korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
GOETHE-INSTITUT: SPOTKANIE AUTORSKIE JAKOB HEIN_BERLIN DLA POCZĄTKUJĄCYCH, 23.03.17, Kraków.
„Berlin. Hipsterska stolica Europy” – tak nazywa się wydana w Polsce książka Jakoba Heina. To tytuł trochę mylący, zwłaszcza że autor bywa w książce mocno ironiczny. Z drugiej strony jest to jedna z tych wyjątkowych opowieści o stolicy Niemiec, gdzie kpina spotyka się z ogromną czułością i fantastyczną wiedzą.
EDUNEWS.PL: WSPÓŁ-PRACA I WSPÓŁ-DZIAŁANIE
Doradztwo zawodowe w szkole, to współ-praca! współ-działanie! szkoły, rodziców i uczniów. Celem tej współpracy ma być świadomy wybór ucznia własnej ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej, pomoc w odkrywaniu pasji, zainteresowań, mocnych stron i kształcenia umiejętności (kompetencji) miękkich...
DELFORT REGIONAL INDYWIDUALIZACJA ĆWICZEŃ NA LEKCJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO, 21.03.17, Konin.
Na warsztatach zajmiemy się następującymi kwestiami: przykłady zastosowania wybranych metod dydaktycznych sprzyjających indywidualizacji procesu nauczania uwrażliwienie na zagadnienia edukacji włączającej (inkluzji) zapoznanie się z obszarami wymagającymi specjalnego wsparcia.
DELFORT REGIONAL INDYWIDUALIZACJA ĆWICZEŃ NA LEKCJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO, 23.03.17, Świebodzin.
Na warsztatach zajmiemy się następującymi kwestiami: przykłady zastosowania wybranych metod dydaktycznych sprzyjających indywidualizacji procesu nauczania uwrażliwienie na zagadnienia edukacji włączającej (inkluzji) zapoznanie się z obszarami wymagającymi specjalnego wsparcia.
EDUNEWS.PL: W SIECI WYZWAŃ
Nauczyciele coraz częściej i coraz chętniej uczestniczą w różnego typu szkoleniach i kursach on-line. Zyskują dzięki temu nie tylko dodatkowe umiejętności, ale również komfort pracy w domowym zaciszu. Przy okazji, nie narażając się na dodatkowe koszty, związane z podróżą, maja okazję poznać interesujące osoby z wielu zakątków kraju. Skoro tak chętnie korzystamy z formy pracy na odległość, dlaczego nie możemy umożliwić jej stosowania naszym uczniom?
Włoski Instytut Kultury w Krakowie: Międzynarodowy Dzień Poezji. Poezja Aldy Merini, 21.03.17.
Spotkanie wokół poezji Aldy Merini - najwybitniejszej włoskiej poetki XX wieku. Lektura wierszy z tomików Aforismi e magie i Mistica d'amore.
Language Consulting Studio MLT: MEDICAL ENGLISH - Medyczny Angielski, 19.03.17, Warszawa.
W trakcie warsztatów nauczyciele języka angielskiego zapoznają się z wieloma praktycznymi technikami, które będą mogli zastosować w trakcie prowadzenia zajęć . Nauczyciele będą mogli zapoznać się ze specjalistyczną terminologią przydatną zarówno w tłumaczeniach jak i nauczaniu.
EDUNEWS.PL: MODNE NIE ZNACZY DOBRE
W edukacji funkcjonuje wiele pseudonaukowych koncepcji i praktyk o niepotwierdzonej efektywności lub wręcz wykazanej nieefektywności. Część z nich to jedynie mody – zawiodą nadzieje i przeminą. Po czym rozpoznać pseudonaukę? Jak nie dać się jej uwieść i jak uchronić przed nią szkołę?
<<poprzednie [201] 202 203 204 205 206 207 208 209 210 nastepne>>