.
EDUNEWS.PL: EKOSELFIE, CZYLI NIE MARNUJĘ ŻYWNOŚCI (artykuł).
Marnowanie żywności to poważny problem, który ma swoje konsekwencje etyczne, ekonomiczne i ekologiczne. Gdyby uratować wyrzucane corocznie na świecie 1,3 mld ton żywności, to moglibyśmy zlikwidować problem niedożywienia i głodu. Banki Żywności ogłosiły w mediach społecznościowych konkurs #Ekoselfie, którego celem jest promocja najciekawszych zdjęć użytkowników, prezentujących swoją aktywność na rzecz niemarnowania żywności. Konkurs trwa do 28 lutego
British Council: Creative Mikser #19: Nowa Fala Rzemiosła, 28.03.19.
Jak wyglądają dobre praktyki przekazywania nowym pokoleniom wiedzy z zakresu rzemiosła? Czy nowa fala rzemiosła to dobry pomysł na skuteczny i ciekawy biznes?
EDUNEWS.PL: PROBLEM WAGI CIĘŻKIEJ (artykuł).
Otyłość i nadwaga dzieci i dorosłych jest problemem globalnym. Z danych opublikowanych w ub. roku przez czasopismo medyczne The Lancet wynika, że w 2018 roku liczba otyłych dzieci i nastolatków na świecie wzrosła do 124 milionów, a u 213 milionów odnotowano nadwagę. Polska nie jest tutaj „zieloną” wyspą. Tkwimy w głównym trendzie światowym i nic na razie nie zanosi się, abyśmy chcieli się z niego „wynieść”
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>