korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - POLSKA SZKOŁA POD ŚCIANĄ?
Zastanawiam się, ile jeszcze potrzeba napisać raportów i przedstawić dowodów na to, że polska szkoła nie ma nic wspólnego z normalną edukacją i kształceniem kompetencji, aby urzędnicy MEN otworzyli oczy i przekonali się, że wymyślili nie system oświaty, lecz szkaradnego i brzydkiego potwora, który na każdym szczeblu kształcenia szkodzi uczniom w nauce. Ta chwila, sądząc po samozachwytach, pewnie nie szybko nastąpi. Oczywiście to, że przy każdym nieprzemyślanym pomyśle tracą uczniowie, nic nie znaczy dla ministra i jego podwładnych – przecież to nie dla uczniów jest polska szkoła...
ORE: Warsztaty Wykorzystanie tablicy interaktywnej na lekcjach jęz. angielskiego 15.12.11 Sulejówek
Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim. Ilość miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału jest wypełnienie internetowego formularza rejestracyjnego. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 12 grudnia 2011.
NAUKA BEZ GRANIC! Teenage English w STYCZNIU 2012.
Teenage English is very popular with teenagers. Richie Mullaney will teach students and teachers to speak and act like British/Irish teenagers! He will pass on some of the knowledge he learned in college while studying Youth Work. You’ll find out how to decode the evermore-complicated text messages, learn the origin of teenage “slang” and how logical it can be! Between strange facts, fun topics and interactive drama, you and your students will be left wanting more!
EDUNEWS.PL:TWORZĄ GRY, BY ZDOBYĆ POTRZEBNĄ IM WIEDZĘ.
Istnieje szkoła, w której uczniowie zdobywają wiedzę na przedmiotach takich jak „Bycie, Przestrzeń i Czas”, „Sporty dla Umysłu” lub „Tak To Działa”. To niezwykłe miejsce znajduje się w Nowym Yorku i nazywa się Quest to Learn. Natomiast, co może zdziwić wiele osób, istotnym (być może najważniejszym) elementem procesu kształcenia w tej szkole są gry
INSTYTUT AUSTRIACKI W KRAKOWIE- spotkanie świąteczne, 17.12.2011.
17 grudnia o godzinie 17:00 jak każdego roku odbędzie się spotkanie świąteczne w siedzibie naszego Instytutu przy ul. Basztowej 3. Dorosłych zapraszamy na grzane wino a najmłodszych do przygotowanego specjalnie na tę okazję "kącika zabaw". Tego wieczoru czeka na ciebie wiele atrakcji m.in. -rozlosujemy główna nagrodę - tygodniowy pobyt w Werfenweng! Cieszymy sie na wspólne spotkanie!
Ettoi.pl:L Albero dei Libri - cztery nowe serie lektur w języku włoskim - Serie Verde.
kolekcja pięknie wydanych bajek i opowiadań z wydawnictwa La Spiga Edizioni napisanych z myślą o dzieciach podejmujących pierwsze samodzielne próby przeczytania książki, lub korzystających ze wsparcia osób dorosłych (czytających dziecku, lub wspólnie z nim).
NAUKA BEZ GRANIC: Charles Dickens 200 Years w GRUDNIU 2011.
Zapraszamy do poświęcenie nieco więcej czasu i uwagi uczniów Charlesowi Dickensowi. Poniżej zamieszczamy specjalnie opracowane dla Państwa materiały do wykorzystania na lekcjach szkolnych przed i po wydarzeniu. Zestaw materiałów będzie poszerzany co miesiąc o kolejne ćwiczenia z serii „Did you know that” oraz wybranych fragmenty powieści Dickensa wraz z towarzyszącymi i ćwiczeniami. Materiały będziemy zamieszczać około 22 każdego miesiąca.
ORE: Nowe publikacje: Szkoła wobec wyzwań migracyjnych
Zachęcamy do zapoznania się z doświadczeniem szkół, które nagle stanęły przed problemem związanym z integracją oraz nauczaniem dzieci cudzoziemskich.
<<poprzednie [1041] 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 nastepne>>