korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Włoski Instytut Kultury w Krakowie: Międzynarodowy Dzień Poezji. Poezja Aldy Merini, 21.03.17.
Spotkanie wokół poezji Aldy Merini - najwybitniejszej włoskiej poetki XX wieku. Lektura wierszy z tomików Aforismi e magie i Mistica d'amore.
Language Consulting Studio MLT: MEDICAL ENGLISH - Medyczny Angielski, 19.03.17, Warszawa.
W trakcie warsztatów nauczyciele języka angielskiego zapoznają się z wieloma praktycznymi technikami, które będą mogli zastosować w trakcie prowadzenia zajęć . Nauczyciele będą mogli zapoznać się ze specjalistyczną terminologią przydatną zarówno w tłumaczeniach jak i nauczaniu.
EDUNEWS.PL: MODNE NIE ZNACZY DOBRE
W edukacji funkcjonuje wiele pseudonaukowych koncepcji i praktyk o niepotwierdzonej efektywności lub wręcz wykazanej nieefektywności. Część z nich to jedynie mody – zawiodą nadzieje i przeminą. Po czym rozpoznać pseudonaukę? Jak nie dać się jej uwieść i jak uchronić przed nią szkołę?
DELFORT REGIONAL INKLUZJA I INDYWIDUALIZACJA ĆWICZEŃ NA LEKCJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO,18.03.17,Koszalin
Na warsztatach zajmiemy się następującymi kwestiami: uwrażliwienie na zagadanienia edukacji włączającej (inkluzji), zapoznanie się z obszarami wymagającymi specjalnego wsparcia,przykłady zastosowania wybranych metod dydaktycznych sprzyjających indywidualizacji procesu nauczania.
Personnel Training Institute: 5 zjazd Szkoły Przewodnika Talentów 2 edycja, 18-19.03.17, Warszawa.
Korzyści ze szkolenia: Świadomość narzędzi komunikacyjnych ich sprawdzenie oraz umiejętne i szybkie zastosowanie. Rozwój kompetencji budowania relacji edukacyjnych, które wspierają uzdolnienia i talenty u słuchaczy. Rozwój własnego poczucia kompetencji.
EDUNEWS.PL: ILE METRÓW MA ROLKA PAPIERU TOALETOWEGO?
Na jakiej podstawie myślimy, że jesteśmy humanistami bądź umysłami ścisłymi? Co wpływa na aspiracje dzieci dotyczące przyszłości, na ich ambicje związane z nauką? Jakie znaczenie ma popularyzacja nauki? Jak w edukacji realizować projekty badawcze? Skąd wiem, że nauka jest dla mnie?
DELFORT REGIONAL INDYWIDUALIZACJA ĆWICZEŃ NA LEKCJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO, 18.03.17, Barlinek
Na warsztatach zajmiemy się następującymi kwestiami: przykłady zastosowania wybranych metod dydaktycznych sprzyjających indywidualizacji procesu nauczania uwrażliwienie na zagadnienia edukacji włączającej (inkluzji) zapoznanie się z obszarami wymagającymi specjalnego wsparcia.
GOETHE-INSTITUT: WYKŁAD WĘDRUJĄCE SŁOWA 17.03.17, Warszawa.
Grenze, Gurke, Quark und frajda, majsterszytyk, szyberdach: słowa wędrują przez granicę! Podczas wykładu dowiemy się, które z polskich słów zawędrowałych do języka niemieckiego, a które z Niemiec przyszły do Polski. W następnym kroku udamy się w podróż, podczas której za pomocą gry „Wanderwörter” na przygotowanych wcześniej stacjach będziemy odkrywać ciekawostki dotyczące języka niemieckiego.
<<poprzednie [301] 302 303 304 305 306 307 308 309 310 nastepne>>