korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
WSiP: Akcja: Interakcja! - bezpłatne szkolenia metodyczne dla rusycystów 11.10, Kraków
Jak skutecznie zaktywizować uczniów? – nowoczesne narzędzia interaktywne; propozycje tematów i zadań
Nowość w ET TOI - Grammar Trainer Photocopiable Resource Book
Grammar Trainer 1 (A1-A2) Photocopiable Resource Book to pierwsza z całkowicie nowej serii trzech książek z materiałami wspomagającymi naukę gramatyki języka angielskiego na poziomach A1-A2 przeznaczonymi do swobodnego kopiowania przez nauczycieli i lektorów.
EDUNEWS.PL: Jak pomóc uczniom naładować baterie?
Nauczyciele często narzekają na poziom skupienia swoich uczniów podczas zajęć. Młodzieży ciężko jest „wysiedzieć” w klasie sześć godzin lekcyjnych, często też ich nieuwaga nie jest spowodowana nie atrakcyjną formą wykładu, mało interesującym tematem, a nie raz i tym, że są po prostu zmęczeni siedzeniem w ławkach. Co można zrobić by przywrócić ich uwagę?
Cambridge University Press zaprasza na szkolenie metodyczne: STIMULATING YOUNG MINDS 6.10, Kraków
Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia oraz gotowe materiały dydaktyczne zaczerpnięte z Cambridge Copy Collection. Podczas szkolenia odbędzie się losowanie nowości wydawniczych.
Nowość w LangMarket: FISZKI - Kolokacje
Na 100 kartonikach zawarto 100 podstawowych kolokacji wraz z przykładami użycia ułatwiającymi utrwalenie ich znaczenia.
Cykl szkoleń dla lektorów i nauczycieli języka rosyjskiego
Pomysł cyklu szkoleń powstał z uwagi na ogromne zainteresowanie pierwszą edycją „Nauczaj z pasją”, która odbyła się w listopadzie 2009r. i była bardzo dobrze odebrana przez uczestników. Jak wiemy, rynek nie rozpieszcza rusycystów bogatą ofertą szkoleń, nie biorąc pod uwagę, jak bardzo są to ludzie otwarci na nową wiedzę i możliwość wyrażenia swojej kreatywności. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, Centrum Języka Rosyjskiego „Rosjanka” we współpracy z ośrodkiem szkoleniowym Marcina i Pauliny Ilskich stworzyło większy projekt oparty na założeniach, które sprawdziły się przy pierwszej edycji.
IL PONTE poleca: Książki i filmy we włoskiej wersji językowej
Wśród nowości polecamy szczególnie Gomorrę Roberta Saviano.
EDUNEWS.PL: CO MOŻEMY ZYSKAĆ WPROWADZAJĄC TUTORING DO EDUKACJI?
Kraje, w których szkoły potrafią dostrzec talent u młodego człowieka i dodatkowo stworzyć mu sprzyjające warunki do pełnego rozwoju, wiele na tym zyskują. Do tej pracy szkoły potrzebują odpowiednio wykwalifikowanych osób. Czy tutoring to antidotum na bolączki współczesnego systemu edukacji, który wymusza zmianę podejścia wykładowcy do studenta?
<<poprzednie [1081] 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 nastepne>>