korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Italicus: Natale Regala Libri
Książka jest najlepszym prezentem dla romantyków, podróżników i żądnych przygód. Najważniejsze by nie była wybrana na „chybił trafił”.
EDUNEWS.PL: NIE STRASZYĆ TECHNOLOGIAMI - UŻYWAĆ GŁOWY
Mam wrażenie, że sporo mamy w mediach katastroficznych wizji mózgu człowieka, który degeneruje się z powodu różnych technologii informacyjno-komunikacyjnych. W sumie to dobrze, że zwracamy uwagę, że nowoczesne urządzenia, które siedzą w naszych kieszeniach, torebkach, z którymi śpimy, albo bez których spać nie możemy, etc. czyli wszystkie, którymi się posługujemy na co dzień, mogą nam zaszkodzić. Warto mieć świadomość. Warto też dodać, że generalnie w życiu szkodzi nam wszystko i tak już będzie. Taki lajf, jak brzmi popularne stwierdzenie
EDUNEWS.PL: W POSZUKIWANIU SKUTECZNOŚCI EDUKACYJNEJ
Na rynku edukacji pojawia się coraz więcej narzędzi edukacyjnych, tworzonych zarówno przez podmioty prywatne, publiczne, organizacje pozarządowe, a nawet indywidualne osoby. Jest to rezuat nieograniczonej ludzkiej kreatywności, także dzięki istnieniu różnorodnych narzędzi i platform służących do wspierania edukacji.
NaukaBezGranic: 5/04/2014 British Culture 3: Ireland and Scotland, Simeon Wren.
Przygotowaliśmy dla Państwa serię spotkań poświęconych nauczaniu języka angielskiego w ciągu roku szkolnego 2013-2014. Kursy prowadzone są przez doświadczonych metodyków i nauczycieli.
EDUNEWS.PL: SZKOLENIE DOSKONALENIE KADRY KNO
Kończy się realizacja cyklu szkoleniowego z zakresu kształcenia dla odległość, organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w ramach projektu systemowego "Model systemu wdrażania i upowszechniania kształcenia na odległość w uczeniu się przez całe życie".
NaukaBezGranic: 22/03/2014 Teaching Styles 5: Dynamic Lessons, Luiza Wójtowicz-Waga
Przygotowaliśmy dla Pań„stwa serię™ spotkań„ poś›wię™conych nauczaniu ję™zyka angielskiego w ciągu roku szkolnego 2013-2014. Kursy prowadzone sďż˝ przez doďż˝wiadczonych metodykďż˝w i nauczycieli.
ETS Global Eastern Europe: Propell Workshop for the TOEIC test, 08.03.14, Warszawa.
Poznaj strategie motywowania i rozwijania sprawności językowych, które zwiększą szanse twoich uczniów na sukces na egzaminie TOEICŸ i w globalnym środowisku pracy.
EDUNEWS.PL: OBOWIĄZKI DYREKTORA W SZKOLE U SĄSIADÓW
Przebywając na zaproszenie instytucji oświatowych RFN na hospitacjach w szkole niepublicznej Freie Gustav-Adolf-Schule w Lȕtzen (Saksonia-Anhalt) zaciekawiło mnie, czy obowiązki dyrektora niemieckiej szkoły określone są w podobny sposób jak w Polsce. Poniżej przedstawiam fragmenty wypowiedzi dyrektora Klausa-Dietera Hinza o prowadzeniu szkoły i związanych z tym zadaniach
<<poprzednie [751] 752 753 754 755 756 757 758 759 760 nastepne>>