korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NAUKA BEZ GRANIC! The British Empire w LISTOPADZIE 2011!
Zainteresowania pisarskie Johna odnalazły odzwierciedlenie w wystawionej w 2011 po raz pierwszy sztuce Joe’s Birthday. Walczy z brakiem tolerancji i otwiera ludziom oczy na różnorodność kulturową współczesnego świata. Trafne uwagi, życiowe morały, dystans do samego siebie i świetne poczucie humoru to jest to co młodzież ceni w nim najbardziej.
PASE: V Edycja KAPELUSZY LEKTORA- warsztaty metodyczno-psychologiczne: WROCŁAW, 5.11.2011.
Stowarzyszenie PASE ma przyjemność zaprosić na warsztaty metodyczno-psychologiczne. Warsztaty pozwalają wyposażyć lektorów języków obcych w nowatorskie, ciekawe rozwiązania do wykorzystania na zajęciach oraz pobudzić do samodzielnego poszukiwania innowacyjnych sposobów na ożywienie zajęć i ich większą efektywność i skuteczność!
EDUNEWS.PL: WSTRZYMAĆ SYSTEM, RUSZYĆ UCZNIÓW
EDUNEWS.PL: WSTRZYMAĆ SYSTEM, RUSZYĆ UCZNIÓW Słowo „edukacja” było odmieniane na wszystkie sposoby podczas zakończonego VI Kongresu Obywatelskiego, ale jedno jest pewne: na przewrót kopernikański w systemie kształcenia jeszcze poczekamy i to raczej dość długo. Na pewno pilnym wydaje się odpowiedź na pytanie, jakich kompetencji potrzebują Polacy we współczesnym świecie. Bo one zdecydują o tym, czym będziemy w ogóle w stanie konkurować, zarówno w wymiarze międzynarodowym i wewnątrzkrajowym.
Wydawnictwo Pearson Longman- CYKL WEBINARIÓW, 8-24 LISTOPADA.
CYKL WEBINARIÓW, 8-24 LISTOPADA - czterech znakomitych autorów, setki nauczycieli z całego świata, sześć godzin interaktywnych warsztatów. Zapraszamy do udziału w interaktywnych prezentacjach, które na żywo poprowadzą: Bob Hastings, Gavin Dudeney, Andy Hopkins i Joc Potters. W trakcie spotkań on-line mają Państwo możliwość zadawania pytań i aktywnego uczestniczenia w dyskusjach z nauczycielami ELT z całego świata.
PASE: V Edycja KAPELUSZY LEKTORA- warsztaty metodyczno-psychologiczne:w listopadzie w całej Polsce!
Stowarzyszenie PASE ma przyjemność zaprosić na warsztaty metodyczno-psychologiczne. Warsztaty pozwalają wyposażyć lektorów języków obcych w nowatorskie, ciekawe rozwiązania do wykorzystania na zajęciach oraz pobudzić do samodzielnego poszukiwania innowacyjnych sposobów na ożywienie zajęć i ich większą efektywność i skuteczność!
15. Targi Książki w Krakowie: 3-6.11.2011 - zaprasza Księgarnia językowa ettoi.pl.
Księgarnia językowa ettoi.pl Dystrybutor ELI PUBLISHING, LA SPIGA MODERN LANGUAGES serdecznie zaprasza na 15. Targi Książki w Krakowie od 3 do 6 listopada 2011r. gdzie zajmować będzie stanowisko nr B94. Każda osoba odwiedzająca nasze stoisko będzie miała możliwość otrzymania bezpłatnych materiałów promocyjnych i katalogów wydawniczych!!!
NAUKA BEZ GRANIC! Multiculturalism w LISTOPADZIE 2011!
Europejskiego Programu Edukacyjnego zaprasza grupy zorganizowane ( nauczycieli wraz z uczniami) na listopadowe zajęcia!
EDUNEWS.pl: NIE ETYKIETUJMY DZIECI
Teoria inteligencji wielorakich opracowana przez Howarda Gardnera w 1983 roku rozszerza definicję inteligencji poza umiejętności mierzone przez testy ilorazu inteligencji. Profesor Gardner podzielił inteligencję na 9 odrębnych bloków, których wartości różnią się pomiędzy społeczeństwami, zgodnie z tym co dla danego społeczeństwa jest potrzebne, użyteczne i cenione. Zapraszamy do lektury wywiadu z Howardem Gardnerem, który powstał w związku z realizacją projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”
<<poprzednie [1041] 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 nastepne>>