korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - Z CZYM SIĘ MIJA TRADYCYJNA SZKOŁA? (artykuł)
W marcu 2018 czterech nauczycieli z Polski uczestniczyło w światowym forum edukatorów Microsoft – Education Exchange w Singapurze. Na co dzień uczą dzieci i młodzież w szkołach w Gdyni, Koziegłowach, Pogorzeli i Radomiu. Dla Karoliny Antkowiak, Oktawii Gorzeńskiej, Łukasza Gierka oraz Dawida Łasińskiego praca z uczniami to jednak nie tylko zawód. To pasja, za którą teraz zostali docenieni i wyróżnieni tytułem najbardziej innowacyjnych edukatorów na świecie.
UNIBOOKS: Lektury Black Cat CIDEB: Podręcznik metodyczny
Ten praktyczny podręcznik autorstwa Roberta Hilla pomoże Ci w pracy z lekturami językowymi, lub być może zachęci Cię do zainteresowania się tym niezwykle efektywnym podejściem do nauki języka obcego.
Wydawnictwo PROLOG: Webinarium: Polski na wakacjach unplugged, 18.06.18
W czasie webinarium przedstawione zostaną pomysły na zabawy ruchowe, związane z wyjściem z grupą z klasy szkolnej, gry tworzone samodzielnie dla słuchaczy i przez słuchaczy, koncentrujące się na rozwijaniu sprawności mówienia. Tym razem na webinarium dostaniecie bazę pomysłów "bez prądu", bez nowych technologii.
EDUNEWS.PL - ZMIANA JEST W NASZEJ GŁOWIE (artykuł)
„Zmiana jest w naszej głowie, trzeba uwierzyć że mamy wpływ… Mam odwagę realizować własne wizje i pomysły i wierzę w ich słuszność…” – to słowa Ewy Radanowicz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Radowie Małym wypowiedziane podczas spotkania Eduzmieniaczy, które miało miejsce 14 kwietnia w Sejnach.
Italicus: In valigia! Nuovi arrivi dalla narrativa - INTRIGO ITALIANO
Przedstawiamy ciekawe tytuły z włoskiej literatury, beletrystyki i reportaży. To doskonały pomysł na spędzanie letniego czasu w kontakcie z ukochanym językiem włoskim w różnych jego odcieniach stylistycznych i obszarach tematycznych.
Italicus: Bogata oferta materiałów dydaktycznych w zakresie certyfikacji znajomości języka włoskiego
Posiadamy bogatą ofertę materiałów, które pomogą przygotować się do egzaminów z języka włoskiego, które pozwolą uzyskać oficjalny certifikat potwierdzający znajomość języka włoskiego oraz wszelkich innych.
EDUNEWS.PL - JAK POMÓC DZIECKU RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI (artykuł)
Nie da się żyć bez emocji – każda z nich pomaga komunikować się z otoczeniem. I choć wszyscy ludzie - bez wyjątku - przeżywają te same uczucia, w całym wachlarzu emocji są takie, z którymi zwłaszcza dzieciom bardzo trudno sobie poradzić. Psycholog dziecięcy podpowiada, jak pomóc swoim pociechom uporać się z tym problemem
ELI & ET TOI - Bawełniane torby 'Education is a big game!'
Od dziś w naszym sklepie możesz znaleźć oryginalne, stylowe torby 'Education is a big game!' w kolorze czarnym lub czerwonym - ekologiczne, wykonane w 100% z bawełny, z długimi, wzmocnionymi uchwytami.
<<poprzednie [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 nastepne>>