korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nauka Bez Granic zaprasza na wycieczke do Edynburga.
Chciałam zaprosić Państwa do współpracy i podzielenia się swoimi opiniami na temat naszego najnowszego projektu. Oferta NaukiBezGranic poszerzy się od 2011/2012 roku o 'WYCIECZKI DO EDYNBURGA'. Miasto to mnie od dłuższego czasu zachwyca, i zaraz po Londynie wydaje się najciekawszym w Wielkiej Brytanii.
NARCIARKI Z FLORYDY ZACHĘCAJĄ DO NAUKI W ARCHIBALDZIE
Rozpoczynająca się właśnie kampania reklamowa Archibald Centrum Języka Angielskiego w niecodzienny sposób przedstawia ofertę kursów wakacyjnych.
EDUNEWS.PL - Pytania o szkołę i edukację (coś do przemyślenia)
Jeżeli między kurą a kupką ziarna postawi się kawałek siatki – będzie ona próbowała dodziobać się do ziarna przez oczka siatki do upadłego i nie zrobi kilku kroków, aby ją obejść... No cóż, kura słabo myśli. Ale taki człowiek: myśli, że myśli dobrze (myślę, więc jestem) i często z całą mocą swojej inteligencji uderza w siatkę (cokolwiek to znaczy)! Zwłaszcza w obszarze edukacji i szkoły.
EDUNEWS.PL - Gwarancje dobrej edukacji
Rolą szkoły jako instytucji edukacyjnej jest pełnienie funkcji usługowej względem uczniów (i rodziców). Skoro tak, to możliwe jest zawarcie pomiędzy uczniami i rodzicami a szkołą umowy gwarantującej odpowiednią jakość kształcenia (i wyniki!). Można skorzystać w tym wypadku z doświadczeń szkół amerykańskich i kanadyjskich, które często sięgają po tego typu rozwiązania.
Centrum Szkoleniowe Constellation zaprasza lektorów na warsztat z komunikacji - 18.04 Warszawa
Zapraszamy na całodniowe szkolenie otwarte w języku polskim, skierowane do lektorów uczących dorosłych i młodzież licealną, dzięki któremu wzmocnisz swoje umiejętności budowania kontaktu i skutecznej komunikacji ze słuchaczami.
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIEL JAKO DORADCA
Profesjonalny nauczyciel to niejako doradca edukacyjny, który pomaga (przy pomocy całej swojej wiedzy i wszystkich swoich umiejętności) dziecku stać się samodzielnym, dojrzałym człowiekiem, odpowiedzialnym za siebie, w tym także za własny proces edukacji. Ale żeby taki osiągnąć efekt pracy – trzeba najpierw ucznia wielu rzeczy nauczyć. Oto kilka refleksji.
EDUNEWS.PL - Dlaczego uczniowie wybierają kształcenie w wirtualnej szkole?
Ostatnie sympozjum North American Council for Online Learning w Phoenix (Arizona), poruszyło temat wzrostu popularności wirtualnych szkół. Uczęszczający do nich studenci, dyskutowali o tym, dlaczego porzucili mury tradycyjnej szkoły na rzecz nauczania online. Co powoduje wzrost liczby studentów takich szkół i dlaczego wybierają zajęcia w trybie e-learning?
EDUNEWS.PL - Nowe narzędzia dla administratorów szkolnych sieci
Coraz więcej nauczycieli domaga się możliwości korzystania z takich portali społecznościowych jak YouTube w celach edukacyjnych. Tymczasem w szkole dostęp do nich jest zazwyczaj automatycznie blokowany przez administratorów. W dobie multimedialnej edukacji szkolne systemy ochrony sieci muszą się dopasować do nowego środowiska pracy ucznia i nauczyciela.
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>