korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Językowa UNIBOOKS: Lektury Black Cat CIDEB- Szekspir
Czy dramaty i komedie Szekspira mogą być dobrym materiałem do nauki język angielskiego także na niższych poziomach zaawansowania? Tak, jeśli tylko dysponujemy odpowiednio uproszczonym językowo materiałem.
CRZ Krzywy Komin: Kursant kursantowi nierówny-jak sobie z tym radzić?10.02.18 we Wrocławiu
"Kursant kursantowi nierówny - jak sobie z tym radzić?" Zapraszamy na pierwszą odsłonę nowego projektu: LEKTOR NA WARSZTACIE. W programie: - aktywności, których radzimy unikać oraz te, które proponujemy stosować, aby osiągnąć zamierzony efekt...
Instytut Austriacki Kraków: Wieczór autorski z Hansem Bollingerem, 26.01.18
W DRODZE PRZEZ POLSKĘ Spotkania z ludźmi, ich historią i ojczyzną Tak brzmi tytuł książki, którą z języka niemieckiego przetłumaczyła lektorka Österreich Institut w Krakowie, pani Dorota Niedenthal. Mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie z autorem książki panem Hansem Bollingerem do willi należącej do Konsulatu Republiki Austrii przy ulicy Krupniczej 42, 26 stycznia 2018 w piątek o godzinie 18.
EDUNEWS.PL: TYDZIEŃ PRAW DZIECKA W NASZEJ SZKOLE
Postanowiliśmy uczcić Dzień Praw Dziecka w nietypowy sposób. Przygotowaliśmy w Szkole Podstawowej TAK w Opolu tygodniowy projekt edukacyjny, w ramach którego wszyscy uczniowie z naszej szkoły zgłębiali zagadnienia związane z tematyką praw dziecka. W czasie zajęć wychowawczych dzieci podejmowały różne działania, by zapoznać się ze swoimi prawami. Chcieliśmy również zwrócić uwagę dorosłych na fakt, że nie zawsze ich przestrzegamy...
KONCERT CHARYTATYWNY MUZYKI WŁOSKIEJ CONCERTO DI BENEFICENZA DI MUSICA ITALIANA, 19.01.18, Kraków.
KONCERT CHARYTATYWNY MUZYKI WŁOSKIEJ CONCERTO DI BENEFICENZA DI MUSICA ITALIANA
Language Consulting Studio: Teachng Dentistry & Pharmaceutical English via Skype, 10.02.18, Warszawa
Zapraszamy Nauczycieli i Lektorów Języka Angielskiego Specjalistycznego na innowacyjne warsztaty językowe „ Teachng Dentistry & Pharmaceutical English via Skype ”
EDUNEWS.PL: SZKOLNY SYSTEM WSPARCIA
Kiedy przeczytałam w Gazecie Prawnej artykuł "Masz potępić własne dziecko". Nauczyciele nie radzą sobie z problemami uczniów, więc rodzice biorą sprawy w swoje ręce po raz kolejny uświadomiłam sobie, że szkoła i „zawód: nauczyciel” ponownie powinny zweryfikować cele i priorytety swojego działania, a już na pewno z większą wrażliwością reagować na potrzeby „współczesnego świata”
GOETHE-INSTITUT: NOWE LEKTURY NA NOWY ROK
GOETHE-INSTITUT: NOWE LEKTURY NA NOWY ROK
<<poprzednie [141] 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nastepne>>