korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w księgarni Gandalf: Korespondencja handlowa po francusku + CD
Poradnik przedstawia zasady redagowania pism urzędowych i handlowych oraz różnych typów dokumentów stosowanych w komununikacji zawodowej.
Nowość w księgarni Gandalf: WIELKI SŁOWNIK POLSKO-FRANCUSKI T. 3 P-R
Całość zawierać będzie 80 000 artykułów hasłowych, 300 000 znaczeń, wyrażeń i zwrotów. Najobszerniejszy z dotychczas wydanych słowników polsko-francuskich.
Nowość w księgarni Gandalf: Podręczny słownik medyczny angielsko-polski polsko-angielski
Nowe terminy fachowe przybywają w zawrotnym tempie wraz z postępem w różnych gałęziach medycyny, przy czym są to wyrażenia ściśle techniczne, brane z potocznego języka, niekiedy z literatury niemedycznej.
Nowość w księgarni Gandalf: Uniwersalny słownik polsko-włoski
150.000 haseł, wyrażeń i zwrotów o przejrzystym układzie. Słownik ten jest adresowany do wszystkich, którym niezbędna jest znajomość współczesnego języka włoskiego, z jakim spotykamy się w literaturze, w prasie i innych mediach, w sytuacjach dnia codziennego.
Nowość w księgarni Gandalf: Słownik PLUS przykłady polsko-francuski francusko-polski
30 000 słów i zwrotów polskich i francuskich w porządku alfabetycznym. Dla uczących się języka francuskiego na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym.
ESKK: Bezpłatne wersje próbne kursów językowych! Skuteczne lekcje multimedialne do pobrania z www
Bezpłatne wersje próbne kursów językowych? Teraz to możliwe. W dodatku bez konieczności ruszania się z miękkiej sofy.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Jazda na Maxa -konkurs dla wszystkich uczniów klas 4-6 oraz ich nauczycieli
Aby wziąć udział w konkursie uczniowie indywidualnie, pod kierunkiem nauczyciela języka angielskiego, powinni opracować scenariusz podróży bohaterów serii Maxi Taxi do dowolnie wybranego miejsca na świecie. Ich podróż powinna zostać przedstawiona w formie komiksu narysowanego i opisanego w języku angielskim przez uczestnika konkursu.
Wydawnictwo Szkolne PWN zaprasza anglistów na cykl konferencji od 1.03
Podczas spotkań nasi edukatorzy będą opowiadać o zagadnieniach związanych z problematyką nauczania języka w przedszkolu i w okresie wczesnoszkolnym. Podczas przerwy, przy filiżance kawy będzie można wymienić się spostrzeżeniami z innymi uczestnikami konferencji lub porozmawiać o naszych publikacjach z przedstawicielami Wydawnictwa.
<<poprzednie [1451] 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 nastepne>>