korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: TYDZIEŃ FILMU NIEMIECKIEGO W WARSZAWIE 18.–24.01.2019.
Największy przegląd kina niemieckiego w Polsce. W programie najciekawsze produkcje, które powstały w ciągu ostatniego roku i znalazły się w programie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Berlinale, lub uhonorowane zostały niemieckimi nagrodami filmowymi. Emily Atef, reżyserka filmu otwarcia „3 dni w Quiberon“ osobiście zaprosi na film.
British Council: Uczę Maluchy i podnoszę kwalifikacje, 17.01.19, webinarium.
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? 05.02.2019, Katowice.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Goethe-Institut: O CZYM SZUMI NIEMIECKA WIEŚ - REPORTAŻ
Jadąc przez Niemcy zatrzymałam się w kilku gospodarstwach, by spytać, jak żyje się ich właścicielom. Trzy landy, pięć przystanków, trzynastu rozmówców i taki obraz.
British Council: Warsztaty projektu MURAL w Krakowie, 14-25.01.19.
Zapraszamy do uczestnictwa w międzynarodowym projekcie MURAL (Mutual Understanding, Respect and Learning), realizowanym przy wsparciu Komisji Europejskiej (w ramach programu REC - Rights, Equality and Citizenship Programme) pod przewodnictwem British Council w Polsce we współpracy z organizacjami z sześciu krajów: Polski, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Grecji, Holandii oraz Niemiec.
EDUNEWS.PL: TRZY LATA W MEN - DESTRUKCJA SYSTEMU EDUKACJI W POLSCE
Zamieszczony poniżej raport/opinia, pod mówiącym wszystko tytułem niniejszego wpisu, nie jest opracowaniem naukowym, ani nawet próbą wyczerpania tematu. Jest natomiast publicystyczną odpowiedzią na samozadowolenie pani minister Anny Zalewskiej, zaprezentowane podczas podsumowania trzylecia jej rządów w ministerstwie.
Goethe-Institut: SIRPLUS CZYLI BAŚŃ SPOŻYWCZA o ograniczaniu marnowania żywności.
Czy przeterminowane jedzenie zawsze należy wyrzucić? Data ważności to arbitralna ocena – przekonują założyciele berlińskiego supermarketu SirPlus. Można w nim kupić nadające się jeszcze do spożycia produkty, których pozbyły się wielkie sklepy.
NaukaBezGranic: Britishness: James Bond, a reflection of changes in the British society...
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
<<poprzednie [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 nastepne>>