korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS: UCZMY SAMODZIELNOŚCI (2)
Jaka edukacja dla przyszłości? O przyszłości nic pewnego powiedzieć się nie da. Przy wszelkim prognozowaniu trzeba się liczyć z nieoczekiwanymi, nieprzewidywalnymi okolicznościami. Prognozy – a już w szczególności dotyczące edukacji w długoterminowej perspektywie – niejako z definicji skazane są na niepewność rezultatów.
Macmillan zaprasza: ELT Voices & Echoes 2011 - 17.02-12.03.2011 w całej Polsce
Cykl konferencji metodycznych poświeconych zmianom w egzaminie gimnazjalnym i maturze ustnej. Trenerzy metodyczni podzielą się z Państwem głosem rozsądku co do natury zmian egzaminacyjnych i ich praktycznych konsekwencji dla toku nauczania w gimnazjum i liceum. Dodatkowo w piętnastu największych miastach będziemy gościć wyjątkowych trenerów - ekspertów z dziedziny rozwoju zawodowego i osobistego, którzy przypomną jak ważne w codziennej pracy z uczniami są zarówno umiejętności dydaktyczne, jak i interpersonalne.
Przetestuj swój niemiecki!
Testy gramatyczno-leksykalne adresowane są do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka niemieckiego: poszerzyć zasób słownictwa i opanować podstawy gramatyki. Podręcznik może być pomocny nauczycielom - do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych.
MM Publications zapraza na KONFERENCJĘ DLA ANGLISTÓW 24.02.2011 w Krakowie.
Uczestnicy podczas konferencji mogą dokonać zakupu materiałów promocyjnych. Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w konferencji najpóźniej na 2 dni przed terminem spotkania pod numerem telefonu.
EDUNEWS: PRZYGOTUJMY SIĘ - PUBLICZNE NAKŁADY NA EDUKACJĘ BĘDĄ REALNIE MALEĆ.
Im dłużej obserwuję scenę polityczną, tym bardziej skłaniam się do poglądu, iż na realną poprawę finansowania szkolnictwa mamy nikłe szanse. Być może to właśnie teraz mamy „złote czasy“ dla edukacji w Polsce. Bo przynajmniej mamy pokaźne budżety unijne, które pozwalają sfinansować koszty części reform, innowacyjnych projektów edukacyjnych czy zakupy sprzętu.
WSz PWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli jęz. rosyjskiego szkół ponadgimn. Rzeszów 19.02
Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Wydawnictwo Szkolne PWN.
Nowość w księgarni Gandalf: Francuski Rozmówki dla obieżyświatów
Zawarte w nich zwroty i słówka z potocznego języka pomogą odnaleźć się podczas urlopu we wszystkich ważnych sytuacjach życiowych.
EDUNEWS: ŁATWO ZROBIĆ PIERWSZY KROK KU ZMIANIE.
Dlaczego szkoła musi się zmienić? Jaką metodykę nauczania należy przyjąć, aby poprawić jakość kształcenia? Podczas seminarium Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową „Przyszłość pomorskiej edukacji – scenariusze rozwoju“, zapytaliśmy dr Marzenę Żylińską z Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu, jakie zmiany są najpilniejsze w nauczaniu szkolnym.
<<poprzednie [1041] 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 nastepne>>