korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: NIE CZYŃ DRUGIEMU, CO TOBIE NIEMIŁE
Problem, który dzisiaj poruszę, nie dotyczy wszystkich szkół. Może występuje jedynie w nielicznych. Oby. Ale póki nie stwierdzisz, Czytelniku, że placówka, w której pracujesz, lub w której uczy się Twoje dziecko, nie ma z nim nic wspólnego, czytaj. Choćby pierwsze akapity wydały Ci się mało interesujące albo… dziwne
NaukaBezGranic: Modern Britain, England, Ireland, Scotland warsztaty dla grup, 01.04.19, K-ce.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Expressis Verbis: Hunt them down! – czyli jak okiełznać słownictwo, 31.03.19, Łódź.
Co będziemy robić? Przede wszystkim pokażę Wam jak krok po kroku z bardzo nudnej lekcji z podręcznika można zrobić ciekawy cykl zajęć, z masą ćwiczeń praktycznych i gier, który wciągnie naszych kursantów i pokaże, że słownictwo da się okiełznać
EDUNEWS.PL: WIERSZ OŻYWIONY (artykuł).
Praca z tekstem poetyckim może być przyjemna. Choć trudno jest do tego przekonać młodych ludzi, bywa i tak, że się uda. Między innymi dzięki… komiksom
Oxford University Press zaprasza na konferencję metodyczną, 30.03.19, Warszawa.
Odkryj nowe podręczniki do nauki w szkołach ponadpodstawowych i językowych! Weź udział w sesjach metodycznych, wysłuchaj zagranicznych i polskich prelegentów. Poznaj kluczowe elementy nowej podstawy programowej, zyskaj wiedzę, dzięki której będziesz przygotowany merytorycznie do zmian.
Expressis Verbis: Jak kreatywnie uczyć gramatyki osoby dorosłe / młodzież, 30.03.19, Łódź.
Anglisto! Czy często zdarza Ci się mieć niewystarczającą ilość materiałów dydaktycznych dla swoich kursantów i nie masz czasu ani siły szukać nowych? Czy często szukasz gotowych materiałów / gier, które można PO PROSTU wykorzystać bez ciągłego kserowania milionów kopii, spinania? Czy często szukasz kolorowych rozwiązań? Wykorzystujesz technologię? A może chciał(a)byś ją lepiej poznać? Czy uczysz starszą młodzież / dorosłych?
NaukaBezGranic: USA & Canada; Australia & New Zealand, 29.03.19, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Oxford University Press: Get Your Students Talking! 30.03.19, Warszawa
Weź udział w sesji metodycznej Get Your Students Talking i dowiedz się o nowych pomysłach na aktywizowanie słuchaczy. Odkryj znakomite, nowe podręczniki do nauki w szkole językowej i na uczelni lub, jako materiał edukacyjny, w szkole ponadpodstawowej.
<<poprzednie [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nastepne>>