korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nauka Bez Granic, April Fool's Day, 28,29,30.3.2012, Radom/Kraków/Rzeszów
During this workshop, you will find out more about the history of April Fools Day in the western world, and we will also explore some of the most famous and successful April Fools pranks and hoaxes of all time. But be warned: If you are not careful, you may end up being made into afool yourself.
Nowela.pl - z nami zdasz każdy egzamin! Serie z języka hiszpańskiego.
Proponujemy Państwu szeroki wachlarz materiałów przygotowujących do egzaminów z języków: francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo zbiory ćwiczeń przygotowujące do egzaminów gimnazjalnego i maturalnego, a także serie przygotowujące do certyfikatów językowych.
ETS- możliwości i zalety współpracy- TOEICŸ i TOEFLŸ- 23,24.03.2012, Gdańsk
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym spotkaniu, podczas którego zdobędziecie Państwo wiedzę na temat naszych certyfikatów i zalet ich wykorzystania w Państwa organizacji.
EDUNEWS.PL: ROZWIJAJMY WSZYSTKIE MALUCHY!
„To jedyny pozytywny efekt reformy, że rodzice wykazali się ponadprzeciętną aktywnością obywatelską” – tak inicjatorka akcji Ratuj Maluchy, Karolina Elbanowska, komentowała niedawno obywatelski projekt ustawy przeciw reformie, która miała wprowadzić obowiązek szkolny dla sześciolatków. Istotnie, poruszyć i zjednoczyć ludzi wokół sprawy to jest sukces. Zgadzam się również z diagnozą: szkoły w Polsce pozostawiają wiele do życzenia, a MEN prowadzi politykę faktów dokonanych i nie podejmuje z rodzicami dialogu. Moje wnioski z diagnozy sytuacji w polskiej szkole są jednak odmienne od tych, które wyciągają liderzy ruchu
Instytut Goethego: Spotkanie z Katją Lange-Muller, wieczór autorski, 27.03.2012, Kraków
Katję Lange-Müller często nazywa się najdowcipniejszą niemiecką pisarką. Autorka zdobyła wiele nagród literackich.
WEBINARIA INTERAKTYWNE INTERPERSONAL: 26.03.2012 - Tłumaczenie umów spółek handlowych
Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą najnowszą ofertę webinariów interaktywnych dla firm oraz dla tłumaczy. Webinaria to wykłady i krótkie szkolenia on-line prowadzone za pomocą technologii VoIP. Nasze webinaria są interaktywne, co oznacza ciągły kontakt z wykładowcą poprzez czat oraz opcję uczestnictwa głosowego.
EDUNEWS.PL: JAK LEPIEJ ROZWIJAĆ INTELIGENCJĘ UCZNIÓW?
Efekty uczenia się, myślenia, kombinowania, działania itp., a także motywowania kogoś do czegoś, tj. pozytywnego wywierania wpływu, zależą w dużej mierze od inteligencji. Czy można poprawić wrodzoną inteligencję? Jak lepiej rozwinąć zdolności uczniowskich umysłów? Warto poznać sposoby rozwijania inteligencji i proponować je uczniom.
Instytut Goethego: Wystawa fotografii Arno Fischera, 17.03-6.05.2012, Kraków
Retrospektywa dokonań Arno Fischera - kontynuacja udanego cyklu poświęconego niemieckiej fotografii - oddaje hołd jednemu z najbardziej znaczących niemieckich fotografików i nauczycieli fotografii.
<<poprzednie [941] 942 943 944 945 946 947 948 949 950 nastepne>>