korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nauczyciel w Polsce - fakty i mity
Polski nauczyciel pracuje ciężko. Ciągle mu się przypomina, że etat to 18 godzin, a przecież do zajęć trzeba się przygotować, sprawdzać klasówki, zeszyty z pracą domową, szukać w książkach, czasopismach i Internecie ciekawych materiałów. Przez kilka godzin dziennie nauczyciel uprawia „teatr jednego aktora”, w którym w dodatku jest reżyserem i scenografem.
Atelier ET TOI – nowy Partner portalu www.szukaj-lektora.pl
Atelier ET TOI powstało jako odpowiedź na coraz większą potrzebę popularyzacji języków romańskich w Polsce, a w szczególności języka oraz kultury francuskiej. Celem działalności jest zachęcanie do poznawania języków romańskich w oparciu o materiały dydaktyczne i pomoce najlepszych wydawnictw językowych, jak również realizacja wszelkich projektów wspierających popularyzację języka oraz kultury krajów francuskojęzycznych.
Zobacz nowy LINK polecony przez 'konstancja': YOU TUBE
Adres zdecydowanie niebezpieczny, ponieważ można utknąć tam na dłuuugie godziny, ale angliście może się przydać...
Z życia lektora 'mk': Smakołyki na chiński wieczór
Kiedyś będąc na zakupach w jednym z supermarketów szukałam grzybów shii-take na chiński wieczór z przyjaciółmi...
Zobacz nowy LINK polecony przez 'konstancja': BBC
BBC sprawdza się w odniesieniu do wszelkich możliwych mediów, czy to będzie radio czy książka, BBC to gwarancja znakomitej jakości.
Księgarnia językowa ETTOI.pl: nauka języka francuskiego - metoda Pain au chocolat
Jednym z głównych celów metody jest wyposażenie ucznia w niezbędne narzędzia językowo-komunikacyjne umożliwiające stanie się samodzielnym uczestnikiem zdarzeń komunikacyjnych i świadomym użytkownikiem języka francuskiego. Metoda ułatwia również uczniowi skuteczną ewaluację postępów w nauce.
Oxford dla Szkół 2008 - skomponuj swój zestaw!
W tym roku zadaniem programu jest wspieranie Szkół i Państwa w rozwoju oraz umożliwienie prowadzenia atrakcyjniejszych lekcji mniejszym nakładem przygotowań, poprzez dostarczanie odpowiednich materiałów gratisowych i zawartej w nich wiedzy. Może w nim wziąć udział każda szkoła, w której uczniowie kupią choćby 10 kompletów podręczników jednego z naszych kursów.
Co łączy Gazetę Wyborczą i Wydawnictwo Cztery Głowy?
23 czerwca rusza pierwszy wspólny projekt Gazety Wyborczej i Wydawnictwa Cztery Głowy. Przez pięć kolejnych poniedziałków do Gazety dołączane będą Fiszki do nauki języka angielskiego...
<<poprzednie [1421] 1422 1423 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 nastepne>>