korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Dni otwarte WSiP w księgarniach w całej Polsce.
Podczas spotkań nasi konsultanci z radością zapoznają Państwa z ofertą podręczników i publikacji pomocniczych, odpowiedzą na Państwa pytania oraz przekażą upominki przygotowane specjalnie dla Państwa przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.
DNI MACMILLANA w województwie Kujawsko - Pomorskim.
Z przyjemnością zapoznamy Państwa z ofertą podręczników i innych publikacji wydawnictwa Macmillan, przekażemy Państwu potrzebne pomoce naukowe i zamówimy dla Państwa GRATISY w ramach programu MACMILLANpartners.
JAKOŚĆ W NAUCZANIU JĘZYKÓW konferencja organizowana przez SJO PW - 12-13.09, Warszawa
Językiem konferencji będzie język polski. Zgodnie z planem zamieszczonym na stronie konferencji przewidujemy jedną, dwie lub trzy sekcje tematyczne odbywające się równolegle.
DNI MACMILLANA w województwach: Dolnośląskim i Opolskim
Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Z przyjemnością zapoznamy Państwa z ofertą podręczników i innych publikacji wydawnictwa Macmillan, przekażemy Państwu potrzebne pomoce naukowe i zamówimy dla Państwa GRATISY w ramach programu MACMILLANpartners.
OXFORD UNIVERSITY PRESS zaprasza na teacher training day
* Dla nauczycieli gimnazjów: Test as You Teach; * Dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych: Yeah but, no but, whatever... - getting teenagers to speak...
MM Publications zaprasza na konferencje metodyczne: 03.09 w Rzeszowie i 08.09 w Olsztynie
W programie: Grammar games for young learners, Help your students get top marks in the final Gimnasium exams oraz How to avoid exam traps.
Wydawnictwo HUEBER zaprasza na dyżury przedstawicieli w księgarniach
Czekamy na Państwa w wybranych księgarniach językowych na terenie całej Polski. Z przyjemnością udzielimy wszystkich potrzebnych informacji i odpowiemy na najbradziej szczegółowe pytania.
WS PWN zaprasza na warsztaty w ramach Zjazdu PSNJN w Szczecinie
Warsztaty prowadzone będą przez autorki bestsellerowych podręczników do nauki języka niemieckiego!!! - 22.08.2008 r.
<<poprzednie [1421] 1422 1423 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 nastepne>>