korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Oxford University Press: Approaches to Teaching Academic Vocabulary- 31.05.12.
This session focuses on some of the key challenges in teaching academic vocabulary and puts forward some practical suggestions to tackle vocabulary in the EAP classroom. It looks at selecting which vocabulary to focus on, how to integrate work on vocabulary into other classroom activities and how to move vocabulary teaching beyond simple lists of words.
EDUNEWS.PL: SYSTEM WEWNĘTRZNIE SPRZECZNY - CZAS NA GRUNTOWNE ZMIANY.
W artykule Szkoła się cofa? Witold Kołodziejczyk wypowiada mocne zdanie: "W tak zorganizowanej dzisiaj szkolnej przestrzeni nie widzę szansy na zmianę postaw uczniów, ani znaczącej poprawy poziomu edukacji." Taką opinię można usłyszeć coraz częściej w debatach o polskiej szkole. Innymi słowy: ten system jest niereformowalny, niewydolny, jego możliwości wyczerpały się, doszedł do kresu możliwości rozwoju i samoregulacji. Skąd znamy te sformułowania? Czy spotkaliście się w swoim życiu z takimi opiniami o jakimś (jakichś) systemie (systemach)?
NaukaBezGranic.pl: British English, 31/05/2012 - Warszawa.
Simeon Wren pochodzi z Manchesteru w północnej Anglii, ale mieszka i pracuje w Bielsku-Białej. W 2001 roku skończył studia aktorskie na Royal Scottish Academy of Music and Drama w Glasgow. Po studiach, zajmował się pracą w teatrze i telewizji oraz grał w sztukach szekspirowskich w przedstawieniach wystawianych przez teatry w Szkocji. W międzyczasie zdobył kwalifikacje uniwersytetu w Cambridge do nauczania języka angielskiego i od pięciu lat pracuje jako nauczyciel. Obecnie, w Bielsku-Białej, współpracuje z liceum i gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego.
INTERPERSONAL: 30.05.2012 - Webinarium warsztatowe - Tłumaczenie umów o pracę (język angielski)
Czas 3 h, początek 17:00. Prowadzenie: Katarzyna Halacz. Wykład i ćwiczenia w językach polskim i angielskim.
EDUNEWS.PL: TELEWIZYJNA PUSTKA O EDUKACJI.
Tekst "Szkole brakuje zaangażowania" autorstwa Witolda Kołodziejczyka, jest znakomitym podsumowaniem sytuacji w jakiej znaleźliśmy się. Jak każde podsumowanie, jest dobrą okazją do spojrzenia wstecz, oraz do zastanowienia się nad tym "i co dalej?"...
Nauka Bez Granic: SZKOLENIA I WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI W MAJU - ostatni dzwonek!!!
Szanowni Państwo! To już ostatnie chwile aby zapisać się na szkolenia dla nauczycieli Drama in the ELT Classrom!!! Przypominamy także o warsztatach z okazji Dnia Dziecka, 31 maja w Warszawie oraz o Warsaw Summer School 2012 – sierpniowych szkoleniach dla nauczycieli. Nie przegapcie okazji!!!
Bezpłatna konferencja metodyczna - Macmillan ELT Forum 2012
Dołącz do grona nowoczesnych nauczycieli i weź udział w bezpłatnej konferencji metodycznej - Macmillan ELT Forum 2012. Zobacz znakomitą sesję plenarną, którą poprowadzi Russell Stannard - jeden z największych światowych autorytetów w dziedzinie wykorzystania nowych technologii w nauczaniu języka angielskiego, zdobywca prestiżowych nagród: the Times Higher “Outstanding Initiative in ICT” oraz the British Council “Innovation Award”.
EDUNEWS.PL: CYBERBEZPIECZEŃSTWO I EDUKACJA.
Szybkość, z jaką dzieci i młodzi ludzie zyskują dostęp do mediów internetowych, konwergentnych, mobilnych i sieciowych nie ma precedensu w historii innowacji technologicznej. Istnieją dwa główne nurty badań nad e-bezpieczeństwem: badania związane z ochroną informacji strategicznych i gospodarczych oraz badania związane z ochroną osób, w szczególności młodych ludzi. Chociaż są to zazębiające się tematy, nasze wydanie specjalne jest poświęcone temu ostatniemu problemowi
<<poprzednie [991] 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 nastepne>>