korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli LANG Warszawa: TKT Young Learners course...08.04-21.05.17.
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli LANG Warszawa (język angielski) TKT Young Learners course – teach English to children
Księgarnia Francuska Edukator: KSIĄŻKA I RÓŻA 22-23.04.17, akcja promocyjna 15%zniżki.
22-23 kwietnia serdecznie zapraszamy miłych klientów do wzięcia udziału w Małopolskich Dniach Książki. W czasie trwania akcji obowiązuje 15 proc. zniżka na wszystkie tytuły z oferty zarówno w księgarni internetowej jak i w stacjonarnej. Klienci, którzy odwiedzą nas w naszej siedzibie, dodatkowo dostaną w upominku różę.
EDUNEWS.PL: KARTA TYGODNIOWA, CZYLI O CZYM BĘDZIEMY SIĘ UCZYĆ
Opowiemy o pewnym sprawdzonym narzędziu, służącym planowaniu edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. W Zespole Szkół STO na Bemowie od wielu lat funkcjonuje tzw. karta tygodniowa. Świetnie służy ona jednocześnie dyrekcji i nauczycielom, uczniom oraz rodzicom. Karta taka może być również wykorzystana na kolejnych etapach edukacji...
DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKOWY W BIBLIOTECE GOETHE-INSTITUT W KRAKOWIE, 09.05.17.
Jesienią 2016 r. zapoczątkowaliśmy Dyskusyjny Klub Książkowy w bibliotece Goethe-Institut. Podczas spotkań, które odbywają się raz w miesiącu, rozmawiamy po polsku o wybranej książce niemieckiej dostępnej także w polskim przekładzie. Książki można wypożyczyć w naszej bibliotece, a spotkania mają charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIEL ŚWIATA
Tegoroczną laureatką międzynarodowego konkursu Global Teacher Prize 2017 została Maggie MacDonnell, nauczycielka z Kanady, która uczy młodzież (niemal dosłownie) w niewielkiej szkole na końcu świata, w Salluit nad Zatoką Hudsona w prowincji Quebec...
16. Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża” w księgarni Italicus, 23-24.04.17, Kraków.
W dniach 23 i 24 kwietnia 2017 odbędzie się XVI edycja Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”. Wydarzenie wzorowane jest na tradycyjnym święcie katalońskim San Jordi,w trakcie którego mężczyźni obdarowywali kobiety różami, mającymi upamiętniać krew smoka zabitego przez św. Jerzego – patrona Katalonii, za to te odwdzięczały im się książkami.
Cambridge English: JAK NAUCZYSZ SIĘ JĘZYKA NAJSZYBCIEJ? 7 KROKÓW DO SKUTECZNEJ MOTYWACJI
Według badań Cambridge English – części Uniwersytetu Cambridge - aby posługiwać się językiem na poziomie średniozaawansowanym (B2) potrzeba 600 godzin nauki. Jeśli zaczynamy „od zera”, w 90 dni takiego poziomu nie osiągniemy. Ale możemy sporo się nauczyć i dać sobie radę podczas wakacyjnej wyprawy. Jak się motywować? - oto rady ekspertów Cambridge English.
EUNIC Warszawa: WIERSZE W MIEŚCIE do 30.04.17, Warszawa.
WARSZAWA: PRZESTRZEŃ MIEJSKA, KAWIARNIE I KLUBY Wiersze w mieście to projekt europejskich instytutów kultury i ambasad
<<poprzednie [291] 292 293 294 295 296 297 298 299 300 nastepne>>