korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! In Pratica
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
NaukaBezGranic: Ceilidh dancing with David and Donnie - OSTATNIE MIEJSCA, 21.10.13, Kraków.
David Vivanco & Donnie Nicolson bring you a taste of Scotland through Group Dances, Music, Song, Humour, and Stories. Students should expect an interactive experience, where they will participate in easy circle and line dances, sing traditional (and not so traditional) songs and perhaps help to act out scenes in stories from Scotland’s rich store of folklore. David is a singer, musician, entertainer & educator from Edinburgh. Donnie is a singer, musician, comedian, lecturer & English teacher from Fort William. He also plays the Great Highland Bagpipes!
EDUNEWS.PL: PROJEKT, KTÓRY ZAPROCENTUJE.
ak założyć pierwszą firmę? Jak zarządzać własnymi finansami w kryzysie? Na czym polega przedsiębiorczość społeczna? Co to jest STEM? Centrum Edukacji Obywatelskiej i Narodowy Bank Polski po raz piąty rozpoczynają projekt Młodzi Przedsiębiorczy, w którym uczniowie prowadzą wirtualne firmy i uczą się inwestowania, budżetowania i oszczędzania. Do 8 października 2013 roku trwa nabór do kolejnej edycji programu. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne...
Goethe-Institut w Warszawie: Wystawa połączona z projekją filmów, 05.10-17.11.13, Łódź.
Wystawa jest prezentacją krótkich filmów, które stanowią próby opisania współczesnego rozumienia pojęcia pracy w zależności od warunków produkcji, lokalizacji, kręgu kulturowego oraz różnic pokoleniowych.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! L'italiano nel cassetto.
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
Wydawnicto Ettoi: Czasopisma językowe ELI Magazines, język niemiecki.
Wydawnicto Ettoi: Mamy przyjemność poinformować, że z końcem września rusza nowy sezon subskrypcyjny czasopism ELI Magazines.
DOS-ELTea: Earful,Mouthful, Tongueful. Listening, speaking and pronunciation for..27.10.13. Warszawa
A super-intensive workshop day with Robin Walker, a fantastic teacher, an unquestionable expert on teaching pronunciation, and one of the most knowledgeable teacher trainers the ELT world has produced. Robin is an incredibly engaging speaker, famous for combining inspiring content with his very practical and classroom-tested activities.
Goethe Institut: Ilustratorzy na poddaszu, polska ilustracja w Berlinie,wywiad z Agatą Endo Nowicką.
Punktem wyjścia w doborze artystów było ich wspólne doświadczenie wizualne z dzieciństwa. Pokazujemy prace 31 ilustratorów. Wszyscy urodzili się w latach 70. i 80. i wychowali na mistrzach polskiej ilustracji, pracach, które wtedy były wzorem dla całego świata
<<poprzednie [701] 702 703 704 705 706 707 708 709 710 nastepne>>