korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: COACHING W SZKOLE
W jednej z moich ulubionych książek o zarządzaniu zespołem ludzi (tytułu celowo nie zdradzę), menedżerką, która zostaje zatrudniona przez dużą firmę do zdiagnozowania pewnych ułomności zespołu kierowniczego, jest emerytowana nauczycielka. Ale będąc w trakcie jeszcze innej lektury, wprowadziłabym do szkół trenerów, a właściwie menedżerów piłkarskich
EDJ: Język włoski podczas. Prezentacja certyfikatu PLIDA, 26.09.15,Wrocław.
Prezentacja certyfikatu PLIDA oraz specyfiki kursów języka włoskiego w Società Dante Alighieri to kolejne wydarzenie w ramach Europejskiego Dnia Języków, który przypada na 26 września.
GOETHE-INSTITUT: JUBILEUSZ 25 GODZIN NA 25 LAT, 25-26.09.2015, Warszawa.
Wybraliśmy stosowna datę: zaczniemy 25 września i przez 25 godzin będziemy obchodzić nasze 25. urodziny. Pod hasłem „Od przyjaciół – z przyjaciółmi – dla przyjaciół“ przygotowaliśmy bogaty program, na który chcemy Państwa bardzo serdecznie zaprosić.
EDJ: Kawiarenka Językowa w Mediatece, rozmowy w 7 językach, 26.09.15, Wrocław.
Zapraszamy na rozmowy w siedmiu językach dla początkujących i zaawansowanych. 26 września w godzinach 15.00-17.00 w przyjaznej i wesołej atmosferze spędzicie chwilę z językami: angielskim, niemieckim, francuskim, bułgarskim, węgierskim, czeskim oraz esperanto!
Fundacja In Corpore: Dysleksja a nauczanie języków obcych, 26-27.09.15, Katowice.
Kurs oferuje zarówno teoretyczne podstawy wiedzy o dysleksji (m.in. objawy dysleksji na lekcjach języków obcych, metodyka nauczania, ocenianie i prawa uczniów dyslektycznych), jak i umiejętności praktyczne. Szkolenie "Dysleksja a nauczanie języków obcych" to doskonałe rozwiązanie dla podwyższenia kwalifikacji zawodowych nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją.
EDJ: Gra miejska - „Misja Babel”, 26.09.15, Kraków.
Różnorodność językowa, wielojęzyczność i nauka języków obcych przez całe życie: to najważniejsze przesłanie w Europie każdego 26 września, w dniu ogłoszonym przez Radę Europy – Europejskim Dniem Języków.
Ania Popławska: Spice Up Your Class and Move Your Ass, 26-27.09.15, Warszawa.
Zapraszam Cię na najbardziej energiczne szkolenie tego roku. Czym jest Spice Up Your Class? Zbiorem dynamicznych i kreatywnych ćwiczeń, które ożywią Ciebie, atmosferę na Twoich zajęciach i przede wszystkim Twoich uczniów.
MNODN: Zachowania buntownicze, prowokacyjne i demonstracyjne uczniów, 26.09.15, Kraków.
Celem warsztatów jest rozwój umiejętności budowania kontaktu wychowawczego oraz nieagresywnego stawiania granic w pracy ze zbuntowanym dzieckiem i nastolatkiem.
<<poprzednie [441] 442 443 444 445 446 447 448 449 450 nastepne>>