korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: STWARZAJMY WARUNKI DO EKSPERYMENTOWANIA
Jeśli chcemy kształcić kreatywnych i myślących uczniów i absolwentów szkół, musimy stwarzać im odpowiednie warunki do rozwoju: odkrywania, eksperymentowania, projektowania i tworzenia – uważa prof. Mitch Resnick z Uniwersytetu Technicznego Massachusetts (MIT) w rozmowie z redakcją Edunews.pl. Twórca programu Scratch zachęca do przemyślenia celów dzisiejszej edukacji..
NaukaBezGranic: 15/03/2014 Teaching Styles 4: Multimedia in ELT 2, Bulent Akman.
Przygotowaliśmy dla Państwa serię spotkań poświęconych nauczaniu języka angielskiego w ciągu roku szkolnego 2013-2014. Kursy prowadzone są przez doświadczonych metodyków i nauczycieli.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001, poz.I i II, 15.12.13, Łódź.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Goethe-Institut: Sophie idzie na wojnę – O filmie „Dziś jestem blondynką“ Marca Rothemunda
W 2005 roku Sophie van der Stap miała 21 lat i świat u stóp – planowała wyprowadzić się (wreszcie!) od rodziców, razem z najlepszą przyjaciółką wynająć mieszkanie, a swój czas sprawiedliwie dzielić między studia oraz facetów, wódkę i balangi. Problemem był jedynie uporczywy kaszel, który męczył ją od paru miesięcy, z biegiem czasu sprawiając coraz większy ból. No i przestała miesiączkować. Dziwne, biorąc pod uwagę, że nie była w ciąży.
EDUNEWS.PL: JAK KORZYSTAMY ZE SMARTFONÓW I TABLETÓW
Polacy są coraz bardziej mobilni, a urządzenia mobilne, zwłaszcza smartfony, odgrywają dużą rolę w poszukiwaniu informacji. O ile w warunkach domowych korzystamy nieco chętniej z tabletów, to w ruchu, w drodze, niekwestionowanym liderem pozostaje smartfon
Czy muzycy rockowi mogą być intelektualistami? – Portret hamburskiej grupy Tocotronic.
Czy muzycy rockowi mogą być intelektualistami, a popowe piosenki nie muszą być o niczym? – Portret hamburskiej grupy Tocotronic
Nowela.pl: Wielkie czyszczenie magazynów, duże rabaty, promocja ważna do 31.12.13.
Począwszy od dziś możecie skorzystać z atrakcyjnych warunków, jakie przygotowaliśmy dla Was przy zakupie materiałów językowych w naszej księgarni do końca bieżącego roku kalendarzowego: · rabat 20% od cen detalicznych na wszystkie publikacje z naszej oferty językowej! · darmowa wysyłka już przy wartości zamówienia 200 zł! · bezpłatna publikacja wybrana spośród naszych propozycji już przy wartości zamówienia 250 zł!
EDUNEWS.PL: OGRODNIK W FABRYCE WIEDZY
W szkołach powinniśmy pielęgnować w dzieciach wyobraźnię, innowacyjność i kreatywność. I wychowywać je w poczuciu, że nic nie ogranicza ich możliwości
<<poprzednie [711] 712 713 714 715 716 717 718 719 720 nastepne>>