korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Cambridge University Press zaprasza na szkolenie metodyczne 03.02.2011 w Częstochowie.
Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, broszurę zawierającą 18 przykładowych stron z ‘Repetytorium Gimnazjalnego’ oraz plakaty do dekoracji sal lekcyjnych.
NaukaBezGranic.pl: Zajęcia poprowadzi Richie Mulaney z Irlandii w Cieplicach 4.03
ematyka jest następująca: "Gry i zabawy językowe oraz elementy wiedzy o Irlandii na wesoło" dla szkół podstawowych, a dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej "Teenage Eglish"- elementy slangu, "SMS-mowa", popularne wyrażenia - czyli żywy język młodzieżowy. Warsztaty prowadzone będą z wyczuciem poziomu językowego grupy odbiorców, uczniowie będą mieli kolejną okazję posłuchać i porozmawiać w języku angielskim, a także będzie to dla nich doskonały sposób na zapoznanie się ze śpiewnym irlandzkim akcentem.
MM Publications zaprasza na KONFERENCJĘ DLA ANGLISTÓW 21.02.2011 w Lublinie.
Każdy uczestnik w REKLAMÓWCE KONFERENCYJNEJ otrzyma: Smart Junior 5, Full Blast 2, Traveller B2, Demo CD-ROM z oprogramowaniem do tablicy interaktywnej, notes, długopis i słodki upominek.
Ostatni dzień WCZESNEJ rejestracji na warsztaty METODYCZNE ZANURZENIE (Warszawa, 5.02)
Podczas spotkania odpowiemy na pytania nurtujące lektorów języków obcych: czy dobrze sformułowałem cele lekcji? Czy to, co proponuję ma sens? Jak napisać dobry konspekt? Czy moje zajęcia pozwalają się nauczyć?
Slowka.pl – Nowości z gramatyki języka angielskiego!
Na stronie zostało już omówionych ponad 60 zagadnień gramatycznych z języka angielskiego. Najnowsze artykułu dotyczą przyimków miejsca, czasu i ruchu i zasad stopniowania przymiotników.
PASE zaprasza na Kapelusze Lektora 29.01.2011 w Warszawie
W programie m.in.: - Apteczka pierwszej pomocy, czyli jak radzić sobie w niespodziewanych i awaryjnych sytuacjach na zajęciach językowych, - Stres na smyczy, czyli sztuka zarządzania sobą, - Testowanie przemyślane, czyli jak, kiedy i co na zajęciach językowych,
EDUNEWS: DRUGI KONKURS FILMOTEKI SZKOLNEJ.
Centrum Edukacji Obywatelskiej po raz drugi ogłasza konkurs na krótki film uczniowski w ramach projektu „Filmoteka Szkolna. Akcja!“. Filmy mogą być wykonane dowolną techniką, muszą trwać od 1 do 5 minut i być inspirowane którymś z filmów należących do pakietu Filmoteki. Na prace uczniów organizatorzy czekają do 1 lutego 2011 roku. Łap kamerę!
SBS zaprasza: Trener Języka Angielskiego Biznesowego - szkolenie trenerskie 6.02.2011 w Poznaniu
Pracownia Szkoleń Soft & Business Skills would like to invite English Teachers and Junior Trainers to a unique training session
<<poprzednie [1041] 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 nastepne>>