korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Richie w Waszej szkole na Europejskie Dni Języków Obcych
Richie w Waszej szkole na Europejskie Dni Języków Obcych
Brainly: Sprawdź, jakim nauczycielem jesteś i wygraj książki Kena Robinsona, ankieta.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, której celem jest poznanie państwa opinii i nastawienia do technologii edukacyjnych, narzędzi online dla edukacji i postrzegania współpracy online w celach edukacyjnych. Wsród osób, które wypełnią ankietę rozlosujemy 5 zestawów książek Kena Robinsona.
NaukaBezGranic: WARSZTATY Z ROSSEM MULKERN z okazji EDJ, 21.09.16, Katowice.
Z OKAZJI EUROPEJSKICH DNI JĘZYKÓW OBCYCH ZAPRASZAMY NA WARSZTATY Z ROSSEM MULKERN
EDUNEWS.PL: CZY MOŻEMY COŚ PROSIĆ ZAMIAST KSERÓWKI? (3)
Prawdopodobnie większości rodziców kolorowe podręczniki i ćwiczenia wydadzą się doskonałymi narzędziami do edukacji ich dzieci. Ale czy sprawią, że nasze dzieci będą aktywne i twórcze? Nie liczmy na nie - nie dadzą dzieciom tyle, ile dają najróżniejsze gry, zabawy, projekty i całkiem poważne zadania-wyzwania wymyślane przez twórczych nauczycieli...
NaukaBezGranic: WARSZTATY Z ROSSEM MULKERN z okazji EDJ, 22.09.16, Poznań.
Z OKAZJI EUROPEJSKICH DNI JĘZYKÓW OBCYCH ZAPRASZAMY NA WARSZTATY Z ROSSEM MULKERN
Teaching for Success: Sadie Maddocks - An Education System that Works, 05.10.16.
W dniach 5–9 października British Council organizuje po raz pierwszy globalną konferencję online poświęconą tematyce ustawicznego rozwoju zawodowego nauczycieli (continuing professional development – CPD). Na program konferencji składa się ponad 60 sesji prowadzonych przez prelegentów z całego świata oraz panele dyskusyjne.
MNODN: Rodzic – bezcenny sojusznik, czyli jak motywować rodziców do współpracy, 30.09.16, Kraków.
Tempo życia i pracy nie sprzyjają angażowaniu się przez ludzi w dodatkowe przedsięwzięcia. Niestety dotyczy to także nierzadko postawy Rodziców wobec różnych inicjatyw przedszkolnych czy szkolnych. Warto zastanowić się głębiej dlaczego tak się dzieje. Na ile przyczyny są wyłącznie obiektywne, niezależne rodzaju propozycji i sposobu zachęcania do współdziałania, a na ile my jako nauczyciele, czy zespół placówki mamy wpływ na efektywność współpracy tak w sprawach drobnych jak i przy większych przedsięwzięciach.
NaukaBezGranic: Warsztaty z okazji Europejskich Dni Języków - Nick CLOWES , 30.09.16, W-wa.
Nick Clowes hails from the deep, dark midlands of England but now finds himself in deeper, darker Katowice. Having spent time teaching English in South Korea, Thailand, Spain and England, he now spends his time studying the Polish, their culture and customs (as well as occasionally teaching). Nick, having a passion for all things weird, wonderful and generally interesting is always looking to share his findings with eager students.
<<poprzednie [301] 302 303 304 305 306 307 308 309 310 nastepne>>