korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PROMOCJA W NOWELI: zamów bezpłatny egzemplarz ARRIVEDERCI! A1
Każdy nauczyciel języka włoskiego (od dnia dzisiejszego do 30 sierpnia) oraz wszystkie szkoły i uczelnie z językiem włoskim (od dnia dzisiejszego do 15 września) mogą poprosić o bezpłatny egzemplarz podręcznika
SGH i NBP zapraszaja na studia podyplomowe: Podstawy przedsiębiorczości dla nauczycieli
Dzięki dofinansowaniu NBP koszt studiów wynosi jedynie 350 złotych. Rekrutacja odbywać się będzie w terminie 22 sierpnia - 19 września 2011 r., zaś inauguracja studiów jest przewidziana na 30 września 2011 r.
EDUNEWS.PL: Szkoła ucząca się. Łączenie dowodów i wyników badań z motywacją
"Przeglądając tysiące badań doszliśmy do wniosku, że sprawdzone strategie nauczania działają w różnych szkołach, społeczeństwach, kulturach, na różnych lekcjach z różnymi uczniami. Działają zawsze i mają znaczenie" – uważa prof. Tom Corcoran z Teachers College Columbia University w Nowym Jorku. "Nauczyciele powinni wprowadzać je w swoich klasach i stosować konsekwentnie."
20. Międzynarodową konferencję IATEFL POLSKA - 9-11.09.2011 w Warszawie
Konferencja IATEFL to ponad 100 warsztatów i wykładów! Dziesiątki specjalistów i metodyków, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą. Jak co roku, bogatą ofertę książek metodycznych, czasopism oraz podręczników zaprezentują wiodący wydawcy z Polski i ze świata. Uczestnictwo w konferencji to także możliwość wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz otrzymania wielu ciekawych gratisów.
EDUNEWS.PL: Kl@pa, czyli polscy uczniowie bezradni online
OECD zaprezentowała wyniki badań uczniów „Students On Line“ będące częścią Międzynarodowego Programu Oceny Umiejętności Uczniów, czyli PISA 2009. Badano w nim umiejętności korzystania z internetu. Wyniki polskich uczniów można określić krótko: kl@pa. Gorszy wynik od nas wśród krajów UE odnotowali tylko uczniowie austriaccy.
ITALICUS zaprasza na warsztaty Insegnare a comprendere 3 i 4 09 2011 w Krakowie
Zaproszenie kierujemy głównie do osób pracujących lub przygotowujących się do pracy lektora, którym zależy na podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, poznawaniu nowych metod oraz doskonaleniu umiejętności nauczania języka włoskiego, oraz do doktorantów i studentów, którzy zamierzają związać swą karierę zawodową z dydaktyką języka włoskiego.
EDUNEWS.PL: Jakich innowacji potrzebuje dziś szkoła?
Szkolne innowacje mają wyraźnie edukacyjny charakter. Są skierowane na osiągnięcie wyższej od dotychczasowej efektywności pracy uczniów, nauczycieli i samej szkoły. Ich celem jest osiągnięcie wyższej jakości edukacji. Dobre innowacje są rzetelnie przemyślane i mają eksperymentalny charakter. Po co szkole w ogóle edukacyjne innowacje?
NOWELA - rozszerzenie współpracy z Santillana Español - zobacz podręczniki
Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy dotychczasową współpracę z wydawnictwem Santillana Español w zakresie dystrybucji oferty do nauki języka hiszpańskiego w Polsce.
<<poprzednie [991] 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 nastepne>>