korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Dni Macmillana - woj. warmińsko-mazurskie od 27.08.2013 do 03.09.2013
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
Promentis: WOKALiZacje EMISJA GłOSU - SZKOLENIE NA GłOS, 03.08.13, Łódź.
Dla wszystkich tych, których praca polega na ciągłym mówieniu i komunikowaniu się z innymi. Szczególnie polecane nauczycielom i lektorom, którzy w czasie roku szkolnego intensywnie używają swojego głosu (zajęcia konwersacyjne, metoda Direct, Callan, zajęcia komunikatywne itp). - a także tym, którzy chcą rozwijać własne kompetencje głosowe.
EDUNEWS.PL: INTERNET - NIEOGRANICZONA PRZESTRZEŃ MOŻLIWOŚCI
Młodzież ma dostęp do przepotężnego narzędzia jakim jest Internet. Poznaje wiele receptur umożliwiających rozwiązywanie problemów, ale z tego nie korzysta. Siedzi wpatrzona w mały, biało – niebieski napis: Facebook, zupełnie nie dostrzegając całego bogactwa, które jest w sieci. Nie wiem dlaczego, nie chcę ich oceniać. Trzeba im pokazać, że wszystko to, co jest dostępne, co jest dla ludzi, a Internet jest nieograniczoną przestrzenią możliwości. To właśnie staram się robić na zajęciach edukacji medialnej, które prowadzę od jakiegoś czasu.
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo łódzkie, 27.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
Dni Macmillana - woj. podkarpackie od 28.08.2013 do 04.09.2013.
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
Goethe Institut w Warszawie: Honorowy niemiecki, rozmowy o literaturze.
Kto chce wiedzieć, co modne we współczesnej niemieckojęzycznej literaturze, powinien jak najszybciej wybrać się do Wrocławia, Brna, Koszyc lub Ostrawy. Do 3 sierpnia 2013 roku w tych miastach odbywa się Miesiąc Spotkań Autorskich. Gościem honorowym wydarzenia są pisarze z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Luksemburga.
Nowela.pl: Lektury na lato - Mistero in Via dei Tulipani + CD audio
Mistero in Via dei Tulipani to wciągająca historia z licznymi zwrotami akcji, która zaczyna się od zabójstwa jednego z mieszkańców pewnego domu jednorodzinnego. Sąsiedzi ofiary – para szesnastolatków z drugiego piętra, postanawiają wytropić mordercę. Ich śledztwo pozwala nie tylko na odnalezienie nie tylko winowajcy, ale także miłości.
EDUNEWS.PL: ANALIZA, REDUKCJA, CEL
Powtarza się to od wielu lat. Z końcem roku wydaje się, że następny nie może przynieść wiele nowego. Ta sama podstawa programowa, ten sam pokój nauczycielski, to sama klasa. Kiedy jednak przychodzi analizować podstawę programową po doświadczeniach kończącego się roku, najnowszą glottodydaktykę (bo więcej czasu na refleksję), media (ot, chociażby możliwości nowych edytorów), a przede wszystkim poszczególne klasy, grupy i indywidualnie uczniów i uczennice, których poznawałem przez rok, to okazuje się, że od 1 września będę miał do czynienia z zupełnie świeżym krajobrazem oświatowym, z inną przestrzenią uczenia się.
<<poprzednie [751] 752 753 754 755 756 757 758 759 760 nastepne>>