korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PASE: KAPELUSZE LEKTORA, warsztaty metodyczno-psychologiczne, 28.08.2013, Warszawa
W trakcie warsztatu zaprezentujemy, a częściowo również wspólnie stworzymy, „bank pomysłów” gotowych do wykorzystania na każdej lekcji języka obcego, niezależnie od uczonego języka czy poziomu zaawansowania.
Macmillan: Gateway to Matura 2015, konferencja dla nauczycieli j. angielskiego, 31.08.13, Warszawa.
Publikacja „Informatora o egzaminie maturalnym z języka angielskiego” zbiegła się z początkiem wakacji, gdy większość z Państwa pakowała walizki na zasłużone urlopy. Ale wakacje już za nami, a egzamin dojrzałości w nowej formule czeka nas wiosną 2015 roku. Pora zatem zapoznać się ze zmianami, tym bardziej, że w żadnym razie nie są one jedynie kosmetyczne…
Promentis: Jak cię słyszą, tak cię piszą, czyli jak się prezentować? szkolenie, 24.08.13, Katowice.
Czy wiesz, jak wiele zależy od Twojego głosu - w czasie prowadzenia zajęć z grupą, w kontaktach z pracodawcą lub innych sytuacjach zawodowych?
EDUNEWS.PL: ZNACZENIE NAUKI DLA MŁODYCH POLAKÓW
77 proc. młodych Polaków wyraźnie dostrzega, że nauka przyczynia się do poprawy jakości codziennego życia – to wniosek z badania ‘Barometr Edukacyjny Bayer’. Badanie zostało zrealizowane w czerwcu 2013 na zlecenie Bayer przez Millward Brown wśród młodych Polaków (20-35 lat, N=600). Patronat honorowy objęli: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Rektor Politechniki Warszawskiej...
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo podlaskie, 29.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
Dni Macmillana - woj. lubuskie od 26.08.2013 do 04.09.2013.
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
Promentis: Wakacyjne spotkania z Emisją Głosu 24.08.2013 w Warszawie
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wakacyjnym szkoleniu z emisji głosu dla lektorów i nauczycieli języków obcych - zapisz się i mów tak, jak chcesz być słyszany - długo i zdrowo. Pod okiem aktorki i profesjonalnego trenera, poznasz zasady dykcji, impostacji, emisji oraz higieny głosu.
Goethe Institut: Uczenie się przez nauczanie, seminarium 13-14.09.13, Olsztyn.
ˆUczenie się przez nauczanie jest zorientowaną na ucznia i na działanie metodą nauczania, podczas której uczniowie uczą się nauczając innych. Uczniowie przejmują na krótko rolę nauczyciela. Sami muszą wypracować reguły i przygotować ćwiczenia dla swoich uczniów/kolegów.
<<poprzednie [751] 752 753 754 755 756 757 758 759 760 nastepne>>