korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ELI & ET TOI: Flash on English - Developing skills using real-world language, webinarium, 19.02.19.
19 lutego odbędzie się darmowe webinarium dotyczące użycia żywego języka w nauce angielskiego z wykorzystaniem kursu Flash on English.
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? 01.03.2019, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL: MÓWIĄCE AWATARY OD VOKI
Bardo często podczas zajęć wykorzystujemy krótkie nagrania głosowe. Służą one np. do zakomunikowania ważnych informacji, podania polecenia zadania. Podczas zajęć korygujących wady wymowy czy logopedii możemy nagrać poprawną wymowę słowa lub dłuższej wypowiedzi. Jest to niesamowita forma nauki np. na zajęciach językowych. W jakim programie szybko i łatwo możemy nagrać takie krótkie wypowiedzi?
Goethe-Institut: KOOPERATYWY MIESZKANIOWE „SERCE ZAMIAST ZYSKU“
Rosnące ceny najmu mieszkań wymuszają poszukiwanie alternatyw. Mieszkańcy berlińskiej kooperatywy Spreefeld zbudowali swoje bloki od zera. Reportaż Urszuli Jabłońskiej.
British Council: Special Needs Learners – jak pomóc przełamywać bariery oraz ograniczenia...28.02.19
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
EDUNEWS.PL: O KRYZYSIE EDUKACJI W KILKU WYMIARACH (artykuł).
Czy to koniec szkoły w jej dotychczasowym kształcie? Kryzys w edukacji jest nie tyle nieunikniony, ale on jest już obecny… i to od wielu lat. Znajdujemy się w samym jego środku. Jesteśmy świadkami powolnej „śmierci szkoły”, jaką znamy od stu lat. A sam jej kryzys obserwujemy w kilku wymiarach
GOETHE-INSTITUT: NIEMCY PO POLSKU - DECYDUJE KOBIETA ( wywiad).
Z Zuzanną, pracownicą socjalną berlińskiej poradni dla kobiet w ciąży, rozmawia Katarzyna Brejwo.
NaukaBezGranic: Festivals and Traditions in the UK, the USA and in South Africa...25.02.19, Wrocław.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
<<poprzednie [111] 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nastepne>>