korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Praca nauczyciela to katorga i w dodatku kiepsko płacą! Psychologiczne podstawy motywacji do nauki.6
W większości przypadków tak pewnie jest, ale przecież każdy z nas wyobrażał sobie ten zawód jako pełny satysfakcji. Frustracja i poczucie, że jesteśmy najgorzej opłacaną grupą zawodową w Polsce nie daje motywacji do wytężonej pracy. A może Inteligencja Pedagogiczna jest strategią, pozwalającą na samorealizowanie się nauczycieli i uczniów?
PASE :PLANOWANIE LEKCJI - OD TEORII DO PRAKTYKI - z cyklu Metdyczne zanurzenie -2 kwietnia w Radomiu
Zapraszamy do udziału w nowym cyklu szkoleń PASE - "Metodyczne zanurzenie" praktyczne, całodniowe warsztaty dla lektorów i nauczycieli języków obcych.
Koncert Acid Washed - 25.03/Kamieniołomy w ramach 5 Edycja Francophonic Festival
Acid Washed powstał w 2009 r. dzięki Richard d’Alpert i Andrew Claristidge. To wyznawcy gatunku French touch, którego prekursorem jest kultowa formacja Daft Punk. Acid Washed ukształtowało swoje brzmienie we współpracy z Xaverem Naudascherem, z Supersoul Recordings, sprawcy kompilacji DFA i z Christophem Chassolem, wieloletnim współpracownikiem Phoenixa i Sebastiena Telliera.
Wydawnictwa Didier i Nowela zapraszają romanistów na konferencję metodyczną 29.03 w Poznaniu
Wydawnictwa Didier i Nowela mają przyjemność zaprosić Państwa na konferencję metodyczną dla nauczycieli języka francuskiego zatytułowaną: La découverte de la langue, dès débutants aux avancés. „Ligne directe” et „Le Nouvel Édito” - - les nouveautés DIDIER.
Znaczenie nowoczesnych środków przekazu w nauczaniu języków obcych: telewizja satelitarna
Wśród wielu celów nauczania języków obcych wskazanych dla różnych poziomów edukacji w „Europejskim systemie opisu kształcenia językowego” ważne miejsce zajmuje umiejętność rozumienia programów radiowych i telewizyjnych. Zakłada się osiągnięcie tej umiejętności w różnym stopniu, poczynając już od poziomu oznaczonego symbolem B1.
GAMA zaprasza: Trudne sytuacje? Już nie takie trudne 2.04. w Warszawie - już na LangMarket
Zapraszamy na kolejną edycję praktycznych warsztatów z zakresu pracy z lektorami. Szkolenie to adresujemy do osób opiekujących się lektorami lub przygotowujących się do objęcia tej funkcji.
Koncert Turzi - 25.03/Kamieniołomy - 5 Edycja Francophonic Festival 25.03/Kamieniołomy
FRANCOPHONIC jest festiwalem francuskiej i frankofońskiej muzyki aktualnej (pop, rock, muzyka elektroniczna, muzyka świata, piosenka francuska). Skierowany jest do zróżnicowanej publiczności w wieku około 15 – 40 lat. Program festiwalu przyciąga przede wszystkim ludzi aktywnych, ciekawych świata, poszukujących nowości i oryginalności. Artyści wybierani są tak, aby ich twórczość zainteresowała publiczność nie tylko francuskojęzyczną.
PASE: METODYCZNE ZANURZENIE - PLANOWANIE LEKCJI - OD TEORII DO PRAKTYKI - 2.04. w Radomiu
pierwszy dzień wiosny - ostatni dzień wczesnej rejestracji!
<<poprzednie [1041] 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 nastepne>>