korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Oxford University Press: Webinarium Czy „szkoła przygotowuje do życia, które nie istnieje”*?05.02.19
Radek Krzyżanowski: Czy „szkoła przygotowuje do życia, które nie istnieje”*? O kompetencjach kluczowych i nowoczesnym nauczaniu.
KSIĘGARNIA JĘZYKOWA UNIBOOKS: NOWOŚCI WYDAWNICZE STYCZEŃ 2019.
Znajomość gramatyki jest istotnym elementem nauki języka obcego. Jeśli szukasz książek, dzięki którym Twoje dziecko lub uczniowie poznają i przyswoją sobie podstawowe struktury gramatyczne języka angielskiego, to poniższe serie mogą Cię zainteresować.
British Council: Jak budować relacje z uczniem? 31.01.19, webinarium.
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
EDUNEWS.PL: PRZECIWKO PODRĘCZNIKOM
Na całym świecie podręczniki towarzyszą edukacji. Czy zastanawialiście się dlaczego? Czy podręczniki pomagają nauczycielom i uczniom, czy przeszkadzają? Skłaniam się do opinii, że lepiej i łatwiej byłoby bez nich. Przytoczę sześć argumentów za tą opinią
NaukaBezGranic: How to Sound like a Native, or Spy-level English, 25.01.2019, Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL: PIĘĆ PRAWD O NAUCZANIU ( artykuł).
Nauczyciele dokonują niezwykłych osiągnięć w jednej z najtrudniejszych profesji na świecie. Sposób myślenia nauczyciela jest kluczem do transformacji, która towarzyszy nauczycielowi w jego pracy. W artykule przedstawię pięć prawd, o których warto pamiętać
Goethe-Institut: TYDZIEŃ FILMU NIEMIECKIEGO W WARSZAWIE 18.–24.01.2019.
Największy przegląd kina niemieckiego w Polsce. W programie najciekawsze produkcje, które powstały w ciągu ostatniego roku i znalazły się w programie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Berlinale, lub uhonorowane zostały niemieckimi nagrodami filmowymi. Emily Atef, reżyserka filmu otwarcia „3 dni w Quiberon“ osobiście zaprosi na film.
British Council: Uczę Maluchy i podnoszę kwalifikacje, 17.01.19, webinarium.
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
<<poprzednie [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nastepne>>