korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council: Learn Do Share. INNOVATION FOR GOOD, 24.06.15, Warszawa.
Learn Do Share jest wydarzeniem o zasięgu międzynarodowym, które łączy zagadnienia związane z formatami transmedialnymi i aspektami społecznymi. Mottem pierwszej polskiej edycji tego swoistego Think Tanku jest INNOVATION FOR GOOD.
Österreich Institut Kraków: ÖSD-Zertifikate /Certyfikaty ÖSD, najbliższy egzamin 21.06.2015, Kraków.
Jak mówi stare, mądre porzekadło austriackie: certyfikat jeszcze nikomu nie zaszkodził. A my dodamy swoje "trzy grosze", że może naprawdę bardzo skutecznie pomóc. Wiemy coś o tym, dlatego zapraszamy na egzaminy ÖSD na wszystkich poziomach od A1 do C2. Najbliższy termin: 21 czerwca 2015. Zgłoszenia do 29 maja 2015.
EDUNEWS.PL: KOSTKI QR
Kody QR na dobre zadomowiły się w naszej codzienności. Wielu nauczycieli coraz częściej stosuje je w edukacji. Służą głównie przekazywaniu informacji ukrytych pod plątaniną znaczków lub też prowadzą do konkretnych stron z zadaniem dla ucznia. Czasem jednak mam wrażenie, że raz wygenerowane odchodzą w niepamięć, toną w gąszczu plików na dysku, wydrukowane, po użyciu trafiają do kosza
Goethe Institut: Niemiecki do Poznania, piknik rodzinny, 20.06.2015.
Kolorowe warsztaty dla dzieci, naładowany pozytywną energią koncert dla młodzieży zespołu Moop Mama, rozrywka najwyższej jakości dla wszystkich – w ten sposób Goethe-Institut wraz z instytucjami partnerskimi pożegnają Deutsch-Wagen-Tour 20 czerwca 2015 w Poznaniu podczas pikniku rodzinnego NIEMIECKI DO POZNANIA.
Pearson: Konferencja dla lektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych, 20.06.15, Kraków.
Konferencja dla lektorów szkół językowych uczących dzieci w wieku wczesnoszkolnym i młodzież gimnazjalną
Goethe Institut: PLAY TYPE. ABECADŁO / WARSZAWA, 18.06.15
PLAY TYPE to seria spotkań filmowych o tematyce typograficznej, graficznej i wydawniczej. W programie znajdą się filmy dokumentalne opowiadające historie wydawców, drukarzy, projektantów czcionek, jak również filmy artystyczne, teledyski i typograficzne kurioza. Projekcjom towarzyszą wystąpienia gości, którzy interpretują ruchome obrazy, opowiadają o własnych doświadczeniach i dzielą się prywatnymi znaleziskami. W ramach pierwszego wydarzenia zaprezentowany zostanie film dokumentalny "How to Make a Book with Steidl" w reżyserii Gereona Wetzela i Joerga Adolpha. Przez 40 lat, Gerhard Steidl łączył rolę drukarza i wydawcy, sprawdzając osobiście druk każdego arkusza wydawanej publikacji.
British Council: Brit it! – British culture and language blog
Brit it! – British culture and language blog British Council teachers are blogging
Goethe-Institut: Jugend debattiert international, Polska 2015, 17-18.06.15, Warszawa.
Krytyczne ustosunkowanie się do tematu, dobieranie i formułowanie argumentów za i przeciw – to umiejętności, które posiadają najlepsi uczestnicy niemieckiego konkursu retorycznego Jugend debattiert international. Półfinał
<<poprzednie [441] 442 443 444 445 446 447 448 449 450 nastepne>>