korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
KONFERENCJE PASE - KAPELUSZE LEKTORA – ODSŁONA DRUGA
W jesienno-zimowej odsłonie zaprezentujemy Państwu lektora języków obcych w świecie dzieci i młodzieży, w świecie biznesu i dorosłych słuchaczy. Pokażemy jaki kapelusz założyć aby z sukcesem prowadzić zajęcia indywidualne, kursy języka specjalistycznego oraz zajęcia z uczniami w wieku od 11 do 16 lat. Wyczarujemy sposoby na stymulujące, urozmaicone zajęcia tak, aby nauka języka była nie tylko efektowna lecz również efektywna.
NaukaBezGranic : Zaproś prawdziwego Szkota na lekcję angielskiego! Warsztaty SCOTLAND TODAY.
W październiku i listopadzie 2008 zapraszamy na warsztaty językowe prowadzone przez szkockiego wykładowcę David’a Sibbalda. Zapraszamy nauczycieli języka angielskiego, nauczycieli historii i dyrektorów szkół do współpracy.
Goethe-Institut w Warszawie zaprasza na Spotkanie z pisarzem i filozofem Pascalem Mercier 8.10.08
Prezentacja polskiego wydania książki Nocny pociąg do Lizbony Wydaną w 2004 roku powieścią Nachtzug nach Lissabon Pascal Mercier zyskał miano autora bestsellerów. Książka sprzedała się w 1,5 miliona egzemplarzy i została przetłumaczona na 15 języków.
Oxford University Press zaprasza na: Dyżury konsultantów metodycznych
Będą Państwo mogli zapoznać się z nowościami wydawniczymi, a także nowymi zasadami programu Oxford dla Szkół – teraz można zbierać punkty i wymieniać je na książki.
Oxford University Press zaprasza na Bookworms Day w Lublinie i Wrocławiu
Jak podnieść poziom znajomości angielskiego tak, by swobodnie czytać książki? Jak nauczyć tej umiejętności swoich uczniów?...
W księgarni GANDALF: System of Classical Tibetan Grammar
Książka zawiera tekst tybetański oraz przekład na język angielski dwóch fundamentalnych traktatów kodyfikujących zasady gramatyki tybetańskiej autorstwa Thon mi Sambhoty oraz prezentacje wybranych zagadnień gramatycznych...
Wielki słownik polsko-ukraiński ukraińsko-polski do nabycia w księgarni GANDALF
Słownik przeznaczony dla szerokiego kręgu czytelników, w szczególności dla studentów, biznesmenów, handlowców oraz menedżerówPrezentuje bogatą leksykę, dodatko poszerzoną o zagadnienia ekonomiki i...
HUEBER: Trening przed egzaminem z języka niemieckiego dla gimnazjum.
Opis egzaminu gimnazjalnego wraz z wymaganiami, zestawy ćwiczeń odpowiadające zakresom tematycznym testowanym na egzaminie oraz przykładowe testy znajdą uczniowie i nauczyciele w nowej pozycji wydawnictwa Hueber pt. „Trening przed egzaminem z języka niemieckiego“.
<<poprzednie [1391] 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 nastepne>>