korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: NOWE TECHNOLOGIE: NAJLEPIEJ Z SENSEM I UMIAREM
Ta analiza przygotowana przez Instytut Badań Edukacyjnych powinna zastanowić każdego rodzica i nauczyciela. Uczniowie pozbawieni technologicznych zdobyczy osiągają słabsze wyniki, ale też słabsi są ci, którzy w nadmiarze korzystają z komputera, tabletu, komórki czy Internetu. Czy nowoczesne technologie pomagają w nauce? Zdania naukowców są w tej sprawie od dawna podzielone. Nowych argumentów dostarcza ostatnie międzynarodowe badanie umiejętności 15-latków (PISA)
Pearson: O maturze 2015 wiemy wszystko! - szkolenie wideo na dziś.
Zapraszamy do obejrzenia serii filmów szkoleniowych, w których nasi eksperci Anna Abramczyk - doradca metodyczny, ekspert MEN do spraw awansu zawodowego, egzaminator gimnazjalny i maturalny OKE we Wrocławiu oraz Bożena Fijałkowska - nauczyciel języka angielskiego, szkoleniowiec, egzaminator gimnazjalny i maturalny OKE w Krakowie, przybliżą Państwu kierunek zmian w systemie egzaminowania i przedstawią planowaną strukturę egzaminu maturalnego. Dowiecie się również Państwo o nowych typach zadań maturalnych oraz zmianach w ich ocenianiu.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poz.1 i 2 ; 30.08.14, Rzeszów.
Adresowane do grona przyszłych specjalistów, intensywne szkolenie o charakterze eksperckim umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg standardu STANAG 6001.
PTI: Zmiany w Prawie Konsumenckim od września 2014, a umowy z klientami...27.08.14, Warszawa.
Zmiany w Prawie Konsumenckim od września 2014, a umowy z klientami w szkołach językowych Korzyści z seminarium: Między innymi: wiedza o nowych zasadach prawa konsumenckiego w obszarach: -odstępowania od umów, informowania konsumentów, sprzedaży przez Internet. Najczęściej spotykane klauzule niedozwolone w szkołach językowych.
EDUNEWS.PL: RODZICE O BEZPIECZEŃSTWIE DZIECI W INTERNECIE
Polscy rodzice chwalą zalety internetowych narzędzi edukacyjnych i zwracają uwagę na zagrożenia związane z prywatnością uczniów. Z niedawno przeprowadzonego badania wynika, że większość rodziców w Polsce dostrzega korzyści płynące z dostępu do Internetu w szkołach, jednak obawia się, że działania dzieci mogą być śledzone i wykorzystywane do niepożądanych celów
PTI: Kontrola Urzędów Skarbowych; seminarium, 27.08.14, Warszawa.
Dowiesz się: Czym różni się kontrola podatkowa od kontroli skarbowej? Prawa przysługujące kontrolowanemu oraz osobie przeprowadzającej kontrolę, jak minimalizować ryzyko odpowiedzialności karnej i karno-skarbowej, jak interpretować prawo podatkowe, fakty i mity otaczające przestrzeń działań kontrolnych, jakie są główne obszary podlegające kontroli w trakcie prowadzonych postępowań.
Kochani, nie wiem, czy wiecie, że niedługo "La Rivista" kończy dwa lata!
Kochani, nie wiem, czy wiecie, że niedługo "La Rivista" kończy dwa lata! Z tej okazji planujemy dla Was sporo atrakcji, w tym wielką imprezę urodzinową. Będzie się działo! A że wydanie wrześniowe, nota bene noszące szczęśliwy numer 13, poświęcone będzie włoskiej magii, szykujemy wiele niespodzianek o magicznym charakterze.
EDUNEWS.PL: HAMULCOWI ZMIAN W EDUKACJI
Jak się okazuje, nie wszystko co robimy, jest skuteczne, pomaga uczniom i doprowadza do osiągnięcia ważnych, nie tylko politycznych celów. Ponad miarę wystandaryzowana edukacja, oparta na współzawodnictwie i ciągłym ocenianiu zabija kreatywność i wyobraźnię ucząc szablonowego sposobu myślenia. Co w takim razie jest właściwym działaniem?
<<poprzednie [561] 562 563 564 565 566 567 568 569 570 nastepne>>