korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo Szkolne PWN zaprasza nauczycieli języka niemieckiego na prezentacje metodyczne
Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego na prezentację metodyczną pt.: Qual der Wahl? Die Suche nach dem optimalen Lehrwerk anhand „Hier und da“.
Wydawnictwo Szkolne PWN zaprasza nauczycieli języka niemieckiego na konferencje metodyczne
Emisja głosu - jak skutecznie i bezpiecznie posługiwać się głosem w pracy nauczyciela oraz Qual der Wahl? Die Suche nach dem optimalen Lehrwerk anhand „Hier und da“
CODN zaprasza na: „Jak się uczyć? - praca z uczniem wybitnie zdolnym i uczniem z problemami ”
Nauczyciele języka rosyjskiego! Uprzejmie informuję, że Sekcja Języka Rosyjskiego Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, program ROSSICA, organizuje w terminie 23 – 24 kwietnia 2008 r. seminarium „Jak się uczyć? - praca z uczniem wybitnie zdolnym i uczniem z problemami ”
CODN zaprasza na: Współczesny język rosyjski w środkach masowego przekazu
Nauczyciele języka rosyjskiego! Uprzejmie informuję, że Sekcja Języka Rosyjskiego Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie program ROSSICA we współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje W SOBOTĘ 17 MAJA 2008 roku w godz. 10.40 – 15.30 w KIELCACH seminarium „Współczesny język rosyjski w środkach masowego przekazu”
CODN oraz Goethe-Institut zapraszją na "Praca z filmem na lekcjach j. niemieckiego"
UWAGA nauczyciele języka niemieckiego, zapraszamy na seminarium organizowane we wspólpracy z Goethe-Institut: "Praca z filmem na lekcjach j. niemieckiego" (18-20.04.08 w Sulejówku)
ETS Global BV zaprasza na: Profesjonalne zarządzanie szkoleniami językowymi a wizerunek pracodawcy
Case study Leroy Merlin Polska i ETS Global BV na VII edycji Kongresu Kadry w Warszawie. Prezentowane case study jest podsumowaniem ponad 2-letniej współpracy ETS Global BV i Leroy Merlin Polska przy projekcie dotyczącym zarządzania szkoleniami językowymi.
Księgarnia GANDALF przedstawia: Gramatyka języka angielskiego z ćwiczeniami
Podręcznik przeznaczony dla szerokiego kręgu odbiorców. Zakres materiału obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne przewidziane w programach nauczania w szkołach, na kursach i lektoratach.
Księgarnia GANDALF przedstawia: KIESZONKOWY SŁOWNIK ISLANDZKO-POLSKI
"Kieszonkowy słownik islandzko-polski" zawiera ok. 20 000 haseł, wyrażeń i zwrotów. Przeznaczony jest przede wszystkim dla osób uczących się języka islandzkiego i turystów....
<<poprzednie [1451] 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 nastepne>>