korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Express Publishing: Wielki Konkurs ACROSS POLAND PROJECT - zgłoszenia do 30.11.2010
Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie w języku angielskim pracy typu projekt, w której przedstawią informacje na temat historii, geografii lub kultury swojego regionu. Temat pracy zależy tylko od wyobraźni i zainteresowań uczniów
Nowość w LangMarket: Angielskie czasy
Ogólnie przyjmuje się, że czasów angielskich jest aż 13. Ale niektórzy uważają, że jest ich ponad 25. Jednak jeśli poznasz maksimum siedem angielskich czasów, to w zupełności Ci to wystarczy w komunikacji językowej i śmiało będziesz mógł porozumieć się w języku w stopniu zaawansowanym.
PASE: SUKCES Kampanii NIE dla VAT!
uż dziś wiemy, że wszystkie podjęte starania pozwoliły nam osiągnąć jeden najważniejszy cel ZAGWARANTOWAC ZWOLNIENIE Z VAT-U NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH!
ETTOI na 14 Targach Książki w Krakowie - od 4.11.2010
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko numer B95, na którym prezentować będziemy nowości z wyd. ELI PUBLISHING i LA SPIGA MODERN LANGUAGES przeznaczone do nauki języków obcych.
Warsztatay z cyklu „Kapelusze Lektora” 07.11, Opole
warsztatay z cyklu „Kapelusze Lektora”, które pozwalają wyposażyć lektorów j. obcych w nowatorskie, ciekawe rozwiązania do wykorzystania na zajęciach oraz pobudzić do samodzielnego poszukiwania innowacyjnych sposobów na ożywienie zajęć i ich większą efektywność i skuteczność.
NaukaBezGranic.pl zaprasza do współorganizacji warsztatów u Państwa w szkole
Tematy do wyboru: English Around the World, Multiculturalism and Diversity, The British Empire, Famous Brits part 1, Famous Brits part 2, A Short History of the USA, Australia and New Zealand, Shakespeare, Christmas Kwanza Hannukah
MACMILLAN INTERACTIVE WEBINARS: 10.11.2010r. - Dave Spencer - Word perfect: the importance of...
Word perfect: the importance of recycling in vocabulary teaching
IL PONTE poleca: Idiomy polsko-włoskie wydawnictwa PWN
Pozycja ta będzie ciekawa także – jeśli nie przede wszystkim – dla lektorów i tłumaczy.
<<poprzednie [1041] 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 nastepne>>