korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Italicus: Lektury "urlopowe" i nie tylko - lato 2015. Niccolò Ammaniti.
Niccolò Ammaniti debiutował w 1996 roku powieścią "Branchie". Od lat dziewięćdziesiątych po dzień dzisiejszy, wielokrotnie potwierdzał swoją pozycję jako jednego z najbardziej obiecujących pisarzy młodego pokolenia. "Ti prendo e ti porto via" to idealna książka, jeżeli chcecie zapoznać się z jego twórczością. Opowiada ona dwie równolegle rozgrywające się historie miłosne, opowiadane z punktu widzenia dziecka oraz dorosłego. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Ischiano Scalo.
Cambridge English: JAK NAUCZYĆ DZIECKO ANGIELSKIEGO?
Od września wszystkie pięciolatki w Polsce będą uczyły się języka angielskiego. Już dziś zdecydowana większość dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 18 lat uczy się tego języka . Na co zwracać uwagę, jak motywować dziecko, jak oceniać jego postępy? – oto porady ekspertów Cambridge English: jednostki Uniwersytetu w Cambridge, odpowiedzialnej za certyfikację językową.
EDUNEWS.PL: EGZAMINATOR
Rozpoczął się w szkołach kilkumiesięczny maraton egzaminacyjny. Szóstoklasiści, gimnazjaliści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych – wszyscy będą przeżywać trudne chwile. Egzaminy wciąż postrzegane są przez wielu jako kwintesencja edukacji. Uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego z Żar postanowili to skomentować na własny sposób...
La Rivista / Julia Wollner: O muzeum lodów koło Bolonii...
Kto nie marzy o wyprawie w strefę upałów, a raczej o chłodzeniu się, niech zerknie natomiast na mój tekst o muzeum lodów koło Bolonii. W zeszłym roku opowiadałam o nim w radiu (na stronie jest też link do audycji) - przypomniałam sobie ten fakt podczas wczorajszych zmagań z wysoką temperaturą. A że podczas jedzenia lodów podobno spala się kalorie, dodajcie ich sobie trochę, pałaszując włoskie lody czekoladowe z rozmarynem. Przepis znajdziecie na końcu wpisu. :)
EDUNEWS.PL: O TECHNOLOGIACH PRZYJAZNYCH NAJMŁODSZYM UCZNIOM
Powtarzamy to od dawna na łamach portalu: uczniowie już od pierwszych lat nauki powinni poznawać edukacyjne zastosowania otaczających ich technologii. Zazwyczaj dzieje się to wyłącznie dzięki nauczycielom, którzy potrafią (wcześniej czy później) wykorzystać do celów edukacyjnych niemal każde narzędzie, także starszy czy najnowszy smartfon lub tablet. Należy zadbać o różnorodność edukacyjnych doświadczeń małych uczniów, ale lepiej nie twierdzić, że technologie są dla nich złe i ich nie rozwijają – gdyż bardzo trudno to udowodnić...
Italicus: Lektury "urlopowe" i nie tylko - lato 2015. Sveva Casati Modignani
Wakacyjnym romantykom polecamy przyjrzeć się "miłosnej" twórczości literackiej Svevy Casati Modignani. Jest to pseudonim autorki Boce Cairati, która początkowo pisała powieści razem ze swoim mężem. Po jego smierci kontynuuje pracę pisarską, pozostawiając niezmienionym nazwisko na okładkach.
Twoja Lekcja: Coaching językowy oraz metody coachingowe na lekcjach języków obcych, 29.08.15,Wrocław
Na zakończenie wakacji mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne inspirujące warsztaty. Wychodząc naprzeciw dynamicznym zmianom na rynku nauczania języków obcych, przygotowaliśmy szkolenie, które pomoże Wam wzbogacić warsztat pracy, skuteczniej pozyskiwać i utrzymywać Klientów oraz umocnić Waszą pozycję na rynku pracy.
Italicus: Lektury "urlopowe" i nie tylko - lato 2015. Valerio Massimo Manfredi.
Pozycje obowiązkowe dla fanów powieści historycznej. Manfredi, z wykształcenia archeolog i filolog klasyczny, może się pochwalić niemałym dorobkiem w tym zakresie. Il mio nome e' Nessuno. Giuramento to pierwsza część trylogii zwanej "Serie di Ulisse". Ekscytująca podróż w przeszłość i niezapomniane wrażenia gwarantowane.
<<poprzednie [431] 432 433 434 435 436 437 438 439 440 nastepne>>