korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MM Publications: Nowa Podstawa Programowa – Po co nam autonomia ucznia? webinarium, 11.04.19
Zapraszam Państwa na cykl bezpłatnych webinariów, w których odczarowuję trudności Nowej Podstawy Programowej dla szkół ponadpodstawowych, zachęcam do wypróbowania nowych technik i materiałów i dzielę się swoim doświadczeniem z pracy z dziećmi i młodzieżą.
British Council: Nowe technologie, a przygotowania do egzaminów, 11.04.19, bezpłatne webinarium.
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
GOETHE-INSTITUT: PREZENTACJA MUZEUM PRZYSZŁOŚCI W NORYMBERDZE, 05.04.19, Warszawa.
Pytania dotyczące jutra zajmowały ludzkość od zawsze. Przyszłość wróżono kiedyś z kryształowej kuli, układu linii na dłoni czy lotu ptaka, dziś zastąpiły je prognozy wyborcze, giełdowe albo prognozy pogody. Wiele idei i wizji dotyczących techniki i społeczeństwa jutra można też znaleźć w literaturze i filmach scence-fiction. Nieodłącznie towarzyszą im pragnienia i marzenia, ale także sceptycyzm i obawy. Nasze wyobrażenia na temat przyszłości są wyznaczane w tym samym stopniu przez utopie jak i dystopie.
Oxford University Press i Polanglo: From Burnout to New Life Skills cz.2, 10.04.19 Bielsko-Biała.
Poradź sobie z wypaleniem zawodowym i zyskaj nowe kompetencje! Odkryj nowe podręczniki wydawnictwa Oxford University Press dla szkół ponadpodstawowych!
EDUNEWS.PL: FEEDBACK W KLASIE KROKIEM DO ZMIAN (artykuł).
Pięć lat studiów, setki godzin szkoleń, kilkanaście lat pracy w zawodzie nauczyciela – pewnie niejeden z nas ma już taki staż i doświadczenie, jak również wyrobione metody pracy i możliwe, że niejedno wypalenie zawodowe na koncie. Brak radości płynącej z wykonywania zawodu ma wiele przyczyn, a jedną z nich może być brak chęci wnoszenia nowych elementów do lekcji, czyli ich usprawniania, przez co popadamy w rutynę, która nas skutecznie wykańcza...
Oxford University Press i Polanglo: From Burnout to New Life Skills cz.2, 09.04.19 Tarnów.
Poradź sobie z wypaleniem zawodowym i zyskaj nowe kompetencje! Odkryj nowe podręczniki wydawnictwa Oxford University Press dla szkół ponadpodstawowych!
EDUNEWS.PL: KRĘGI NAPRAWCZE - PODSUMOWANIE KONFERENCJI (artykuł).
15 września 2029 roku, godzina 10.00. Sala w zwykłym państwowym przedszkolu. 25 dzieci zajętych różnymi zabawami. Nagle Pani Basia podnosi czujnie głowę znad drewnianego zegara, na którym właśnie objaśniała Guciowi jak się odczytuje godziny. Tomek i Staś znowu weszli w dyskusję, zaraz się będzie działo...
Early Stage: STORYTELLING, kosmiczne szkolenie dla lektorów, 08.04.19, Warszawa i online.
Bagaż edukacyjnych doświadczeń spakowany? Doskonale! Przyłącz się do ekspedycji na Planetę Vocabulary-Storytelling, żeby odkryć niezawodny sposób na porywające lekcje języka angielskiego.
<<poprzednie [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nastepne>>