korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Italicus: Buon viaggio! czyli przewodniki po włosku
Zbliżają się wakacje, czas odpoczynku i podróży: jeśli do Włoch - przygotowaliśmy przewodniki po najpiękniejszych miejscach tego kraju. Kto natomiast zamierza zaprosić włoskich przyjaciół do Polski, może poprzeć zaproszenie ilustracją równie pięknych miejsc naszego kraju - we włoskim wydaniu.
CLE INTERNATIONAL: FRANÇAIS.COM - NOWOŚCI WYDAWNICZE.
Tematyka książki związana jest z takimi sytuacjami jak umawianie się na spotkanie, redagowanie e-maili, rozmowy telefoniczne czy układanie planu zajęć. Jednocześnie, jak w klasycznym podręczniku do nauki języka, są rozwijane umiejętności słuchania, czytania, pisania, mówienia, słownictwo i struktury gramatyczne. Nowa edycja została wzbogacona o płytę DVD-ROM, zawierającą 80 interaktywnych ćwiczeń do wykorzystania z tablicą multimedialną oraz wszystkie nagrania audio z podręcznika.
EDUNEWS.PL: SOKRATES 3.0 - NAUCZYCIEL PRZYSZŁOŚCI, CZYLI KTO?
Polska edukacja nie ma ostatnio najlepszej prasy. Za drzwiami szkoły czeka pilotaż projektu Cyfrowej Szkoły, który ma przynieść technologiczną rewolucję. Jednocześnie - słychać, że ta sama szkoła nie uczy kreatywności, samodzielnego myślenia i współdziałania. I przygotowuje do studiów ludzi, którzy potem nie są w stanie sprostać wymaganiom rynku pracy. Z jednej strony mówi się o tym, że szkoła przygotowuje tylko do zaliczania testów a z drugiej, że w rankingach, na tle innych krajów, nie jest z polską edukacją aż tak źle...
Il Ponte & Via Giulia: Włoskie wydarzenia w Warszawie i w sieci: 23.06.12 wystawa M. Anioł, W-wa.
Przypominamy o wystawie Michał Anioł w Warszawie w Łazienkach Królewskich, której towarzyszy wiele imprez edukacyjnych.
Goethe-Institut, Biblioteka: W.G. Sebald - monografia,dyskusja panelowa 25.06.2012, Warszawa.
Prezentacja najnowszego numeru monograficznego Zeszytów Literackich poświęconego postaci jednego z największych niemieckich pisarzy XX wieku , W. G. Sebaldowi. Publikacja zawiera dotąd nie tłumaczone na język polski szkice, wspomnienia i rozmowy Sebalda o malarstwie, fotografii, historii i literaturze, w tym szkic o Robercie Walserze i malarstwie Jana Petera Trippa w przekładzie Małgorzaty Łukasiewicz, tłumaczki W.G. Sebalda par excellence.
EDUNEWS.PL: UCZELNIE NIE ZAWSZE UCZĄ MYŚLENIA.
Szkoły wyższe skutecznie przekazują wiedzę, ale nie zawsze uczą myślenia. A dopiero ono - oraz tzw. kompetencje społeczne - zwiększa szanse absolwenta na znalezienie pracy – to główne przesłanie z dyskusji ekspertów na temat bezrobocia wśród absolwentów.
Księgarnia Francuska Edukator: Championnat de français - nowości wydawnicze, czerwiec 2012.
Championnat de français to planszowa gra przeznaczona dla osób w wieku od lat 8 , mająca na celu przybliżenie kultury, historii i geografii Francji. Główne cele gry: -poznanie kultury i cywilizacji Francji -wzbogacanie słownictwa z języka francuskiego -nauka poprawnego zadawania pytań
EDGARD JĘZYKI OBCE.PL: Promocja dla nauczycieli- taniej do 50%, tylko do 22.06.2012r.
Wydawnictw EDGAR przygotowało specjalną promocję dla nauczycieli. Tylko do 22 czerwca 2012r. w księgarni internetowej wydawnictwa wybrane tytuły mogą zakupić aż do 50% taniej. W ofercie m.in. nowoczesne repetytoria, testy, książki przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego.
<<poprzednie [991] 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 nastepne>>