korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ELI & ET TOI: Nowe scenariusze lekcji - Portrety zwierząt, język niemiecki.
Na stronie Teaching Tips znaleźć można nowe, darmowe materiały do nauki głównych języków obcych. Tym razem proponowane scenariusze zajęć zorientowane są na rozumienie tekstu pisanego oraz własną produkcję pisemną ucznia.
Österreich Institut Kraków: Niesamowite wakacje w Wiedniu, zgłoszenia do 26.04.19
Wsiąść do pociągu nie byle jakiego! A do tego -w kierunku Wiednia.Pojedź z nami, poznaj Wiedeń ! 07-13 lipca 2019. A zwiedzaniom nie będzie końca. Dla chętnych w wieku od 14 do 26 lat, liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia do 26 kwietnia.
Early Stage: MIMING, kosmiczne szkolenie dla lektorów, 15.04.19, Warszawa i online.
Chcesz pokazać swoim uczniom, że język angielski może być fascynujący? Ruszaj z nami na Planetę Vocabulary- Miming, a dowiesz się, jak to zrobić.
Goethe-Institut i Teatr Powszechny: VR I AI, FAŁSZYWA ŚWIADOMOŚĆ KAPITALIZMU KOGNITYWNEGO, 14.04.19
"Wyobraźnia" i "Laboratorium Wyobraźni" to wspólny projekt Goethe-Institut i Teatru Powszechnego w Warszawie. Artyści, kuratorzy i badacze mierzyć się będą podczas otwartych debat z wyzwaniami jakie stawiają rzeczywistość społeczna i współczesna kultura w trakcie epokowej przemiany.
PTI: 6 zjazd Akademii Sprzedaży w Szkole Językowej, 13-14.04.19, Warszawa
Cele szkolenia: Zrozumienie i doświadczenie potrzeb klienta. Rozwinięcie umiejętności przygotowywania się do negocjacji i rozmów handlowych z klientami.
EDUNEWS.PL: BRYTYJSKA KULTURA A... MATURA (artykuł).
W obecnym świecie film jest dziedziną sztuki, która towarzyszy dzieciom niemal od pierwszego roku życia. Dzieci i młodzież bardzo szybko wkraczają w świat kultury masowej, a film jest jego częścią. Młodzi ludzie żyją teraz online, a przez ich głowy każdego dnia przechodzą dziesiatki ruchomych obrazów. Potrafią bez problemu nagrać film i wrzucić go do sieci. Jednak, czy potrafią również z taką samą swobodą opowiadać o emocjach zawartych w dziele filmowym? Czy potrafią tak dobierać projekcje, by treści w nich zawarte były nie tylko atrakcyjne, ale również wartościowe?
ELI & ET TOI: Nowe scenariusze lekcji - Portrety zwierząt, język włoski.
Na stronie Teaching Tips znaleźć można nowe, darmowe materiały do nauki głównych języków obcych. Tym razem proponowane scenariusze zajęć zorientowane są na rozumienie tekstu pisanego oraz własną produkcję pisemną ucznia.
Oxford University Press i Polanglo: From Burnout to New Life Skills cz.2, 12.04.19 Nowy Targ.
Poradź sobie z wypaleniem zawodowym i zyskaj nowe kompetencje! Odkryj nowe podręczniki wydawnictwa Oxford University Press dla szkół ponadpodstawowych!
<<poprzednie [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nastepne>>