korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: NADCHODZI KRES NAUCZYCIELSKIEJ SIELANKI?
Nie powinno być w demokracji miejsca na przywileje wybranych grup zawodowych czy społecznych. Nowelizacji Karty Nauczyciela domagano się już wielokrotnie. Dlaczego władzy nie przeszkadzają własne przywileje finansowe i emerytalne innych grup zawodowych? Czy tym razem padnie Karta Nauczyciela?
ORE: Kurs szkoleniowy dla absolwentów Programu Europrof- 1-5.07.12, Sulejówek.
Tematyka kursu: Różnorodne metody dydaktyczne w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego (ELE) oraz poszerzanie wiedzy z zakresu języka i kultury hiszpańskiej.
Nowela.pl: MobileA1 - podręcznik zatwierdzony przez MEN dla dorosłych i młodzieży ponadgimnazjalnej.
Polska edycja "Mobile" A1 została opracowana z myślą o potrzebach polskich uczniów, rozpoczynających naukę języka francuskiego w szkole ponadgimnazjalnej od podstaw w wymiarze 2 godzin lekcyjnych tygodniowo oraz z uwzględnieniem nowych wymogów programowych i egzaminacyjnych, określonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zawartość książki umożliwia realizację podstawy programowej IV.0, a jednocześnie daje możliwość systematycznego przygotowywania do egzaminu maturalnego.
EDUNEWS.PL: TWORZYSZ BELFRZE?
Przeczesując internet i prasę edukacyjną zastanawiam się cały czas czego brakuje w edukacji polskiej, jaki jest wspólny mianownik mizerii i niepowodzeń wszystkich szczebli nauczania? Czy da się tak jednoznacznie określić to jedno coś? Moim zdaniem da się. To TWÓRCZOŚĆ.
Goethe-Institut w Warszawie: Harun Farocki - Wystawa, 12.05.–19.08.2012.
Wystawa Harun Farocki pierwszy raz w Warszawie to pierwsza tak obszerna prezentacja prac artysty Polsce, pokazująca przekrojowo najważniejsze obszary jego zainteresowań. Jej głównym elementem jest Deep Play (2007) – dwunastokanałowa instalacja stworzona dla Documenta 12 , w której Farocki, wykorzystuje materiały relacji telewizyjnej z finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej, tworząc wielowymiarowy dokument spektaklu.
ETS Global Eastern Europe: Zaproszenie na XXXIX Konwent HR, 15.06.2012, Warszawa.
Impreza jest doskonałą okazją do uczestnictwa w wykładach doświadczonych praktyków i ekspertów z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Stwarza także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów oraz wymiany opinii wśród specjalistów i decydentów z branży w kwestii sprawdzonych rozwiązań i wdrażania dobrych praktyk w różnych sektorach HR.
ETS: Bezpłatne warsztaty TOEICŸ - 27/06/2012, Warszawa.
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Rocznie przystępuje do niego ponad 6 milionów osób. To przede wszystkim najważniejszy certyfikat językowy dla studentów, osób pracujących oraz osób poszukujących pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Ponad 10 000 firm i instytucji na całym świecie honoruje certyfikat TOEICŸ, polegając na wynikach egzaminu m.in. w procesach rekrutacji, selekcji pracowników na szkolenia za granicą, opracowywania ścieżek rozwoju czy decyzjach o przyznaniu awansu zawodowego.
EDUNEWS.PL: JAK MOTYWOWAĆ NAUCZYCIELA?
Wszyscy prawdopodobnie wiemy, co to jest przechowalnia. Czy szkoła jest przechowalnią? Dziś edukacja to umowa społeczna o przechowalni - rodzice mają gdzie zostawiać dzieci, pod okiem całkiem wykształconych nauczycieli, nauczyciele mają gdzie pracować. Rząd ma świetną przechowalnie dla bezrobotnych: młodzi idą na uczelnie zamiast szlajać się po rynku pracy
<<poprzednie [931] 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nastepne>>