korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ZOSTAŃ PARTNEREM Educational Testing Service (ETS) Global, 02.02.19, Poznań.
Udział w warsztatach jest bezpłatny (w tym przerwa kawowa oraz poczęstunek). Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz pakiet materiałów marketingowych.
Expressis Verbis: Let's make Bingo Great Again! szkolenie metodyczne, 24.02.19, Warszawa.
TO PIERWSZE TAKIE SZKOLENIE NA RYNKU Warsztaty dla nauczycieli wszystkich języków obcych! (Warsztaty odbędą się po polsku i wszystkie plansze/wariacje gier również będą ćwiczone po polsku, tak by każdy mógł je przełożyć na nauczany przez siebie język)
EDUNEWS.PL: ŚWIĄTECZNE SPINNERY (artykuł)
Jak skutecznie i z przyjemnością utrwalać słownictwo związane z symbolami Bożego Narodzenia? Spinnery to ulubiony gadżet wielu uczniów, dlatego tak często wykorzystujemy go w swojej pracy. Jak zagrać?
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? 06.02.2019, Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
British Council: Najpopularniejsze błędy popełniane przez polskich zdających na egzaminach, 14.02.19
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
EDUNEWS.PL: BO SŁOWA TEŻ KRZYWDZĄ (projekt)
Przemoc wobec drugiej osoby ma różne odcienie. Nieraz nie jest widoczna, chociaż ma miejsce. Niekiedy wystarczy kilka słów, aby zranić na całe życie. Bardzo często i młodzi i starsi nie wiedzą, jak wielką moc mogą mieć słowa wykrzyczane drugiej osobie lub pisane w internetowych komentarzach. Uczniowie z Pielgrzymowic postanowili na to zwrócić uwagę i zaczęli działać. Oto co zrobili:
NaukaBezGranic: Britishness: James Bond, a reflection of changes in the British..06.02.19, Łódź.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Lang Teacher Training Centre: TKT Young Learners course – spring 2019 edition, 23-24.02.19, Warszawa
The TKT Young Learners course is a blended learning experience - it consists of 2 components: - the self-study online practice: before the course you get a 12-month access to an online course which takes 30 hours to complete - the face-to-face course: you take part in 6 days of workshops
<<poprzednie [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nastepne>>