korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poz. 1 i 2; 09.07.14, Zielona G
Adresowane do grona przyszłych specjalistów, intensywne szkolenie o charakterze eksperckim umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg standardu STANAG 6001.
Natural First Steps: Szkolenie z gwarancją sukcesu - Certyfikat, 30.06.14, Białystok.
Małe dzieci nie potrzebują metod nadzwyczajnych do uczenia się języka obcego. Kilkulatki są wyposażone w naturalne mechanizmy nabywania sprawności językowych, których umiejętne wykorzystanie w metodyce Metoda Natural First Steps(R) skutkuje rewelacyjnymi wynikami.
EDUNEWS.PL: JAK NIE KRZYCZEĆ NA DZIECI - PRACA Z EMOCJAMI - WARSZTATY INTERNETOWE
Wojciech Eichelberger - wybitny psycholog i terapeuta, specjalista w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym poleca praktyczne warsztaty on-line dla rodziców lub osób pracujących z dziećmi. ZrelaksowanaMama.pl to praca z przekonaniami, emocjami i nauka komunikacji bez przemocy, która pomaga budować dobre relacje z maluchami, przedszkolakami i nastolatkami. Jest to trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno dzieci, jak i własne
Lektor, nauczyciel, trener, coach – czy to na pewno synonimy? -bezpłatne warsztaty 15.07 w WARSZAWIE
Serdecznie zapraszamy na prezentację innowacyjnej metody nauczania języka w biznesie Efficient Language Coaching™ - organizacji stowarzyszającej grupę coachów z różnych środowisk zawodowych, którzy jako pierwsi na świecie dzielą się wiedzą o skutecznej metodzie nauki z wykorzystaniem najnowszych odkryć z dziedziny neurolingwistyki.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poz. 1 i 2; 05.07.14, Warszawa.
Adresowane do grona przyszłych specjalistów, intensywne szkolenie o charakterze eksperckim umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg standardu STANAG 6001.
EDUNEWS.PL: NOWY PRZEWODNIK PO OZE
Udostępniamy piątą, zaktualizowaną wersję Przewodnika po Otwartych Zasobach Edukacyjnych. Idea otwartej edukacji zbudowana jest na przekonaniu, że wiedza całego świata jest dobrem publicznym, dlatego każdy powinien mieć swobodę wykorzystywania, dostosowywania do swoich potrzeb, ulepszania i rozpowszechniania materiałów edukacyjnych bez ograniczeń by uczynić edukację zarówno bardziej dostępną, jak i bardziej skuteczną
Goethe Institut: Bazar z książkami w bibliotece – Ciekawa lektura za symboliczny 1zł, 24.06-05.07.14
Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasze zbiory były aktualne. Dlatego chcąc zrobić miejsce dla nowych nabytków, wycofujemy starsze, aczkolwiek wciąż wartościowe tytuły. Będzie można je kupić w podanym powyżej terminie w godzinach otwarcia biblioteki. Każdy tytuł kosztuje 1,- zł.
EDUNEWS.PL: W POSZUKIWANIU WIEDZY
Na wiele pytań dotyczących otaczającego nas świata wciąż nie znajdujemy odpowiedzi. Ale to dobrze, ponieważ w ten sposób zawsze pozostaje w nas motywacja do poszukiwań. W cyklu trzech wystąpień wideo Chris Anderson, kurator projektu TED-Ed, zaprasza nas do rozważań na temat człowieka i jego cywilizacji zawieszonej w niekończącym się wszechświecie.
<<poprzednie [581] 582 583 584 585 586 587 588 589 590 nastepne>>