korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w LangMarket: Zeszyt testów A1 kl. 1 (wyd. BCedu)
...
CWRO zaprasza na szkolenie JĘZYKI OBCE I DYSLEKSJA 25 i 26 września we Warszawie
Jest to doskonałe rozwiązanie dla podwyższenia kwalifikacji zawodowych lektorów, nauczycieli języków obcych a także studentów uczelni językowych. Zajęcia adresowane są przede wszystkim do nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją.
IL PONTE poleca:
Na stronie wydawnictwa Czytelnik można nabyć w promocyjnej cenie powieść Morze prawd, niezwykle poczytnego w Italii autora Andrei De Carlo.
EDUNEWS.PL: Analfabetyzm medialny wielkim wyzwaniem
Na temat edukacji medialnej zabrał niedawno głos Barack Obama, prezydent, który z pełną świadomością wykorzystał siłę mediów społecznościowych, aby zwyciężyć w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Warto przytoczyć fragmenty jego wystąpienia na Uniwersytecie Hampton, ponieważ wiele uwagi poświęcił przygotowaniu do korzystania z mediów.
Nowość w LangMarket: studio d A1 (wersja szkolna) tom 1 (wyd. BCedu)
Studio d to nowoczesny, multimedialny kurs do nauki języka niemieckiego w liceum, technikum, na kursach językowych i lektoratach; łatwo można go dopasować do siatki godzin od 100 do 150...
IL PONTE poleca: Włoska książka na wakacje
W upalne dni księgarnia Italicus proponuje wakacje z książką: połączenie możliwości pogłębienia i utrwalenia znajomości języka włoskiego z przyjemnością obcowania z literaturą w wersji oryginalnej.
EDUNEWS.PL: Im więcej telewizji dla maluchów, tym więcej problemów w szkole
Małe dzieci w wieku do 5 lat nie powinny oglądać zbyt wiele programów telewizyjnych, ponieważ później może to oznaczać kłopoty w nauce (zwłaszcza matematyki). Ponadto dzieci te mają później większe skłonności do nadwagi niż ich rówieśnicy, którzy oglądali mniej telewizji we wczesnym dzieciństwie – wynika z badań naukowców kanadyjskich i amerykańskich.
Nowość w LangMarket: Sequenzen Gramatyka w ćwiczeniach + CD (wyd. BCedu)
Sequenzen to idealny podręcznik towarzyszący do kursów podstawowych języka niemieckiego, zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, dostosowany do potrzeb polskiego użytkownika!
<<poprzednie [1081] 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 nastepne>>