korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
BRITISH COUNCIL: National Theatre Live: “Hamlet”, 27.09.18, sieć kin Multikino
British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu Hamlet z National Theatre Live. W roli głównej zobaczymy nominowanego do Oscara Benedicta Cumberbatcha (Sherlock produkcji BBC, Gra tajemnic, Frankenstein).
EDUNEWS.PL - O LEŚNYCH PRZEDSZKOLACH (artykuł)
Leśne przedszkola w Puszczy Augustowskiej i okolicach, czy to możliwe? Jeszcze w wakacje, 29 sierpnia w Sejnach, z inicjatywy SETI, odbyło się kolejne spotkanie Przyjaciół Edukacji, na którym o leśnej pedagogice opowiadał nam dr psychologii Piotr Rycielski.
ELI & ET TOI: Reading for Pleasure, Reading for Life, webinarium, 26.09 i 10.10.18
We wrześniu i październiku odbędą się darmowe webinaria prowadzone przez doświadczonych metodyków i autorów związanych z wydawnictwem ELI Publishing. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w wydarzeniach. Udział skutkuje otrzymaniem certyfikatu uczestnictwa.
GOETHE INSTITUT: POŻYTECZNI WROGOWIE (artykuł)
Krytycznej wobec PiS ukraińskiej aktywistce i działaczce na rzecz praw obywatelskich Polska zakazała wjazdu na swoje terytorium. Dyżurnymi wrogami propagandy rządowej stały się również organizacje pozarządowe, pisze Monika Sieradzka.
NaukaBezGranic: Traditional Ireland ; Ceili Dancing, 17.10.18, Poznań.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
MNODN: Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, I stopień - szkolenie, 29-30.09.18, Kraków
W programie szkolenia: - założenia i cele Metody Ruchu Rozwijającego - potrzeby psychiczne realizowane za pośrednictwem Metody Ruchu Rozwijającego - struktura zajęć w Metodzie Ruchu Rozwijającego - zastosowanie MRR - niewerbalna komunikacja w nawiązaniu kontaktu z dzieckiem - motywacja do pracy Metodą Ruchu Rozwijającego - warunki komfortu i przyczyny dyskomfortu w Metodzie Ruchu Rozwijającego - opis i planowanie zajęć, struktura zajęć - praktyczne ćwiczenia, sesje ruchu rozwijającego.
Vistula - studia podyplomowe: Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego
Akademia Finansów i Biznesu Vistula wraz ze swoim partnerem Szkołą Języka Polskiego jako Obcego Klub Dialogu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku: nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego.
EDUNEWS.PL - (NIE)OCZYWISTOŚCI (artykuł)CZTERY POMYSŁY POMAGAJĄCE W NAUCZANIU (1)
W dyskusji o edukacji często używamy pojęć – „głębokie uczenie się”, „pogłębione nauczanie”. Ale co to właściwie znaczy? I przede wszystkim, jak spowodować „głębokie” uczenie się uczniów? Mam kilka pomysłów pomagających w nauczaniu matematyki. Myślę, że mogłyby one również posłużyć nauczycielom innych przedmiotów. Pierwszy z nich: pozwolić uczniom przedyskutować problem.
<<poprzednie [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 nastepne>>