korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Italicus: Spotkanie z Tessą Capponi-Borawską, 06.06.19, Kraków.
Prezentacja polskiego wydania słynnego dzieła Pellegrina Artusiego pt. Włoska sztuka dobrego gotowania (Muza 2017) oraz książki pt. Smak kwiatów pomarańczy. Rozmowy o kuchni i kulturze (Wydawnictwo Czarne 2018). Rozmowę z Autorką poprowadzi Agna Karasińska, dziennikarka portalu www.miastokobiet.pl.
EDUNEWS.PL: PRZEPIS NA PRZYGODĘ
Omawianie lektury i kreatywne myślenie. Cóż za połączenie! Jak najlepiej wykorzystać naturalne umiejętności dzieci? Wprowadzając przy okazji elementy znane z życia. Tworząc prosty przepis. Przepis na przygodę!
Księgarnia Francuska Edukator: Dzień Dziecka i promocja do 2.06.19.
Dzieci, enfants, gamins, bambins… Z myślą o ich święcie księgarnia przygotowała listę książek z bardzo interesującym rabatem.
British Council: Jak przekonać innych do wprowadzenia i realizacji swoich innowacji...? 06.06.19
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
NaukaBezGranic: Great Britain in 10 Pictures, How to Sound Like a Native: Accent...04.06.19,Katowice
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL: ODWRÓCONA KARTA PRACY
Klasa trzecia gimnazjum. Zbliża się czas egzaminu, a więc i czas powtórek. Na prośbę uczniów powróciliśmy do tekstów omawianych lektur, rozmawialiśmy również o rodzajach literackich. Pozostała tylko kwestia podsumowania. I tu pojawił się pewien pomysł…
Goethe-Institut: MARIA LOBODA „SIEDZĄC TUTAJ ZNUDZONA JAK LAMPARCICA” – WYSTAWA, 02.04-22.09.19,W-wa
Pierwsza w Polsce tak obszerna monograficzna wystawa prac artystki. Maria Loboda urodziła się w 1979 roku w Krakowie, a od 30 lat mieszka w Niemczech.
NaukaBezGranic: Great Britain in 10 Pictures, How to Sound Like a Native: Accent...03.06.19,Łódź.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
<<poprzednie [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 nastepne>>