korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nauka Bez Granic, Famous Brits 1, 28,29,30.3.2012, Radom/Kraków/Rzeszów
From Sid Vicious to Jane Goodall through Tony Blair and Rowan Atkinson, this workshop will introduce you to some of the most famous people in the world who also happen to be British
Ośrodek Rozwoju Edukacji, Warsztat: Wykorzystanie tablicy interaktywnej, 29.03.2012, Sulejówek
Warsztat: Wykorzystanie tablicy interaktywnej na lekcjach języka angielskiego. Zaprezentowane zostaną bardzo praktyczne narzędzia do wykorzystania na lekcjach z tablicą interaktywną
Instytut Goethego: Konkurs fotograficzny „Opowiedz mi o swoim świecie” 5.03-01.04.2012, Kraków
Na młodych fotografów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz możliwość zaprezentowania swoich prac na międzynarodowej wystawie „Märchenwelten“ (Baśniowe Światy).
EDUNEWS.PL: DAJMY DZIECIOM ŚWIĘTY SPOKÓJ.
Dajmy dzieciom święty spokój? No tak. Ale kto to potrafi? Gdy rodzice są POD PRESJĄ. Pod nieustanną presją otoczenia, szkoły, skoncentrowaną akcją telewizji, prasy i reklam, natłokiem zabawek i programów edukacyjnych, naciskiem na budowanie karier i ścieżek rozwojowych swych dzieci od ich najmłodszych lat, idei dodatkowej stymulacji intelektualnej, naciskiem na wyścig do lepszej przyszłości, który zamienia się w produkcję “geniusza”. Kto potrafi powiedzieć NIE takiej lawinie i takiej perspektywie?
Nauka Bez Granic, Living with Dickens, 26.3.2012, Katowice
This is a fantastic adventure through the world of Charles Dickens, the people, food, general living, even all the gory bits and how it has impacted on education and the English language of today.
Instytut Goethego: Niemieckie filmy w oryginale 14.03- 13.06.2012, Kraków
Z okazji dwusetnej rocznicy pierwszego wydania „Baśni dla dzieci i dla domu” braci Grimm Goethe-Institut przygotowuje szereg wydarzeń na temat baśni, dlatego w cyklu niemieckich filmów w oryginale prezentujemy adaptacje filmowe literatury dla dzieci i młodzieży.
EDUNEWS.PL: ZWYKŁA SZKOŁA Z DIALOGIEM.
Dena Magna - spotkałam szkołę, w której obecny jest dialog. Nauczyciele podjęli wewnętrzne zobowiązanie, że stworzą między sobą i z uczniami kulturę współpracy, otwartości i reagowania na potrzeby. Powiem więcej, oni mają z tego dużą frajdę! Wyobraźcie sobie wiejską szkołę na uboczu, z dużą liczbą dzieci o specjalnych potrzebach, z małym oparciem w dość ubogim środowisku lokalnym, która jednocześnie poprawia wyniki, ma bardzo dobrą opinię i jest doceniana przez władze? Jak oni to robią, zapytacie? Moim zdaniem odpowiedź jest jedna – współpracują ze sobą, aby lepiej uczyć. A przy okazji czyni to ich pracę satysfakcjonującą i efektywną
FRSE: European Language Label: podziel się swoją pasją do języka!
Już po raz jedenasty Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej i Komisji Europejskiej organizuje konkurs European Language Label.
<<poprzednie [931] 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nastepne>>