korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL:TWORZĄ GRY, BY ZDOBYĆ POTRZEBNĄ IM WIEDZĘ.
Istnieje szkoła, w której uczniowie zdobywają wiedzę na przedmiotach takich jak „Bycie, Przestrzeń i Czas”, „Sporty dla Umysłu” lub „Tak To Działa”. To niezwykłe miejsce znajduje się w Nowym Yorku i nazywa się Quest to Learn. Natomiast, co może zdziwić wiele osób, istotnym (być może najważniejszym) elementem procesu kształcenia w tej szkole są gry
INSTYTUT AUSTRIACKI W KRAKOWIE- spotkanie świąteczne, 17.12.2011.
17 grudnia o godzinie 17:00 jak każdego roku odbędzie się spotkanie świąteczne w siedzibie naszego Instytutu przy ul. Basztowej 3. Dorosłych zapraszamy na grzane wino a najmłodszych do przygotowanego specjalnie na tę okazję "kącika zabaw". Tego wieczoru czeka na ciebie wiele atrakcji m.in. -rozlosujemy główna nagrodę - tygodniowy pobyt w Werfenweng! Cieszymy sie na wspólne spotkanie!
Ettoi.pl:L Albero dei Libri - cztery nowe serie lektur w języku włoskim - Serie Verde.
kolekcja pięknie wydanych bajek i opowiadań z wydawnictwa La Spiga Edizioni napisanych z myślą o dzieciach podejmujących pierwsze samodzielne próby przeczytania książki, lub korzystających ze wsparcia osób dorosłych (czytających dziecku, lub wspólnie z nim).
NAUKA BEZ GRANIC: Charles Dickens 200 Years w GRUDNIU 2011.
Zapraszamy do poświęcenie nieco więcej czasu i uwagi uczniów Charlesowi Dickensowi. Poniżej zamieszczamy specjalnie opracowane dla Państwa materiały do wykorzystania na lekcjach szkolnych przed i po wydarzeniu. Zestaw materiałów będzie poszerzany co miesiąc o kolejne ćwiczenia z serii „Did you know that” oraz wybranych fragmenty powieści Dickensa wraz z towarzyszącymi i ćwiczeniami. Materiały będziemy zamieszczać około 22 każdego miesiąca.
ORE: Nowe publikacje: Szkoła wobec wyzwań migracyjnych
Zachęcamy do zapoznania się z doświadczeniem szkół, które nagle stanęły przed problemem związanym z integracją oraz nauczaniem dzieci cudzoziemskich.
Nowości Główna Ksiegarnia Naukowa im. B. Prusa.
Księgarnia internetowa prus24.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z nowościami wydawniczymi, w ofercie m.in.: NIEMIECKI BŁYSKAWICZNIE W 3 TYGODNIE + CD Wydawnictwo: OFICYNA WYDAWNICZA DELTA cena: 22,23 zł 23,90 złzawiera 5% VAT Podręcznik do szybkiej nauki języka niemieckiego. Niemiecki błyskawicznie umożliwi Ci szybkie opanowanie słownictwa i licznych zwrotów z wielu dziedzin życia codziennego. Dzięki prostemu opracowaniu bez trudu znajdziesz wyrazy i zwroty przydatne w różnych sytuacjach.
NAUKA BEZ GRANIC: Christmas Kwanza and Hannukah w GRUDNIU 2011. (16.12)
John will talk about Christmas tradition in the United States addressing issues of multiculturalism and mixed family festivals. We’ll get a chance to look at an interesting case study and see what happens when a Christian marries a Jew and how interfaith families celebrate Christmas. We will also find out about Kwanzaa, Afro-American festival and see how New York department stores decorate their windows for holidays at USD 100 000 each.
EDUNEWS.PL: W SZKOLE CZY POZA SZKOŁĄ: JAK SIĘ UCZYMY W EPOCE POSTINDUSTRIALNEJ?
Codziennie przed warszawskim Centrum Nauki Kopernik ustawiają się długie kolejki dzieci, młodzieży i dorosłych, spragnionych nowoczesnej edukacji naukowej. Jest to materialny dowód na to, że kryzys zainteresowań poznawczych, i to w uchodzącym wśród młodzieży za nieciekawy obszarze nauk przyrodniczych, jest mitem. Faktem jest natomiast głęboka zmiana cywilizacyjna, która skutkuje innymi oczekiwaniami uczniów i nowym środowiskiem edukacyjnym, które na te oczekiwania odpowiada
<<poprzednie [931] 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nastepne>>