korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council: 11-ty Creative Mikser, 17.06.15, Warszawa.
Creative Mikser to cykliczne spotkania networkingowe sektora kreatywnego, organizowane wspólnie przez British Council i Miasto Stołeczne Warszawa. To prezentacje, dyskusje oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania ciekawych ludzi. Organizowane w miejscach związanych z przemysłem kreatywnym i odznaczających się swobodną formułą dyskusji, stanowią nowatorski element w integracji społeczności przedsiębiorców kreatywnych w Warszawie.
Pearson: Konferencja dla lektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych, 13.06.15, Katowice.
Konferencja dla lektorów szkół językowych uczących dzieci w wieku wczesnoszkolnym i młodzież gimnazjalną
ZAGRANICZNY KURS JĘZYKOWY? - 7 RAD EKSPERTÓW CAMBRIDGE ENGLISH
Zbliżają się wakacje: wiele osób już teraz planuje wyjazdy na zagraniczne kursy językowe. Wielka Brytania, Malta, Stany Zjednoczone: to popularne kierunki wśród Polaków zainteresowanych pogłębieniem znajomości angielskiego. Na co zwracać uwagę? Jak wybrać dobry kurs? Oto porady Arkadiusza Jaworskiego z Cambridge English: części Uniwersytetu w Cambridge odpowiedzialnej za certyfikację językową.
Pearson: Konferencja dla lektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych, 13.06.15, Warszawa.
Konferencja dla lektorów szkół językowych uczących dzieci w wieku wczesnoszkolnym i młodzież gimnazjalną
Akademia Vena: Przedwakacyjna Kafejka Metodyczna, 13.06.15, Warszawa.
Serdecznie zapraszam na Przedwakacyjną Kafejkę Metodyczną wszystkich tych lektorów języków obcych, którzy mają potrzebę wymiany doświadczeń, wsłuchania się w inne punkty widzenia i autorefleksji nad tym co robią na co dzień w swojej pracy.
EDUNEWS.PL: UWALNIAJ SWOJE LEKCJE OD KSERÓWEK (1)
Nauczyciele na każdym etapie kształcenia mają dostęp do nieprawdopodobnej ilości ciekawych i kreatywnych gier, zabaw i ćwiczeń, które wcale nie wymagają kopiowania materiałów. Wystarczy chcieć z nich korzystać. Tymczasem wciąż dużą popularnością nauczycieli cieszą się czarno-białe kserokopie. Czy można ograniczyć ich obecność w klasie?
Pearson: Konferencja dla lektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych, 13.06.15, Sopot.
Konferencja dla lektorów szkół językowych uczących dzieci w wieku wczesnoszkolnym i młodzież gimnazjalną
9.06 webinarium ETS: Chcesz zarabiać więcej? Oferta biznesowa dla lektorów z działalnością
Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom o możliwości współpracy od lektorów języków obcych ETS Global zaprasza do współpracy przy rejestracji kandydatów na sesje egzaminacyjne testów ETS - najbardziej prestiżowych i przyjaznych certyfikatów językowych na świecie!
<<poprzednie [471] 472 473 474 475 476 477 478 479 480 nastepne>>