korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Picture books and cross-curricular themes - Macmillan Interactive Webinars - 21.09
Watch live talks from some of the biggest names in English language teaching, right in your web browser, then put your questions directly to the presenters. All webinars are free to join - all you require is an internet connection and a computer.
Dni Macmillana w księgarniach - Sosnowiec 3.10.2011
Dla wszystkich gości przygotowaliśmy oryginalne prezenty na nowy rok szkolny. Warto zatem już dziś wybrać dogodny termin i wpisać go w kalendarz!
WORLDWIDE SCHOOL: Kurs języka chińskiego dla nauczycieli - od października w Warszawie
Zdobywając zawód przyszłości możesz zostać poszukiwanym specjalistą językowym. Uzyskanie przewagi nad innymi na rynku pracy to zagwarantowanie sobie nowych możliwości zawodowych, dostęp do lepiej płatnej pracy. Nauka chińskiego dziś to inwestycja w jutro!
Europejski Dzień Języków - Pokaz filmów europejskich od 20.09 w Warszawie
Pokazy filmów europejskich to nowość podczas obchodów święta języków. Tematyka filmów jest różnorodna i adresowana do publiczności młodszej i starszej. Uczestnicy będą mogli zobaczyć filmy fabularne, dokumentalne oraz animowane w językach oryginalnych z napisami w języku polskim.
DODN Jelenia Góra - Matura 2012 - jak przygotować się i uczniów do nowego egzaminu? 21.10.2011r
Zapraszam germanistów ze szkół ponadgimnazjalnych do udziału w warsztatach DELFORTU, które odbędą się 21.10.1022r. Dotyczyć będą przeprowadzania nowej matury ustnej z języka obcego.Poniżej załączam zaproszenie Delfortu: Matura 2012 - egzamin ustny
Maluchy w krainie wielu kultur - warsztaty kulturowo-językowe dla dzieci i rodziców 25.09 Warszawa
Kultura, muzyka i język Czeczenii! Afrykańskie rytmy! Język hebrajski i żydowskie talizmany! Pismo arabskie! Romskie stroje, piosenki i wyliczanki! Chrząszcz brzmi w ryżu po wietnamsku! Jak wspierać dziecko w nauce języków obcych – prezentacja dla rodziców
SLAVIA zaprasza na WARSZTATY DLA LEKTORÓW JĘZYKA CZESKIEGO 22.10 w Krakowie
Warsztaty poprowadzi PhDr. Lída Holá, autorka podręczników do nauki języka czeskiego jako obcego. Dla uczestników przygotowano pakiet materiałów - podręcznik do nauki języka czeskiego jako obcego oraz materiały promocyjne.
NAUKA BEZ GRANIC: Mrs. Hoover w PAŹDZIERNIKU 2011!
Nauka Bez Granic w ramach Europejskiego Programu Edukacyjnego zaprasza grupy zorganizowane ( nauczycieli wraz z uczniami) na październikowe zajęcia!
<<poprzednie [991] 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 nastepne>>