korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego, 21.03.13, Opole.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język rosyjski, Siedlce, 20.03.13
15:00-17:00 Metody aktywizujące na lekcjach języka rosyjskiego Prowadzenie: Monika Zdunik
Wydawnictwo Pearson: Bezpłatna konferencja metodyczna - j. niemiecki, 19.03.13, Olsztyn.
Jakie umiejętności kluczowe powinni opanować nasi uczniowie, aby zmierzyć się z wyzwaniami przyszłości? Z jakich narzędzi edukacyjnych powinni korzystać, aby przyswajanie wiedzy było dla nich łatwiejsze i ciekawsze?
EDUNEWS.PL: SERFUJĄ I RESPEKTUJĄ?
Wczoraj w całym kraju obchodzono Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne hasło przewodnie – „Serfuję. Respektuję” – miało zwrócić uwagę na to, że każdy internauta ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do samorealizacji, zdobywania informacji, nauki czy zabawy. Ponosi jednak odpowiedzialność za swoje działania w Internecie. Podczas serfowania w sieci powinien pamiętać o szanowaniu innych użytkowników i ich praw
CLE International i Nowela: Efficace comme Zénith, motivant...19.03.13, Sosonowiec.
Z okazji Międzynarodowego Święta Frankofonii 2013 w II NKJO w Sosnowcu odbędą się liczne wydarzenia, wśród których szereg konkursów - skierowanych do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych całego kraju - mających na celu wzbudzenie zainteresowania językiem francuskim i kulturą krajów francuskojęzycznych.
Wydawnictwo Pearson: Bezpłatna konferencja metodyczna - j. niemiecki, 16.03.13, Katowice.
Co oznacza w praktyce często cytowana potrzeba indywidualizacji procesu nauczania? Jak prowadzić lekcje angażujące uczniów o różnych modalnościach, poziomach zaawansowania i zainteresowaniach?
NaukaBezGranic: Certyfikaty ON-LINE: Classroom Management oraz English Speaking Countries
Widzimy już po Państwa pierwszych reakcjach i nadsyłanych opiniach, że pomysł kursów on line dla nauczycieli się spodobał. Warto podnosić kwalifikacje, a dlaczego nie zrobić tego w domu, na sofie, przy kawie? Zapraszamy by poświęcić chwilę kursom on-line, kulturze krajów anglojęzycznych lub metodyce nauczania angielskiego. W bardzo dobrym towarzystwie
WSiP: Konferencja dla nauczycieli języka niemieckiego! 18.03.13, Częstochowa.
Konferencja dla nauczycieli języka niemieckiego! Mówimy językiem nowoczesności! Od papirusa do WSiPnetu – przygotowanie do egzaminu w dobie Internetu (gimnazjum) Nauczać nowocześnie i efektownie …. czyli jak? (szkoła ponadgimnazjalna)
<<poprzednie [891] 892 893 894 895 896 897 898 899 900 nastepne>>