korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - SZACUNEK W PRACY NAUCZYCIELA (artykuł)
Z okazji Dnia Nauczyciela i w docenieniu pracy pedagoga napisałam tekst, zawierający 12 możliwych do osiągnięcia radości w pracy nauczyciela.
Lang Teacher Training Centre: tw!st’18 - training inspirience for ELT professionals, 25.11.18, Warsz
The key words for TW!ST’18 are: secrets surprises inspiration networking future brand new voices a brand new format a brand new venue and … our TW!ST get-together this November marks the beginning of the TW!ST celebration which is going to last … for months! Yes!
NaukaBezGranic: Festivals and Traditions in the UK, the USA and in South Africa, 19.11.18, Wrocław.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
GOETHE INSTITUT: LITERATURA DLA OSÓB UCZĄCYCH SIĘ NIEMIECKIEGO
Biblioteka ma nową ofertę dla osób uczących się niemieckiego – powieści wydane w uproszczonej wersji językowej.
PASE: KONFERENCJA: sPASE for MANAGERS, 24.11.18, Politechnika Warszawska
W PROGRAMIE O zaufaniu w biznesie Rekrutacja i selekcja pracowników – jak mądrze budować zespoły Wdrażanie i rozwój kompetencji pracowników – od nowicjusza do eksperta Coaching i mentoring w pracy menedżera – jak prowadzić ważne i trudne rozmowy z pracownikami
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? 16.11.18, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL - PAMIĄTKA 100-LECIA, Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI (artykuł)
Zupełnie nie czuję entuzjazmu do świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości. Nie mam do tego nastroju patrząc jak demokratycznie wybrana władza niszczy polską edukację, niczym największy wróg naszego kraju. A poza tym, nie podoba mi się lansowana dzisiaj wersja patriotyzmu, gloryfikująca tradycję walki zbrojnej, nawet tej beznadziejnej.
GOETHE INSTITUT: WYKŁAD I DYSKUSJA KOLOR CZERWONY. CZYM BYŁ KOMUNIZM?, 16.11.8, Warszawa
Czym był komunizm jako ruch polityczny i fenomen społeczny w kontekście kulturowym i ekonomicznym? Dlaczego doktryny marksizmu, socjalizmu i komunizmu jawiące się jako logiczna odpowiedź na zmiany wywołane przez nowoczesny kapitalizm, doprowadziły do praktyk totalitarnych i poniosły fiasko?
<<poprzednie [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 nastepne>>