korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca największy na rynku polskim słownik języka włoskiego !
Jest to najobszerniejszy z dotychczas wydanych słowników włosko-polskich. Uwaga – do 15 czerwca słownik można kupić w cenie promocyjnej – 399 PLN. Jako italianiści, oczywiście – polecamy!
EDUNEWS.PL: SZKOŁA I NOWE TECHNOLOGIE
Jaka ma być rola nauczyciela we współczesnej szkole, skoro mamy wyszukiwarkę Google i skoro dostęp do wiedzy - dzięki nowoczesnym technologiom - jest w zasadzie nieograniczony? To jest pytanie przewrotne, zauważa Karol Semik, Mazowiecki Kurator Oświaty, gdyż trzeba pamiętać, że nauczyciel to także, a może przede wszystkim wychowawca
Wydawnictwo Edgard dba o miłośników Skandynawii.
W maju nakładem Wydawnictwa Edgard ukazały się dwa nowe tytuły do nauki języków skandynawskich. Nowości to: Duński Kurs podstawowy Nowa Edycja oraz tytuł dla miłośników języka szwedzkiego - Szwedzki Krok dalej.
IL PONTE poleca koncert Duo Rocca-Benigni - 07.06 - WIK
7 czerwca Włoski Instytut Kultury zaprasza na koncert Duo Rocca-Benigni - Muzyka na klarnet i fisharmonię od południowych Włoch do Południowej Ameryki i jeszcze dalej. Wstęp na koncert wolny.
NaukaBezGranic zaprasza: WARSAW SUMMER SCHOOL 2010 25-30.08
One of the roles of NaukaBezGranic Summer Schools is to strengthen the ELT community in Poland. That’s why we will ask all participants to contribute to the general welfare and happiness of all involved.
EDUNEWS.PL: SZKOŁA WOBEC UCZENIA SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE
Nie do końca jesteśmy świadomi, że obok nas nastąpiła cicha rewolucja w sferze uczenia się przez całe życie - twierdzi prof. Maria Mendel z Uniwersytetu Gdańskiego. Dlatego tak istotne staje się dziś pytanie gdzie i w jaki sposób będziemy zdobywać kompetencje - w szkole, w domu, w pracy; w sposób formalny, nieformalny czy pozaformalny?
EDUNEWS.PL: ZNACIE TO? POSŁUCHAJCIE...
Pewnego dnia zwierzęta postanowiły zrobić coś dla rozwiązania problemów współczesnego świata. Podjęły decyzję o pilnej potrzebie założenia szkoły. Powołano Komitet Szkolny złożony z niedźwiedzia, sarny i bobra. Dyrektorem mianowano jeża. W programie szkolnym umieszczono następujące przedmioty: bieganie, wspinanie się, latanie i pływanie...
Slowka.pl – nowy dział: Piosenki z tekstem i tłumaczeniem
Serwis językowy Slowka.pl uruchomił nowy dział zawierający piosenki. Są tam dostępne piosenki z różnych języków – zarówno standardowych, np. angielski, niemiecki, hiszpański jaki i mniej popularnych, np. hebrajski...
<<poprzednie [1141] 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 nastepne>>