korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: Techniki przygotowania personelu wojskowego do egzaminu wg Stanag 6001, 13.12.13, Łódź.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
EDUNEWS.PL: KAŻDY ODNIESIE SUKCES
Wierzę, że każdy z nas rodzi się z wyjątkowym do realizacji celem. Wierzę, że każdy z nas ma zadanie pozostawienia po sobie świata lepszym, niż go zastał. I każdy z nas ma swoją osobistą misję do spełnienia. Tak mówi Showkat Badat - dyrektor Essa Academy w Bolton koło Manchesteru i dodaje: nie mówimy, że każdy z naszych uczniów może odnieść sukces, ale każdy odniesie sukces
MNODN: Warsztat pracy nauczyciela języka obcego w gimnazjum i szkole średniej, 23.11.13, Kraków.
Ciekawe pomysły na lekcje języka obcego, wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela, rozwój potencjału twórczego nauczyciela języka obcego
Promentis: warsztaty metodyczne z cyklu Uczyć lepiej- Gry Językowe, 08.12.13, Kraków.
Warsztaty w odświeżonej edycji to jeszcze więcej pomysłów na gry, większa ilość wiedzy metodyczno - psychologicznej i większe tempo pracy :) Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję samodzielnie przeprowadzić wybrane gry na forum, po czym mogą spodziewać się solidnej dawki kreatywnego feedback'u od trenera i uczestników :-)
EDUNEWS.PL: W EDUKACYJNEJ SIECI
Nie od dzisiaj wiadomo, że Internet to zarówno kopalnia wiedzy, jak i śmietnik informacji. Jak w niemal nieograniczonych zasobach sieci znaleźć ciekawe i sprawdzone dane? Co zaproponować uczniom, którzy chcą się uczyć inaczej i ciekawiej? Eksperci pracujący przy projekcie edukacyjnym „Kolegium Śniadeckich” stworzyli platformę edukacyjną, która łączy wymagania nauczycieli z oczekiwaniami uczniów
MNODN: Trening twórczego rozwiązywania problemów, 23.11.13, Kraków.
Szkolenie jest kontynuacją Treningu twórczego myślenia. Dla osób, które uczestniczyły już w szkoleniu zawierającym taki trening.
ORE: Zintegrowane kształcenie przedmiotowo-językowe w klasach dwujęzycznych z..22-24.11.13,Sulejówek
Szkolenie rozpoczyna się wykładem w języku polskim, na którym przedstawione zostaną podstawowe założenia kształcenia przedmiotowo-językowego oraz perspektywy jego rozwoju w polskich szkołach. Dalsza część szkolenia realizowana będzie w formie zajęć warsztatowych w języku angielskim, w trakcie których uczestnicy zapoznają się z technikami pracy, planowaniem lekcji i ocenianiem w kształceniu zintegrowanym.
Il Ponte & Via Giulia: Włoskie wydarzenia w Warszawie, w sieci ... i nie tylko
Polecamy Waszej uwadze stronę Włoskie przygody - blog o włoskim stylu życia i podróżach. Czyli o tym, co tygrysy lubią najbardziej! :) Koniecznie zerknijcie, tym bardziej, że właśnie pojawiła się tam recenzja "Spokojnego chaosu" Sandra Veronesiego.
<<poprzednie [701] 702 703 704 705 706 707 708 709 710 nastepne>>