korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: Uczyć Lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i... 25.01.14, Wrocław.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Uczestnictwo w szkoleniu to świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001, poz.I i II, 26.01.14, Wrocław.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001, poz.I i II, 02.02.14,Białystok
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Goethe-Institut: Czas gry, czas płynący – Czy można nudzić się w grze?
Współcześni twórcy walczą z nudą od pierwszych sekund po włączeniu gry. Jeśli już, wolą złość i frustrację. Wolą graczy rzucających o ścianę padem, łamiących klawiatury, druzgoczących myszki.
Nowela.pl: Progetto Italiano Junior 3 - numer MEN!
Progetto italiano Junior 3 to kolejna część kursu języka włoskiego, przeznaczonego dla uczniów gimnazjów, odpowiadająca poziomowi B1 zgodnie z wytycznymi ESOKJ. Każdy tom prezentuje materiał obejmujący część podręcznikową, ćwiczeniową oraz płyty CD.
PASE: TRENER MA KŁOPOT czyli o kłopotach w pracy z dorosłym uczniem firmowym, 08.02.14, Łódź.
Szkolenie jest drugą odsłoną serii „Zanurzenie metodyczne w biznesie” - propozycji PASE skierowanej do lektorów szkoleń firmowych. Jak pokazują doświadczenia nauczycieli językowych i metodyków obsługujących szkolenia firmowe, trudności, jakie napotykają na swej drodze, są w dużym stopniu porównywalne. Każdy na własną rękę próbuje sobie z nimi radzić, ale skutek bywa niesatysfakcjonujący, gdyż studia i kursy metodyczne nie przygotowują nas do prowadzenia tego typu szkoleń. Proponowany warsztat stawia sobie za zadanie wypełnienie tej luki i stworzenie przestrzeni, w której trenerzy językowi będą mogli z jednej strony dowiedzieć się, jak radzić sobie w konkretnych problematycznych sytuacjach a z drugiej strony wymienić się doświadczeniami i wspólnie wypracować najlepsze rozwiązania.
Goethe-Institut w Warszawie: Egzaminy /Goethe-Zertifikat A1-C2 w lutym, termin zgłoszeń: 15.01.14.
Goethe-Institut w Warszawie organizuje egzaminy na wszystkich poziomach. Przyjmujemy zgłoszenia od kursantów i kandydatów eksternistycznych.
SJO Języki Świata: WARSZTAT METODYCZNO-PSYCHOLOGICZNY:Cudzoziemiec w mojej klasie18.01.14, Warszawa.
Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jak i dla tych, którzy uczą już wiele lat. Cudzoziemiec w klasie to nie tylko nowa sytuacja kulturowa w klasie, ale także zupełnie nowe spojrzenie na metody nauczania. Zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi pod okiem doświadczonych trenerów. Od uczestników wymagane jest aktywne uczestnictwo oraz gotowość do realizowania różnych zadań.
<<poprzednie [681] 682 683 684 685 686 687 688 689 690 nastepne>>