korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Early Stage: CREATIVE WRITING, kosmiczne szkolenie, 16.02.19, Warszawa i online.
Szukasz weny, która zmotywuje Twoich uczniów do pisania? Znajdziesz ją na Planecie Creative Writing! To kosmiczne centrum pomysłów i sposobów na wymyślanie angażujących tematów do tworzenia własnych tekstów.
EDUNEWS.PL: POŚWIĄTECZNY REMANENT (artykuł)
Czytelnika, który mógł ostatnio przyzwyczaić się do poważnej, a nawet posępnej tematyki moich wpisów uprzedzam, że tym razem będzie nieco lżej. Ot, taki mały antrakt. Choć jednak nie tak zupełnie lekko. Znak czasów…
MNODN: Czytanie ze zrozumieniem – jak wspomagać dzieci i młodzież, 15.02.19, Kraków.
Prezentacja metod jak wspomagać dzieci i młodzież w opanowaniu trudnej sztuki czytania ze zrozumieniem metodami aktywnymi (ćwiczenia, zabawy przydatne w pracy indywidualnej i grupowej)
ETS Global: Co każdy student wiedzieć powinien - Webinaria TOEIC, 13.02.19.
Przygotuj swoich studentów do wejścia na rynek pracy z międzynarodowym Certyfikatem TOEIC®. Test TOEIC® to globalny standard oceny kompetencji języka angielskiego w środowisku pracy.
GOETHE-INSTITUT: MONTAGS FILM KLUB- „PHOENIX“, REŻ. CHRISTIAN PETZOLD, 11.02.19, Warszawa.
Czerwiec 1945 roku: Więźniarka Oświęcimia, Żydówka Nelly Lenz, dzięki swojej przyjaciółce Lenie powraca do Berlina. Udało jej się przeżyć akcję rozstrzelania w obozie, w wyniku którego odniosła jednak poważne obrażenia głowy. Po operacji twarzy wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej. Wyrusza na poszukiwanie swej wielkiej miłości Johnny'ego, który prawdopodobnie uznał ją za zmarłą. Odnajduje go w klubie nocnym Phoenix. Johnny dostrzega w niej podobieństwo do - jak uważa - nieżyjącej żony i proponuje jej wejście w rolę Nelly. Jak sobowtór siebie samej Nelly próbuje dociec, czy Johnny naprawdę ją kochał? Czy też może był tym, który ją wydał w ręce nazistów? Fascynujący melodramat z udziałem dwóch znakomitych odtwórczyń ról kobiecych (Nina Hoss, Nina Kunzendorf). Film w języku niemieckim z niemieckimi podpisami.
Księgarnia Francuska Edukator: Weekend z... serduszkiem do 14.02.19.
Książka jest zawsze miłym prezentem. Jednak radość osoby obdarowanej jest podwójna, kiedy podarek łączy się z serduszkiem. Dlatego z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla czytelników literatury francuskiej 20-procentową promocję na tytuły z gatunku Romans féminins w zakładce Dla Pań, w dziale Literatura.
NaukaBezGranic: How to Sound like a Native, or Spy-level English, 25.02.2019, Poznań.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu.
Medical English - szkolenie dla lektorów języka angielskiego medycznego, 24.02.19, Warszawa.
W trakcie warsztatów nauczyciele języka angielskiego zapoznają się z wieloma praktycznymi technikami, które będą mogli zastosować w trakcie prowadzenia zajęć . Nauczyciele będą mogli zapoznać się ze specjalistyczną terminologią przydatną zarówno w tłumaczeniach jak i nauczaniu.
<<poprzednie [111] 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nastepne>>