korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
SBS zaprasza: Trener Języka Angielskiego Biznesowego - szkolenie trenerskie 16.01.2011 w Krakowie
we will lead you into the world of Training: Building “Business English Student Profile” Motivating Your students & Managing Your time Handling „difficult students”
IL PONTE POLECA: Powieść Anioł panny Garnet
Opowieść o Tobiaszu, który podrożował do Medii nieświadom tego, że towarzyszy mu archanioł Rafał, rozwija się wraz ze wspołczesną podrożą panny Garnet. Julia, badając historię Tobiasza, stawia znak zapytania nad własnym życiem.
WINTER ELTea 2011 Best ELT Ideas Carnival introducing OXFORD TEFL
To get off to a good start at the outset of 2011, DOS-TTS are very happy announce a new super-intensive conference day:
IL PONTE POLECA: film Ladri di biciclette (Złodzieje rowerow).
W kinie Iluzjon trwa cykl Legendarne Obrazy Kina, w ramach którego będzie można obejrzeć film Ladri di biciclette (Złodzieje rowerow) w reżyserii Vittoria De Sica. Klasyczne, poruszające prawdą i prostotą swego przekazu dzieło włoskiego neorealizmu opowiada historię bezrobotnego, który po długich poszukiwaniach znalazł wreszcie pracę rozlepiacza plakatow.
SBS zaprasza: Trener Języka Angielskiego Biznesowego - szkolenie trenerskie 22.01.2011 w Lublinie
Uwaga: zniżki dla zamawiających przez www.LangMarket.pl! Our training session starts with defining the profession of a Business English Trainer. Then, we will lead you into the world of Business Language: Marketing & PR Business Skills & Business Culture Soft Skills in Business English Classroom
EDUNEWS: O PROBLEMACH NAUCZANIA JĘZYKÓW ANGIELSKIEGO POZA MIASTAMI
Język angielski jest główną przeszkodą uczniów z terenów wiejskich w dostępie do edukacji na poziomie ponadgimnazjalnym.
PASE zaprasza na Kapelusze Lektora 16.01.2011 w Koszalinie
- Testowanie przemyślane, czyli jak, kiedy i co na zajęciach językowych, - Jak Cię słyszą tak Cię piszą, czyli o nauczaniu wymowy na zajęciach językowych...
EDUNEWS: CZAS NA N@UKĘ - KNO NA PIĄTKĘ!
Tych, którzy skorzystali z nauki na odległość, nie trzeba już przekonywać. Kształcenie na odległość (KNO) warto promować, warto wdrażać i warto z niego korzystać.
<<poprzednie [1111] 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 nastepne>>