korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PTI: Akademia Zarządzania II: Zapobieganie konfliktom i psychologia mediacji w...4-5.03.16, Warszawa
Dla Właściciela Dyrektorów zarządzających Metodyka Kierowników Filii Menadżera. Akademia Zarządzania II: Zapobieganie konfliktom i psychologia mediacji w zespole pracowników szkoły językowej dla Właściciela Dyrektora Kierownika, Menadżera
InfoPraca.pl: O technice odpowiadania na maile, czyli…
O technice odpowiadania na maile, czyli… jakich błędów kandydaci nie powinni popełniać
RSO Kaganek: Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX, 01.03.2016r. cała Polska.
Ideą konkursu FOX - obecnie jest to jego XVI edycja - jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej oraz z zadanej lekturki.
NaukaBezGranic: How To Sound Like A Native Speaker, workshop with Kaidar, 29.02.16, Wrocław.
Kaidar Kivistik, to człowiek orkiestra – dorastał w teatrze i od najmłodszych lat był bardzo zaangażowany w tworzenie sztuki plastycznej, muzykę, teatr lalek. Po kilku latach pracy aktorskiej dla Estonian National Puppet – and Youth Theatre, zaczął studia dyrygentury chóralnej i śpiewu w Tallinn Music Academy of Georg Ots, a następnie przeniósł się do Irlandii. W Irlandii prowadził warsztaty improwizacji wokalnych w ramach pracy z trudną młodzieżą, udzielał prywatnych lekcji gry na fortepianie i był nauczycielem muzyki i dramy w Dublin Hobby School. Kai kwalifikowanym nauczycielem języka angielskiego, a jego plan na przyszłość to nigdy nie ustawać w przekazywaniu pozytywnej iskry innym ludziom.
EDUNEWS.PL: ERASMUS+ DLA EDUKACJI
Zapraszamy przedstawicieli szkół i organizacji pozarządowych na Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+. W wydarzeniu w dniu 19 stycznia 2016 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie udział weźmie ponad 1000 osób. Podczas dnia informacyjnego odbędzie czternaście paneli warsztatowych, których tematyka jest sprofilowana pod kątem osób zainteresowanych udziałem w edukacyjnych projektach finansowanych z programu Erasmus+
InfoPraca.pl: Pokolenie pragmatyków, czyli kto wejdzie na rynek pracy za 10 lat?
Pokolenie pragmatyków, czyli kto wejdzie na rynek pracy za 10 lat?
NaukaBezGranic: Ceilidh Dancing, warsztat dla grup z nauczycielem, 29.02.16, Katowice.
We will play the music and watch the ceilidh/céilí in action learning how to produce the moves and enjoying all the while the traditional folk music. Then we will put our own ceilidh/céilí into action.
ETS Global: Poznaj Fiszkotekę - bezpłatne webinarium, 25.02.16.
Co to jest Fiszkoteka? • skuteczna i przyjemna metoda nauki słówek i zwrotów; • użytkownicy mogą tworzyć własne fiszki, które Fiszkoteka automatycznie wzbogaca o nagrania, obrazki, przykłady i tłumaczenia; • do tej pory ponad 400 000 użytkowników stworzyło ponad 2 500 000 fiszek w 30 językach; • w nauce wykorzystywany jest System Powtórek typu spaced-repetition, a użytkownicy mają do wyboru wiele rodzajów ćwiczeń i gier.
<<poprzednie [431] 432 433 434 435 436 437 438 439 440 nastepne>>