korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
LangLion: Marketing wirusowy dla szkół językowych czyli...webinarium, 17.12.14.
Zapraszamy na ostatnie w tym roku Webinarium LangLion. Tematem naszego szkolenia będzie marketing wirusowy dla szkół językowych czyli metody, dzięki którym można skutecznie promować się w internecie.
NaukaBezGranic: Christmas Fun and Games, 18.12.14, Rzeszów.
„Dashing through the snow, in a one-horse open sleigh…” Yes, bells are ringing, snow is falling and it’s the festive time of year again. It’s that time of year that fills you with the desire to party, celebrate and SING, SING SING. Yes it’s CHRISTMAS!
EDUNEWS.PL: TEATR KUKIEŁKOWY I NAUKA JĘZYKA
Zabawki, które kupujemy dla naszych dzieci mogą czasami posłużyć do stworzenia niestandardowych zajęć językowych. Na jednych z ostatnich zajęć stwierdziłam, że pobawimy się w teatr. Oczywiście, aby przeprowadzić takie zajęcia, trzeba już dobrze znać grupę i wiedzieć choćby, że nikt się nie obrazi ani nie będzie się wstydził. Na szczęście kukiełki rozwiązują sprawę ujawnienia twarzy, ponieważ aktorzy się po prostu chowają...
Goethe-Institut: Isabelle Schad: Collective Jumps Spektakle premierowe, 13,14.12.14, Poznań.
Spektakl berlińskiej choreografki Isabelle Schad podejmuje temat tworzenia wspólnoty w tańcu. Pochodzące z różnych kultur formy i praktyki tradycyjnych tanców ludowych i grupowych zostają tu wzięte pod lupę i zbadane w kontekście współczesnej polityki pracy i ciała w tańcu.
PTI: Zmiany w Prawie Konsumenckim- dostosuj umowy w szkole...16.12.14, Warszawa.
Dowiesz się o nowych zasadach prawa konsumenckiego w obszarach: -odstępowania od umów, informowania konsumentów, sprzedaży przez Internet, - najczęściej spotykane klauzule niedozwolone w szkołach językowych, - co grozi w przypadku kontroli UOKiK.
Księgarnia Francuska Edukator: 13 i 14 grudnia koszty przesyłki pokrywa "Aniołek"
Radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia życzą pracownicy Edukatora Meilleurs Voeux pour un Noël plein de joie et de bonheur.
NaukaBezGranic: Britain Festivals and Traditions. Wykład z elementem warsztatów, 17.12.14, Katowice.
Festivals are filled with music, singing and dancing and Britain is no different. Like every country it also has a rich source of traditions young and old to draw from. But Britain is also made up of 4 different countries or states each with its own personal identity, customs language and culture which makes it a rich place to examine when thinking of the happy Yule tide ahead of us.
EDUNEWS.PL: NIE PODCINAJMY SKRZYDEŁ W SZKOLE
Czy w szkołach powinniśmy dbać tylko o przekazywanie wiedzy? A może także chodzi o coś więcej – o dzielenie się emocjami i doświadczeniami? W ostatnią sobotę odbył się w Warszawie IX Kongres Obywatelski, podczas którego dyskutowano także o związkach edukacji z kulturą i gospodarką. Jedną z najważniejszych debat poświęcono „rozwijaniu skrzydeł“ przez młodych i dorosłych Polaków
<<poprzednie [601] 602 603 604 605 606 607 608 609 610 nastepne>>