korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Christmas is coming. Learn some English Rhymes...15.12.16, Kraków.
Christmas is coming. Learn some English Rhymes, find about British Festivals and Traditions, British Manners and Etiquettes and many other things.
EDUNEWS.PL: GRY PLANSZOWE W EDUKACJI DZIECI ZE SPE
Ucząc dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, jak najczęściej wykorzystujemy naturalną aktywność dziecka stosując takie metody nauczania, które nam w tym pomagają. Udowodniono, że ludzie słuchając lub czytając zapamiętują 10%; 30% tego co widzą, ale aż 90 % tego w czym sami uczestniczą. Zatem może warto wykorzystać gry planszowe?
NaukaBezGranic: Christmas is coming. Learn some English Rhymes...14.12.16, Rzeszów.
Christmas is coming. Learn some English Rhymes, find about British Festivals and Traditions, British Manners and Etiquettes and many other things.
EDUNEWS.PL: SMARTFON NA KAŻDEJ ŁAWCE!
Cokolwiek zmieni się w polskich szkołach po reformie oświaty, jedna rzecz pozostanie taka sama. W przerwach między lekcjami oczy dzieci i młodzieży dalej będą utkwione w "święcących prostokątach"[1]. Mobilna elektronika już dawno zadomowiła się w polskich szkołach, czy to się nam podoba czy nie. Weszła niepostrzeżenie nie pytając nikogo o zgodę. I nie mam tutaj na myśli innowacji w postaci tabletowych klas. Powszechna dostępność smartfonów i tabletów zupełnie zmieniła zachowanie młodzieży w czasie przerw. Co więcej, wielu uczniów nie potrafi się powstrzymać od zabawy telefonami komórkowymi na lekcjach i to nawet wtedy, gdy korzystanie z takich urządzeń w czasie zajęć jest w danej szkole zabronione....
NaukaBezGranic: Christmas Rap and English with Fluency MC, 13-16.12.16, Warszawa.
Po wielkim sukcesie wrześniowym Fluency MC wraca do Polski. Wielka energia, rap i motywacja do nauki
Wydawnictwo ET TOI: Nowe gry ELI już są! język niemiecki.
Nowe gry ELI już są! Z przyjemnością informujemy, że oferta gier językowych wydawnictwa ELI została wzbogacona o 16 całkowicie nowych tytułów poświęconych następującym tematom: • ekologia, środowisko naturalne i oszczędzanie energii, • nazwy zwierząt oraz słownictwo związane z ich głównymi cechami i środowiskiem życia, • kondycja fizyczna, samopoczucie, zdrowie i podstawowa anatomia człowieka. Zapraszamy do zapoznania się z każdą z gier.
PASE: X jubileuszowa edycja Kapeluszy Lektora, 11.12.16, Białystok.
PASE: Przed nami już 10. jubileuszowa edycja Kapeluszy Lektora. Z tej okazji będziemy aż w 10 miastach w całej Polsce!
NaukaBezGranic: Ross Mulkern i metodyka w pigulce - na szkolenie dla nauczycieli 10/12 w Warszawie
Zapraszamy serdecznie na szkolenie dla nauczycieli. Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymają certyfikat oraz porcję metodyki w pigułce.
<<poprzednie [321] 322 323 324 325 326 327 328 329 330 nastepne>>