korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?St. Patricks - School of English, Angielski dla dzieci i młodzieżyW naszej szkole najważniejsze jest to, by lektor uczył "z sercem" i posiadał odpowiednie kwalifikacje. Dzięki Państwa pomocy udało mi się znaleźć właśnie takie osoby: nauczycieli kreatywnych, zaangażowanych i odpowiednio przygotowanych do pracy z dziećmi i młodzieżą, a jednocześnie chcących podnosić swoje kwalifikacje.

Bardzo sobie cenię współpracę z portalem www.szukaj-lektora ze względu na profesjonalizm, szybkość działania, jego wysoką efektywność, a także kontakt z panią Edytą Szaciłło, która zawsze służy wsparciem i jest niezwykle serdeczną osobą.

Uważam, że działalność serwisu www.szukaj-lektora to ogromne ułatwienie zarówno dla szkół językowych jak i lektorów.

Magdalena Appel
Szkoła językowa St. Patrick's

www.stpatricks.pl
Kursy Językowe OnlineWspółpraca z portalem szukaj-lektora.pl to jedno z naszych najlepszych biznesowych osiągnięć ostatnich czasów. Widać w twórcach tego portalu przemyślany model współpracy z klientem, który sobie bardzo cenimy, gdyż sami działamy bardzo podobnie - skupianie się przede wszystkim na potrzebach klientów i dopasowywanie swojej oferty do ich potrzeb. Uczy u nas wiele lektorów, których pozyskaliśmy właśnie przez portal szukaj-lektora.pl, nie wspominając o możliwości uczestnictwa w szkoleniach, o których portal sumiennie informuje.

Polski świat biznesu byłby zdecydowanie lepszy, gdyby więcej polskich firm działało tak profesjonalnie jak portal szukaj-lektora.pl i jego Redaktor Naczelna, Edyta Szaciłło.

Jerzy Sobczyk
Dyrektor ds. Nauczania

edoo.pl
Ingles Centrum Języków ObcychChciałabym podziękować za nieocenioną pomoc w przeprowadzeniu procesu rekrutacji w Ingles Centrum Języków Obcych. Dzięki portalowi Szukaj Lektora udało mi się znaleźć lektorów szybko i sprawnie. Sposób przedstawienia kandydatów był profesjonalny.

Aneta Górecka
Ingles Centrum Języków Obcych

www.ingles.com.pl

ADVANTIS Szkolenia Językowe & TłumaczeniaSerwis okazuje się być bardzo pomocnym narzędziem w początkowym etapie rekrutacji, znacznie ułatwia nam pracę. Informacje zawarte w aplikacjach lektorów z serwisu są bardzo przejrzyste, i co najważniejsze rzeczowe, dające szybki wgląd w wykształcenie i doświadczenie lektora. O szczegóły można przecież dopytać osobiście podczas rozmowy rekrutacyjnej! Dzięki "szukaj-lektora.pl" udało się nam nawiązać współpracę z kilkoma naprawdę wartościowymi lektorami.

Justyna Strzałka - Metodyk

ADVANTIS Szkolenia Językowe & Tłumaczenia
www.advantis.pl
BRITISH CENTREPortal szukaj-lektora jest niezastąpiony w pracy metodyka szkoły językowej. Niejednokrotnie mieliśmy okazję się o tym przekonać. Portal działa szybko, sprawnie, poleceni przez portal lektorzy prowadzą zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecamy. Panie Edycie - dziękujemy.

zespół BRITISH CENTRE.
www.british-centre.pl
l'atelier de français(...) W odpowiedzi na ogłoszenie otrzymałam wiele kandydatur w bardzo krótkim czasie. Miałam naprawdę szeroki wybór i dzięki pośrednictwu Szukaj-lektora.pl znalazłam dwóch wspaniałych lektorów.

Pozdrawiam,

Sandrine Jacques

L'ATELIER DE FRANCAIS
www.francuski.com.pl

Happy HoursPodoba mi się działanie Waszej strony.
Na przyszłość ogłoszenie moje chciałabym tak komponować, aby być i u Was atrakcyjna jako pracodawca.
Proszę mi wierzyć, że do klientów indywidualnych znajduję ciekawe osoby. U Was działa to szybciej, a CV ma konkretną formę.
Dlatego - w miarę możliwości - kusi mnie opcja zaoszczędzenia czasu.

Serdecznie pozdrawiam,

Ewa Glińska
Dyrektorka z klasą

HappyHours Akademia Językowa
www.happyhours.edu.pl

TBSCW imieniu TBSC Training Solutions chciałabym podziękować portalowi www.szukaj-lektora.pl za nieocenione wsparcie w procesie rekrutacji lektorów, pozwalające na budowanie profesjonalnej kadry i ogólny rozwój prowadzonej działalności edukacyjnej. Dotychczasowe efekty współpracy, osiągnięte dzięki elastycznej reakcji na potrzeby firmy oraz wachlarzowi oferowanych rozwiązań, upoważniają mnie do rekomendowania portalu www.szukaj-lektora.pl szkołom językowym, firmom szkoleniowym oraz innym placówkom edukacyjnym.

Raz jeszcze dziękuję za pomoc przy projektach - lektorzy, z którymi nawiązałam współpracę sprawują się znakomicie. Mam nadzieję na kolejne "poszukiwania" w najbliższej przyszłości.

Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszym rozwoju portalu.

Anita Skwarek.
TBSC Training Solutions
www.telephonenglish.pl

SWSSzkoła w Szkole to młode, lecz prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo na rynku usług szkoleniowych. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, w związku z czym mamy wysokie wymagania w stosunku do osób, które angażujemy na stanowiska Lektorów. Innowacyjne metody, merytoryczna kontrola nad realizacją programów nauczania oraz wymóg indywidualnego oceniania każdego kursanta to aspekty pracy w naszej firmie, które powodują że jest ona zarówno wyzwaniem, jak i doskonałym sposobem na spełnienie zawodowe - w tym, co nasi Lektorzy nazywają swoim hobby: nauczaniu języka angielskiego. Dodatkową radość stanowi zadowolenie Klientów. My z kolei z radością przyznajemy, że zadowolenie naszych Klientów rośnie między innymi dzięki współpracy z serwisem Szukaj-Lektora.pl! Dzięki bardzo prężnie przeprowadzonym kampaniom rekrutacyjnym nie tylko udało się nam rozszerzyć bazę edukacyjną o nowe placówki, ale też zatrudniliśmy kolejnych prawdziwych specjalistów od nauczania języka angielskiego, z doświadczeniem w bilingualnych szkołach, czy pobytami za granicą (mówimy tylko o dyplomowanych nauczycielach, którzy ukończyli studia). Bardzo spodobała nam się możliwość zaadresowania kampanii do wybranych grup zawodowych kandydatów, biorąc pod uwagę specyficzne kryteria. Bardzo dziękujemy za stworzenie narzędzia, jakim jest ten serwis - z pewnością skorzystamy jeszcze z Państwa usług.

Piotr Kreft,
Szkoła w Szkole
www.szkolawszkole.pl
tel.079 33 66 777

CJ_ABCJako Szkoła Językowa z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i mlodzieży zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu nauki jest odpowiedni, wykwalifikowany nauczyciel. Dlatego też lektorzy odgrywają u nas istotną rolę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa serwisu, we wrześniu - w terminie wykupienia ogłoszenia - zgłosiło sie dużo osób z odpowiednimi kwalifikacjami. W efekcie wybraliśmy naprawdę godnego polecenia lektora :) Z usług korzystamy nadal, mamy nadzieje że efekty będą równie pozytywne :)

Małgorzata Kowalska,
Metodyk Szkoły Językowej OLTON,
www.olton.com.pl

CJ_ABCJesteśmy szkołą językową świadczącą swoje usługi firmom i ich pracownikom na terenie Warszawy i okolic. Ponieważ jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, nieustannie poszerzamy grono naszych lektorów. W rekrutacji nowych lektorów wspiera nas portal www.szukaj-lektora.pl. Wszyscy, którzy jak my działają na tym rynku, wiedzą, że w kontakcie z klientem liczy się czas, a portal dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych bardzo ułatwia i usprawnia naszą pracę. Dodatkowo portal stanowi skarbnicę wiedzy na temat nowości na rynku wydawniczym, jak również szkoleń i konferencji organizowanych przez wydawnictwa językowe i nie tylko. Dlatego z czystym sumieniem możemy polecić ten portal zarówno takim firmom, jak nasza, jak i lektorom poszukującym pracy.

Dagmara Gruszka
Dyrektor Szkoły TplusT
www.tplust.pl

CJ_ABCKilkakrotnie szukając nowych współpracowników skorzystaliśmy z usług portalu "Szukaj-lektora". Nasze poszukiwania zakończyły się sukcesem - większość osób, z którymi skontaktowaliśmy się poprzez "Szukaj-lektora", podjęło z nami stałą współpracę. W przypadku, gdy zamieszczona oferta lektora okazała się być nieaktualna - po zgłoszeniu reklamacji bezzwłocznie otrzymaliśmy zwrot opłaty za pobranie aplikacji. "Szukaj-lektora" to bardzo przydatne narzędzie dla szkół językowych, które pozwala oszczędzić czas poświęcony na poszukiwanie nowych współpracowników oferując kompetentnie i rzeczowo przygotowane aplikacje. Serdecznie polecam korzystanie z portalu www.szukaj-lektora.pl.

Magda Komosa
ABC Centrum Językowe
www.abc.edu.pl

ACTJest nam bardzo miło współpracować z portalem "Szukaj lektora". Podziwiamy profesjonalizm i zaangażowanie ze strony całej Redakcji. Dziękujemy za szybkie działanie przy umieszczeniu różnych informacji na portalu. Serdecznie dziękujemy za pomoc w poszukiwaniu przedstawicieli edukacyjnych. Otrzymaliśmy wiele aplikacji osób dobrze wykształconych, kreatywnych i chętnych do współpracy. Dzięki temu mogliśmy wybrać odpowiednie osoby, które wykażą się zaangażowaniem i pomysłowością.

Cieszymy się z naszej współpracy z Portalem "Szukaj lektora"

Barbara Urbańska
Editorial Manager
Langenscheidt Polska Sp. z o.o.
www.langenscheidt.pl

ACTSerdecznie dziękujemy za udzieloną nam pomoc w poszukiwaniu lektorów.
Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu jakim charakteryzuje się portal "Szukaj lektora". Nasze oczekiwania zostały spełnione w stu procentach.
Ogromne zaangażowanie ze strony Redakcji jest wprost nieocenione. Gorąco polecamy korzystanie z Portalu. Zdecydowanie warto. Na nasze ogłoszenia odpowiedziało wiele wykwalifikowanych osób, więcej niż się tego spodziewaliśmy dzięki czemu mogliśmy zaangażować nowych lektorów do kolejnych realizowanych przez nas projektów.

Serdecznie dziękujemy całemu Zespołowi Portalu "Szukaj lektora".

Gratulujemy wspaniałego pomysłu i życzymy wielu sukcesów.

Anna Jurek
Dyrektor ds. dydaktycznych
Fundacja Nauki Języków Obcych
"Linguae Mundi"
www.linguaemundi.pl

ACTDziękuję serdecznie portalowi szukaj-lektora.pl za pomoc w rekrutacji anglisty. Nie bylismy pewni efektów zamieszczenia ogłoszenia o pracę na tym portalu, ponieważ jestesmy wydawnictwem materiałów do nauczania jezyka angielskiego i poszukiwaliśmy nie lektora, a redaktora inicjującego. Otrzymaliśmy jednak wiele zgłoszeń od osób posiadających naprawdę dobre kwalifikacje, i ostatecznie zdecydowaliśmy się zatrudnić osobę, która złożyła aplikację za pośrednictwem portalu. Bardzo sprawnie działający portal, możemy polecić każdemu pracodawcy.

Magdalena Cowden
Publishing Manager
Macmillan Polska Sp. z o.o.
www.macmillan.pl

ACTSerwis "szukaj-lektora.pl." poznałam niedawno, ale już trudno mi wyobrazić sobie prowadzenie szkoły językowej bez jego pomocy. Zamówienie ogłoszenia za pośrednictwem tej strony internetowej jest proste i zajmuje niewiele czasu, a cena w porównaniu z innymi mediami jest bardzo atrakcyjna. Jednak główną zaletą "szukaj-lektora.pl." jest fakt, że aktywnie wyszukuje on lektorów o określonych kwalifikacjach, nawet wtedy gdy sami nie mają czasu przeglądać ogłoszeń. Bardzo podoba mi się też rozwiązanie, które pomaga "podejrzeć" liczbę lektorów zarejestrowanych w serwisie, które pasują do moich głównych kryteriów. Dzięki tej opcji nie płacę za ogłoszenie, którego efektywność nie będzie zadowalająca. Dzięki serwisowi "szukaj-lektora.pl." udało mi się już nawiązać kontakt z interesującymi i profesjonalnymi lektorami. Korzystając z ogłoszeń prasowych otrzymywaliśmy mniej zgłoszeń wysokiej jakości.

Na uwagę zasługuje również ogromne zaangażowanie osoby koordynującej wdrożenie całego projektu. Oczywiście, w pierwszej jego fazie konieczne jest fachowe wsparcie - nie zawsze jestem pewna jak wprowadzić dane by stworzyć dobre ogłoszenie, które wzbudzi duże zainteresowanie lektorów. Wsparcie otrzymywałam zanim nawet zdążyłam o nie poprosić - czy można chcieć więcej?

Podsumowując: mam nadzieję, że serwis "szukaj-lektora.pl." będzie się rozwijał przy utrzymaniu obecnych standardów. Chętnie zarekomendowałabym go wszystkim metodykom i dyrektorom dobrych szkół językowych, gdyby nie fakt, że są naszą konkurencją. ;-)

Agnieszka Lasoń-Kurzela

Head of Language Training
ACT Advanced Corporate Training
www.act.edu.pl
tel. 22 856 54 70
ACT for your developmentWSiPWydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozpoczęły współpracę z portalem szukaj-lektora.pl już na początku jego powstawania. Wspieraliśmy mocno tę inicjatywę, bo zdawaliśmy sobie sprawę, że jest ona bardzo potrzebna wszystkim lektorom języków obcych i w znacznym stopniu może im i wszystkim ludziom z branży ułatwić funkcjonowanie na rynku pracy.

Nie przewidywaliśmy wtedy, że również my, jako wydawnictwo będziemy mogli przy pomocy portalu szukać pracowników do redakcji języków obcych.

Już po 10 minutach od zgłoszenia takiej potrzeby i zamieszczeniu ogłoszenia w portalu zaczęły napływać do redakcji pierwsze zgłoszenia kandydatów.

Jestem pod wrażeniem funkcjonowania tego medium. Jak do tej pory jest to najszybsza dla mnie droga szukania pracowników.

Łukasz Kuciński
Kierownik Redakcji Języków Obcych
WSiP S.A.MAXIMIZINGJesteśmy firmą prowadzącą szkolenia językowe w korporacjach.

Mamy przyjemność współpracować z portalem szukaj-lektora.pl od października 2007 roku. Mimo stosunkowo krótkiej współpracy oceniamy ją bardzo pozytywnie. Redakcja portalu działa bardzo profesjonalnie, a do tego z uśmiechem. Wszelkie nasze zgłoszenia są procesowane w błyskawicznym tempie.

Czegóż można więcej oczekiwać?
Sama strona portalu natomiast jest prosta w obsłudze i czytelna co ułatwia szybkie zamieszczenie ogłoszenia. Szczerze polecamy!

MAXIMIZING COMMUNICATION
Jaromir Jamróz
WspółwłaścicielWSiPJestem bardzo mile zaskoczona działaniem serwisu. Platforma szukaj-lektora.pl jest skarbnicą życiorysów lektorów - baza danych naprawdę imponująca. System wyszukiwania jest prosty i przejrzysty. Wchodząc w szczegółowe dane cv dodałabym opcję "przejdź do kolejnego cv", tak aby nie trzeba było za każdym razem klikać "powrót" i wracać do głównej strony wyszukiwania. Jest to jednak drobiazg! Bardzo podoba mi się cześć z aktualnosciami.

Obsługa serwisu jest niezwykle szybka, profesjonalna, bardzo sympatyczna i przyjazna.

Co najważniejsze, dzięki serwisowi szukaj-lektora.pl, Effectus Papilionis Foundation znalazla nauczycielkę angielskiego.

Proces rekrutacji lektorów nie jest łatwy, zamieszczałam wiele ogłoszeń, w różnych gazetach, portalach, bez efektów. Szukaj-lektora.pl uporało się z naszym wakatem w miesiąc! Dodatkowo mają przyjazny dla kieszeni cennik.

Lista znanych partnerów portalu budzi zaufanie i szacunek.

Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia.

Dziękuję za okazaną pomoc i serce.

Anna Koza
Managing Coordinator
Effectus Papilionis Foundation

www.papilionis.org