korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Francuska Edukator: Abc Delf Junior Scolaire B1 + CD audio, nowści wydawnicze.
Abc Delf Junior Scolaire B1 to bogato ilustrowany podręcznik przygotowujący do nowej formuły egzaminu DELF B1 Junior, przeznaczony dla młodzieży w wieku gimnazjalnym oraz licealnym.(od 11 do 18 lat)
PEARSON zaprasza : Edukacja XXI wieku: EKSPERCI O METODYCE-Nauczanie we współczesnej szkole.
Jak dopasować metody nauki do dzisiejszych realiów? Jak funkcjonuje i czego oczekuje od lekcji współczesny uczeń? Psycholog edukacyjny, Roberto Balaguer Prestes, radzi, jak usprawnić lekcje angielskiego, wykorzystując dostępne pomoce i materiały.
EDUNEWS.PL: AWATARY W KLASIE.
Jeszcze do niedawna słowo awatar kojarzyło mi się głównie z filmem Jamesa Camerona „Avatar”, który swoją fabułą i efektami wbił mnie po prostu w fotel. Zapragnęłam mieć takiego awatara, w którego ciele mogłabym robić to co niemożliwe teraz, czyli latać, przemieszczać się z prędkością światła oraz spojrzeć na świat z zupełnie innej, nieznanej mi dotąd perspektywy...
WARSZTATY SUPER SIMPLE SONGS and CHRISTMAS FUN 1.12.2012 w Warszawie
W programie: Śpiewanie, gry, wyliczanki, wymiana pomysłów na ciekawe zajęcia O specyfice pracy z przedszkolakami i dziećmi w wieku wczesnoszkolnym
Personnel Training Institute: IV Edycja Akademii Zarządzania, 30.11- 01.12.2012, Warszawa.
IV Edycja Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych 2012/2013 30.11- 01.12.2012, Warszawa. Zasady skutecznej selekcji i doboru pracownika - czyli poważnie o rekrutacji w szkole językowej
MNODN: Scenariusze lekcji języka obcego i przedstawień w języku obcym z wykorzystaniem bajek...08.12
Pokazanie sposobów wykorzystania literatury obcojęzycznej (głównie anglojęzycznej), bajek, wierszy i rymowanek podczas zajęć z języka obcego z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Goethe Institut w Warszawie: Nowy kurs intensywny na poziomie B 1.1. od 03.12.12.
Goethe Institut w Warszawie zaprasza na kursy! Zdecydowali się już Państwo na jakiś kurs? A może potrzebne są Państwu dodatkowe informacje? Chętnie służymy pomocą. Na kurs mogą Państwo zgłosić się w Biurze Kursów osobiście, telefonicznie lub droga mailową.
Warsztaty: salsy, bachaty, BACHATANGO!!!, afro, zumby - 24 i 25 listopada Carmen Chorzów.
Późna jesień wcale nie musi być chłodna i apatyczna! Już pod koniec listopada czeka na Was gorący kubański weekend z dużą dawką tańca oraz pozytywną energią. Jeśli tylko macie wolny czas i chcecie rozwinąć swój taneczny warsztat, dobrze się przy tym bawiąc, to wydarzenie dla Was!
<<poprzednie [931] 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nastepne>>