korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - MNOŻENIE PRZEZ DZIELENIE, CZYLI EDUMOC ONLINE 2018 (artykuł)
Bycie nauczycielem wymaga nieustannego dokształcania się. Z drugiej strony – paradoksalnie – oferta ciekawych i specjalistycznych szkoleń wcale się nie powiększa. Pozostaje na szczęście Internet, a w nim można znaleźć nie tylko wiele ciekawych treści, ale także i innych nauczycieli, którzy dzielą się swoim szkolnym doświadczeniem i inspirują. Nie zawsze mamy czas dojechać na warsztat czy konferencję, ale takie spotkania w Internecie zawsze można w dogodnym czasie odtworzyć.
PTI: Ewaluacja pracowników i zarządzanie wynagrodzeniami w szkole językowej, 16-17.11.18, Warszawa
Cele szkolenia: Poznanie zasad konstrukcji spójnego systemu ewaluacyjno-motywacyjnego. Poznanie związków między strategią firmy a systemem oceny pracownika. Zapoznanie się z rolą różnych form wynagrodzeń i zasadami ich przydzielania. Korzyści ze szkolenia: Poczucie sprawiedliwego wynagradzania wśród pracowników. Poczucie komfortu i sprawiedliwości dla pracodawcy. Racjonalizacja kosztów związanych z wynagradzaniem pracowników. Stworzenie narzędzi w obrębie systemu wynagrodzeń nagradzających zaangażowanie pracownika.
NaukaBezGranic: USA & Canada; Australia & New Zealand ,9.11.2018, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL - FILM NA LEKCJACH I PO LEKCJACH (artykuł)
Czy w szkole jest miejsce na edukację filmową? Czy można uczyć poprzez film? Czy film może pomóc lepszemu zrozumieniu historii Polski, a szczególnie ostatnich 100 lat naszej niepodległości? Oczywiście, że tak! Przekonuje o tym 9-letnie doświadczenie „Filmoteki Szkolnej. Akcja!”, czyli projektu edukacji filmowej realizowanego przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej w kilkuset szkołach w całej Polsce.
ETS Global: Live Demo: choose a test simulation or learning mode! 15th Nov
ETS Global ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinaria przedstawiające testy ETS. Podczas 43 sesji on-line poruszonych zostanie 29 tematów. Omówione będą zagadnienia dotyczące między innymi: podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, którego celem jest uzyskanie satysfakcjonujących wyników, jak się przygotować do testu TOEIC® Listening & Reading, jak podejmować decyzje przy wykorzystaniu wyników testu TOEIC® i wiele innych. Zapraszamy!
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? 13.11.18, Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
GOETHE INSTITUT: ERIC SCHÜTT – WYWIAD: WIEJSKIE KRÓLOWE (artykuł)
„Wiejskie Królowe“ Erica Schütta ubrane są tak, jakby przybyły z początku dwudziestego wieku. Ale żyją tu i teraz, a swoje tradycyjne stroje chłopskie noszą każdego dnia. Fotograf przemierzył całe Niemcy, by uchwycić je przy codziennych czynnościach. Powstał etnograficzny z ducha cykl portretów, które otwierają drzwi do minionej epoki.
Lente - magazyn śródziemnomorski: Spotkanie z Michałem Kubiczem, 28.10.18, Warszawa
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Michałem Kubiczem – autorem doskonałych powieści historycznych "Agrypina" i "Tyberiusz". Rozmawiać będziemy oczywiście o starożytnym Rzymie i o tym, jak powstają książki, których akcja toczy się w tak dalekiej przeszłości. Pogawędzimy też o Rzymie współczesnym i poszukiwaniu mniej znanych antycznych śladów wśród jego zaułków.
<<poprzednie [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nastepne>>