korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Muzeum Sztuki Nowoczesnej: wystawa NOWA SZTUKA NARODOWA! 02.06-19.08.12, Warszawa.
Prezentowane na wystawie prace powstały w większości poza oficjalnym obiegiem sztuki współczesnej - często w drodze działań grupowych, współpracy i bezpośredniego zaangażowania w zmianę rzeczywistości. Charakteryzuje je polityczny imperatyw wzmacniania tożsamości narodowej, sytuujący się zazwyczaj na przeciwległym biegunie wobec lewicowej tradycji awangardowej.
Goethe-Institut w Warszawie: Końce świata - Czytania performatywne, 11.06.12.
Prezentowane teksty opowiadają o upadku, katatonii współczesnego społeczeństwa, korozji relacji międzyludzkich, braku miłości, prowadzącym do wyobcowania i izolacji jednostek. Starania bohaterów sztuk służące wyjściu z impasu zmierzają ku różnym – raz małym i błahym, innym razem wielkim, tragicznym – „końcom świata”.
EDUNEWS.PL: SZKOLNI LIDERZY XXI WIEKU.
Myśląc o modernizacji nauczania i związanych z nią zmianach jakościowych w edukacji szkolnej nie możemy pomijać kluczowej roli kadry zarządzającej szkołami. Najbardziej innowacyjni i wysoce kompetentni nauczyciele wykorzystujący dobrodziejstwa technologii w nauczaniu nie spowodują znaczącej zmiany, jeśli za nimi nie będą stali ci, którzy w szkołach podejmują najważniejsze decyzje. Tak więc nie tylko e-nauczyciel jest ważny, ale także e-dyrektor....
Poznańskie Muzeum Narodowe: wystawa Tycjan-Veronese-Tiepolo. Od 2.06 do 5.08.12r. Poznań.
Poznańskie Muzeum Narodowe od drugiego czerwca do piątego sierpnia br. zaprasza na wspaniałą wystawę "Tycjan-Veronese-Tiepolo. Arcydzieła malarstwa włoskiego ze zbiorów Accademia Carrara w Bergamo." Kto szuka pomysłu na wakacyjną wycieczkę, powinien udać się do Poznania! Taka okazja może się prędko nie powtórzyć...
Il Ponte & Via Giulia: Ciekawa strona dla początkujących - język włoski.
Jeśli jesteś na poziomie początkującym, koniecznie odwiedź stronę Italiano in famiglia. Część zamieszczonych tutaj materiałów multimedialnych dostępna jest całkowicie gratis. Można np. obejrzeć mini-serial edukacyjny i razem z jego bohaterami uczyć się codziennego słownictwa!
Nowela.pl: Promocyjne ceny na książki obcojęzyczne do 20.06 do 40% zniżki na literaturę włoską!
Z przyjemnością informujemy, że w Księgarni „Nowela” trwa promocja na literaturę obcojęzyczną. Począwszy od dziś aż do dnia 20 czerwca br. będą Państwo mieli możliwość zakupienia oryginalnej literatury w językach: francuskim, hiszpańskim i włoskim aż o 40% taniej!
RONIK: Kurs doskonalący dla nauczycieli języka rosyjskiego 1-15.07.12, Warszawa.
Międzynarodowa Letnia Szkoła Języka Rosyjskiego w Sankt Petersburgu zaprasza nauczycieli języka rosyjskiego na kurs doskonalący w terminie 1-15 lipca 2012 roku. Dodatkową informacja jest dostępna na stronie internetowej albo pod numerem tel. 22 848 04 11,e-mail: kursy@ronik.org.pl.
EDUNEWS.PL: EDUKACJA DOMOWA W PRAKTYCE.
Nie umie pracować w grupie, nie wysiedzi spokojnie 10 minut - nie wspominając o tym, że ma problem z czytaniem, liczeniem a wszelkie próby wpojenia mu zasad pisowni spełzły na niczym. Jednym słowem, "słaby uczeń". Narzekania nauczycieli, prośby i upomnienia - z tym spotyka się coraz większa liczba rodziców, których dzieci mają trudności lub nie są w stanie przystosować się do szkolnego schematu nauczania. Mimo systematycznej pracy z dzieckiem, opłacania korepetycji, wysyłania na zajęcia dodatkowe, efektów nie widać lub są wręcz odwrotne od zamierzonych....
<<poprzednie [941] 942 943 944 945 946 947 948 949 950 nastepne>>