korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Halloween Fun and Games, warsztat. 28.10.14, Kraków.
You might think “Halloween” is just a daft American tradition. However it has a much richer history than that. It was America’s forefathers who originally arrived with Halloween from Europe so before we start the games we will discover where this history comes from and if indeed you have something similar in your country.
Goethe-Instutut: Jackson Pollesch w teatrze TR Warszawa
Brawurowo zagrane, błyskotliwe i przezabawne przedstawienie powraca na deski TR Warszawa.
ORE: Szkolenie DELFORT: Gramatyka inaczej – innowacyjnie... 29.10,14, Częstochowa.
Podczas warsztatów uczestnicy: - poznają praktyczne sposoby nauczania gramatyki: atrakcyjne ćwiczenia automatyzujące i zabawy dydaktycne - przygotują własne zestawy ćwiczeń do wybranych zagadnień gramatycznych dla różnych typów uczących się.
Pearson: Konferencja dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych w Bielsku-Białej, 28.10.14.
Jaki jest Twój styl pracy? Motywujesz czy demotywujesz? Presja czasu, presja realizacji celów podstawy programowej, znudzeni nauką uczniowie… Co zrobić, aby mimo niesprzyjających okoliczności, wybrać jak najlepsze metody nauczania i materiały dydaktyczne i z satysfakcją osiągnąć wyznaczone cele.
Dokument w krótkich spodenkach – Nowy podgatunek: film dokumentalny dla dzieci
W historii dokumentu jako gatunku filmowego nie było chyba równie ciekawego okresu jak obecne stulecie. Najpierw gwałtowny rozwój dokumentu animowanego, później eksplozja popularności systemów crowdfundingowych, a obecnie – coraz raźniej rozwijający się nowy podgatunek: dokument dla dzieci
CWRO: Szkolenie - Dysleksja a nauczanie języków obcych, 25-26.10.14, Warszawa.
Szkolenie "Dysleksja a nauczanie języków obcych" to doskonałe rozwiązanie dla podwyższenia kwalifikacji zawodowych lektorów, nauczycieli języków obcych a także studentów uczelni językowych. Zajęcia adresowane są przede wszystkim do nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją.
Promentis: Motywuj, Kontraktuj i wyGRYwaj - czyli jak profesjonalnie i ...25.10.14, Poznań.
Wyjątkowe połączenie fachowej - opartej na wieloletnim doświadczeniu - wiedzy metodycznej, z mnóstwem praktycznych pomysłów na atrakcyjne i angażujące zajęcia językowe. Warsztaty adresowane są do początkujących lektorów, absolwentów i studentów kierunków językowych, jak również do wszystkich osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem. Zapraszamy też lektorów i nauczycieli z większym stażem, którzy do tej pory nie uczestniczyli w innych formach szkoleń o tematyce pracy z uczniem dorosłym i biznesowym.
PASE: Dysleksja a nauka języków obcych
Dysleksja to zespół specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu u dzieci i osób dorosłych o prawidłowym rozwoju umysłowym. Zgodnie z danymi przytaczanymi przez Polskie Towarzystwo Dysleksji, odsetek uczniów dyslektycznych w Polsce szacowany jest na 9-10%. Jak wykorzystać potencjał drzemiący w osobach z dysleksją, aby takie osoby potrafiły skutecznie uczyć się języków obcych?
<<poprzednie [581] 582 583 584 585 586 587 588 589 590 nastepne>>