korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Gazeta Wyborcza: „Wielkie opery”
Już od najbliższego czwartku Gazeta Wyborcza przygotowała dla nas nowy dodatek. Kolekcja muzyczna „Wielkie opery” to 20 operowych bestsellerów co tydzień dostępnych w kiosku.
DLACZEGO TRUDNO CZYTAĆ Z EKRANU?
Cyfrowy świat rozszerza się błyskawicznie, obejmując coraz więcej zasobów tekstowych. Spada czytelnictwo książek (59% Polaków przeczytało choć jedną książkę w 2006 r.), coraz częściej czytamy bezpośrednio z Internetu czy z plików załadowanych do komputera. Okazuje się jednak, że czytanie na ekranie oznacza dla naszego umysłu więcej stresu niż czytanie książki.
IL PONTE: Teatralne przeżycia „Wieczór Włoski”.
Włoskie szlagiery we wspaniałej scenografii w wykonaniu solistów teatru w połączeniu z zapierającym dech w piersiach tańcem - to gwarancja cudownego wieczoru w samym centrum miasta.
Z WIZYTĄ NA BETT 2009
Jak co roku w styczniu liderzy zastosowań technologii informatycznych i telekomunikacyjnych w nauczaniu spotkali się w Londynie na targach British Education Technology & Training (BETT). Myślą przewodnią tegorocznych targów był program budowy szkół dla przyszłości: kreatywnego nauczania z wykorzystaniem najnowszych technologii edukacyjnych.
Księgarnia ET TOI prezentuje: Green English - Environmental Education - Special Guide
Green English - Environmental Education in English - Special Guide - przewodnik dla nauczyciela opisujący główne założenia metodologiczne kursu Green English - Environmental Education in English...
'Angielski w pracy' - nowa strona w serwisie 'English for you'
Strona już teraz zawiera pierwsze materiały a ich ilość będzie sukcesywnie zwiększana. Chcemy aby strona była wyczerpującym kompendium wiedzy dla tych, którym angielski potrzebny jest w celach zawodowych.
POLSKA SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI
Polska szkoła bywa nowoczesna, chociaż jeszcze nie jest to zjawisko powszechne. W większości przypadków działa według starych, powielanych od dziesięcioleci, schematów. Nie zmieni jej nawet najlepsza reforma przygotowana przez ministerstwo, dopóki sami nauczyciele i dyrektorzy szkół nie uznają, że istnieje potrzeba zmiany i wprowadzenia innowacji, aby dogonić uciekający świat.
Kanji, które znasz. Kana na wesoło - do nabycia w księgarni GANDALF
Znasz wiele japońskich marek, słów i określeń, chciałbyś je napisać po japońsku by ozdobić samochód, zeszyt, torebkę, notesik, rower, plecaczek, obróżkę pieska, telefon komórkowy?...
<<poprzednie [1281] 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 nastepne>>