korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
GOETHE-INSTITUT: SERIE PODCASTÓW PSYCHOGRAMY, MOTYWY, NAPIĘCIE
W niemieckim radiu powstał nowy gatunek audycji – seria podcastów. W kilku odcinkach przedstawiane są wyniki śledztw dziennikarskich, często dotyczących nierozwiązanych zagadek kryminalnych. Dzięki podcastom na nowo podejmuje się próby rozwikłania niektórych z nich.
GOETHE-INSTITUT: AUDYCJA Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI MOST RADIOWY WARSZAWA – BERLIN 16-19.10, W-wa
Radiostacja Berlin-Brandenburg (rbb) radioeins transmituje na żywo z Goethe-Institut, kontynuując cykl audycji, zrealizowanych już w Sao Paulo, Atenach i Istambule. Udział biorą politycy, artyści, muzycy, dziennikarze i słuchacze.
Stimulus: 1000 POMYSŁÓW NA ZAJĘCIA, JAKICH JESZCZE NIE BYŁO W NAUCZANIU J. ANGIELSKIEGO, 21.10, W-wa
1000 POMYSŁÓW NA ZAJĘCIA, JAKICH JESZCZE NIE BYŁO W NAUCZANIU JĘZYKA ANGIELSKIEGO -nauczanie języka angielskiego za pomocą gier i zabaw
Twoja Lekcja: U lektora na kozetce – czyli słów kilka o byciu „psychologiem” na... 28.10.17, Kraków.
28.10.2017 w godzinach 10-14 zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejne szkolenie dla lektorów języków obcych do centrum Szkolenie odbędzie się w siedzibie firmy przy ul św. Filipa 23. Poprowadzi je Paulina Stępień, właścicielka centrum, coach, trenerka oraz lektorka języka niemieckiego i polskiego dla cudzoziemców.
Goethe-Institut:O CO CHODZI Z...DOCUMENTA 14 W KASSEL
Jak na każdej Documenta i w tym roku odwiedzający sami muszą się o to zatroszczyć, żeby wizyta się opłaciła. O koncepcji kuratora, który nie przepada za wielkimi pokazami sztuki, pisze Christoph Bartmann.
EDUNEWS.PL: JAK UCZYMY SIĘ W SIECIACH?
Będziemy gościć ciekawą osobowość świata edukacji. Do Warszawy przyjeżdża jeden z współtwórców konektywizmu – Stephen Downes. Został on zaproszony do Polski przez Centrum Nauki Kopernik, zaś konektywizm uczyniono głównym tematem tegorocznej konferencji „Pokazać – Przekazać 2017”. O tej koncepcji pedagogicznej pisaliśmy w 2009 roku na łamach Edunews.pl (chyba jako pierwsi w Polsce) – warto zatem przypomnieć jej główne założenia
Goethe-Institut: BERLIN KULINARNY- ODGŁOSY Z BERLIŃSKIEJ KUCHNI
Pierwsze berlińskie sympozjum dla szefów kuchni powołane przez kanadyjską inicjatywę Terroir daje do myślenia. Bolączki kulinarne trapiące duże miasta w naszej części Europy okazują się zadziwiająco podobne.
ODN LANG: Part-time CELTA course in Warsaw,start 21.10.17.
Part-time CELTA course in Warsaw October 2017 – February 2018
<<poprzednie [251] 252 253 254 255 256 257 258 259 260 nastepne>>