korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Niemiecki.Slowka.pl – nowości z gramatyki języka niemieckiego!
Omówiono na stronie już blisko 25 zagadnień gramatycznych. Najnowsze artykuły dotyczą m.in.:  przyimków, łączących się z dopełniaczem,celownikiem i biernikiem,  przymiotników,  stopniowania przymiotników.
Wydawnictwa Edinumen i Nowela zapraszaja na warsztaty iberystów - 22.02. w Świdniku
Warsztaty: Tareas para el desarrollo de la expresión oral: identidad, cultura, creencias y actitudes en el uso de la lengua.
EDUNEWS: POTRZEBA TRANSFERU DOBRYCH DOŚWIADCZEŃ.
Wiemy, że jakość kształcenia studentów - nauczycieli decyduje o poziomie edukacji. Czy jest to jednak fakt, który dociera do oświatowych decydentów? Czy wprowadzając w oświacie kolejne zmiany i modyfikacje nie można czerpać z dobrych (najlepszych) wzorów postępowania i doświadczeń innych krajów Europy? Oto kilka skromnych refleksji.
LektorKlett zaprasza germanistów na warsztaty 22.02 w Zielonej Górze
Przygotowaliśmy dla Państwa również atrakcyjne upominki oraz zaświadczenie o uczestnictwie w spotkaniu W trakcie konferencji czynne będzie stoisko księgarskie, gdzie będą mogli Państwo zakupić tytuły z szerokiej oferty DaF wydawnictw LektorKlett i Klett z rabatem 20%.
Nowość w księgarni Gandalf: Translatica przenośny słownik niemiecko-polski polsko-niemiecki
Przenośny słownik w pigułce 2GB Wpisz lub wklej słowo, a jego tłumaczenie zaraz pokaże się w słowniku lub w dymku Poza znaczeniami wyrazów słownik podaje ich formę gramatyczną, odmianę, styl i powiązania Samouczek pozwala na powtarzanie i zapamiętywanie wybranych, albo najczęściej wyszukiwanych słów
MM Publications zaprasza na KONFERENCJĘ D LA ANGLISTÓW 28.02.2011 w Szczecinie.
Na każdej sesji uczestnicy konferencji biorą udział w losowaniu NAGRODY - oprogramowanie do tablicy interaktywnej. Uczestnicy podczas konferencji mogą dokonać zakupu materiałów promocyjnych.
EDUNEWS: UCZYĆ NIEPEŁNOSPRAWNYCH TO WYZWANIE.
Nauczyciel to wymagający zawód. Jego rola nie kończy się jedynie na przekazywaniu wiedzy. Pedagodzy także wychowują uczniów i są swego rodzaju psychologami. Jednak kiedy w grę wchodzą dzieci niepełnosprawne, rola nauczyciela staje się jeszcze bardziej odpowiedzialna, a sam proces nauczania - jeszcze bardziej skomplikowany i wielowymiarowy.
WSz PWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli jęz. rosyjskiego szkół ponadgimn. 26.02, Olsztyn
Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Wydawnictwo Szkolne PWN.
<<poprzednie [1111] 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 nastepne>>