korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
deDOMO: Vogelschule w Brodnicy - dziewiąta szkoła partnerska.
deDOMO myśli globalnie, o wszystkich rodzicach, ale działa bardzo chętnie bardzo lokalnie. W maju zwłaszcza w kujawsko-pomorskim. Projekt „Angielski dla rodziców” gościł na ceremonii rozdania nagród w konkursie znajomości języka angielskiego, zorganizowanym przez Vogelschule w Brodnicy dla dzieciaków w całym powiecie.
Il Ponte & Via Giulia: Włoskie wydarzenia w Warszawie i w sieci: Zapiski z Toskanii, kino Muranów.
W warszawskim kinie Muranów można jeszcze oglądać francuski film pt. Zapiski z Toskanii. Jest to historia spotkania mężczyzny i kobiety w małej miejscowości w południowej części najpiękniejszego włoskiego regionu.
EDUNEWS.PL: UWOLNIJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ.
20 czerwca po raz dziewiąty obchodzone bedzie ogólnopolskie Święto Wolnych Książek. Organizatorzy wzorem minionych lat zapraszają środowiska kultury, urzędy, galerie, biblioteki, szkoły, uczelnie, jak również wszystkich aktywnych i kreatywnych czytelników do współtworzenia tego dnia. Żywią nadzieję, iż uda się zachęcić Polaków do uwalniania swoich książek i zachęcają do wspierania idei bookcrossingu, uwalniania książki, dzielenia się z innymi radością czytania...
NOWELA.pl: Oferta specjalna dla nauczycieli szkół podstawowych - seria CARAMEL.
Kurs języka francuskiego przeznaczony dla dzieci od 7. do 10. roku życia. Każda z dwóch części kursu przewidziana jest na ok. 60 godzin nauki. Pozwala dzieciom na naukę języka w ciekawy i przyjemny sposób, a także na przeżycie niesamowitych przygód razem z bohaterami serii: kucykiem Caramel i jego przyjaciółmi. Podręcznik jest atrakcyjny, barwny i przyciągający uwagę dzieci, natomiast zeszyt ćwiczeń zawiera słowniczek oraz dodatek z wycinankami i innymi materiałami do zabaw.
EDUNEWS.PL: NARZĘDZIA EDUKACYJNE UCZNIA XXI WIEKU.
NARZĘDZIA EDUKACYJNE UCZNIA XXI WIEKU Jakich narzędzi służących edukacji potrzebuje uczeń? Albo, dokładniej, jakimi z nich powinien się on swobodnie posługiwać opuszczając mury szkoły ponadgimnazjalnej? Zapewne większość zgodzi się, że nie ma większego znaczenia, ile wiedzy udało się nam zapamiętać podczas szkolnej nauki, lecz czy potrafimy tej wiedzy użyć posługując się rozmaitymi narzędziami i czy potrafimy zdobywać ad hoc nową wiedzę potrzebną, gdy tylko pojawi się taka potrzeba
Italicus: Buon viaggio! czyli przewodniki po włosku
Zbliżają się wakacje, czas odpoczynku i podróży: jeśli do Włoch - przygotowaliśmy przewodniki po najpiękniejszych miejscach tego kraju. Kto natomiast zamierza zaprosić włoskich przyjaciół do Polski, może poprzeć zaproszenie ilustracją równie pięknych miejsc naszego kraju - we włoskim wydaniu.
CLE INTERNATIONAL: FRANÇAIS.COM - NOWOŚCI WYDAWNICZE.
Tematyka książki związana jest z takimi sytuacjami jak umawianie się na spotkanie, redagowanie e-maili, rozmowy telefoniczne czy układanie planu zajęć. Jednocześnie, jak w klasycznym podręczniku do nauki języka, są rozwijane umiejętności słuchania, czytania, pisania, mówienia, słownictwo i struktury gramatyczne. Nowa edycja została wzbogacona o płytę DVD-ROM, zawierającą 80 interaktywnych ćwiczeń do wykorzystania z tablicą multimedialną oraz wszystkie nagrania audio z podręcznika.
EDUNEWS.PL: SOKRATES 3.0 - NAUCZYCIEL PRZYSZŁOŚCI, CZYLI KTO?
Polska edukacja nie ma ostatnio najlepszej prasy. Za drzwiami szkoły czeka pilotaż projektu Cyfrowej Szkoły, który ma przynieść technologiczną rewolucję. Jednocześnie - słychać, że ta sama szkoła nie uczy kreatywności, samodzielnego myślenia i współdziałania. I przygotowuje do studiów ludzi, którzy potem nie są w stanie sprostać wymaganiom rynku pracy. Z jednej strony mówi się o tym, że szkoła przygotowuje tylko do zaliczania testów a z drugiej, że w rankingach, na tle innych krajów, nie jest z polską edukacją aż tak źle...
<<poprzednie [891] 892 893 894 895 896 897 898 899 900 nastepne>>