korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Il Ponte & Via Giulia: Polski przekład powieści Caos calmo, czyli Spokojny chaos Sandra Veronesiego
W księgarniach jest już polski przekład powieści Caos calmo, czyli Spokojny chaos Sandra Veronesiego (tłum. Anna Osmólska-Mętrak i Natalia Mętrak). Zobaczcie, jak prezentuje się w salonach Matras! :)
NaukaBezGranic: Welcome to the U.S.A. - amerykańskie przedstawienie w j. angielskim, 27.11.13,Poznań
It’s awesome! It’s fantastic! You’re going to spend the school year in the United States and you’re going to live with an American family! So, meet Marge. She’s your American mother. Marge is there to help you. She’s going to give you some clues about how to be American. And you’re going to need a little practice, if you really want to fit in.
Promentis: Nauczanie języka dzieci w wieku przedszkolnym, 17.11.13, Bydgoszcz.
W czasie szkolenia uczestnicy poznają zasady tworzenia atrakcyjnych dla przedszkolaków lekcji języka obcego, w oparciu o sprawdzone i najbardziej efektywne modele budowania kontekstu.
Il Ponte & Via Giulia: Listopadowo-grudniowy numer La Rivista już w drukarni.
W międzyczasie wysłaliśmy już do drukarni nową "La Rivistę", pełną listopadowo-grudniowych klimatów. Na stronach naszego magazynu przyjrzymy się wspólnie włoskim zamkom, w których straszy; spędzimy Boże Narodzenie na Sycylii; odwiedzimy Jezioro Como; podróżować będziemy po Italii śladami świętego Mikołaja. Magda Giedrojć opowie Wam o Guercino. Porozmawiamy z Marią Rosarią Omaggio, która w najnowszym filmie Andrzeja Wajdy fenomenalnie zagrała Orianę Fallaci. To i wiele, wiele więcej znajdziecie w naszym dwumiesięczniku już na początku listopada! A poniżej - makieta okładki. Znaczek V oznacza, że poszła do druku
SJO LEKTOR: AKADEMIA LEKTORA w LEKTORZE edycja VIII, 16.11.13.
Zajęcia prowadzone będą w formie praktycznych warsztatów z podziałem na 4-6 osobowe zespoły. Każdy blok poprzedzony będzie krótkim wstępem teoretycznym, uzupełnianym dyskusją. Wszystkie części szkolenia (warsztatów) będą zawierać elementy symulacji lekcji, z uwzględnienie poszczególnych zagadnień określonych w tematyce warsztatów.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Italiano - L'uso della lingua
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
Goethe-Institut: Deutsch-Wagen-Tour to po prostu kolorowy niemiecki z dostawą do ucznia.
Zadaniem projektu jest motywowanie uczniów i inspirowanie nauczycieli – stawiamy więc na niekonwencjonalne metody i na naukę poprzez śmiech i zabawę. Wystarczy skontaktować się z lektorem odpowiedzialnym za dany region, by zgłosić swoją szkołę do udziału!
EDUNEWS.PL: DLACZEGO SZKOŁY NIE ODPOWIADAJĄ NA WYZWANIA ŚWIATA?
Aleksandra Pezda ogłosiła swoją książką koniec ery kredy, a ostatnia książka dr Marzeny Żylińskiej „Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi” jest początkiem budowy nowego modelu edukacji. Poddając krytyce tkwiący w feudalnych strukturach system, przedstawia powody, dla których szkoła musi się zmienić. Obie prace dokonują zmiany w myśleniu o uczeniu się i nauczaniu. Zmieniają świadomość kreując nowy paradygmat edukacji
<<poprzednie [711] 712 713 714 715 716 717 718 719 720 nastepne>>