korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS Global: Measure English skills to provide a foundation for young...webinar,12th July
ETS Global ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinaria przedstawiające testy ETS. Podczas 43 sesji on-line poruszonych zostanie 29 tematów. Omówione będą zagadnienia dotyczące między innymi: podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, którego celem jest uzyskanie satysfakcjonujących wyników, jak się przygotować do testu TOEIC® Listening & Reading, jak podejmować decyzje przy wykorzystaniu wyników testu TOEIC® i wiele innych. Zapraszamy!
Wydawnictwo Prolog: Z polskim do pracy - bezpłatne webinarium, 25.06.18
Podczas webinaru poznasz praktyczne pomysły na lekcje z dorosłymi obcokrajowcami, którzy chcą podjąć pracę w Polsce. Odpowiemy na pytanie, jak uczą się dorośli – tak, aby było nie tylko efektownie, ale i efektywnie!
EDUNEWS.PL - EDUKACJA - DLACZEGO, JAK I CO? (artykuły)
Każda organizacja musi odpowiedzieć sobie na pytania o zasadnicze cele swego działania. Uzasadnione jest zatem pytanie, jaki jest zasadniczy cel edukacji, którą współtworzymy? A mówiąc wprost – kim (jacy) mają być w przyszłości młodzi ludzie, których kształcimy? W moim przekonaniu sensem szkoły powinno być wykształcenie ludzi, którzy dzięki swej edukacji będą mogli być w życiu szczęśliwi – będą potrafili wykorzystywać w pracy swoje zdolności i realizować zainteresowania, umieć tworzyć pozytywne relacje z innymi i w nich funkcjonować.
Italicus: In valigia! Nuovi arrivi dalla narrativa - IL GIORNO DEI MORTI
Przedstawiamy ciekawe tytuły z włoskiej literatury, beletrystyki i reportaży. To doskonały pomysł na spędzanie letniego czasu w kontakcie z ukochanym językiem włoskim w różnych jego odcieniach stylistycznych i obszarach tematycznych.
EDUNEWS.PL - ZNAKI CZASU I DLACZEGO TAK JEST, JAK JEST? (artykuł)
Już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem napisania na blogu o zjawiskach, które w sposób szczególny odzwierciedlają zmiany, jakie zaszły w społeczeństwie na przestrzeni ostatnich lat; ważnych z punktu widzenia refleksji pedagogicznej. Muszę zresztą przyznać się do pewnej fascynacji tymi swoistymi „znakami czasów”, jeszcze niedawno trudnymi do wyobrażenia, a teraz spokojnie mieszczącymi się w spektrum normalności. Przedziwna to fascynacja, często pełna niedowierzania, czasem też zadumy nad społeczeństwem najwyraźniej pozbawionym drogowskazów, które kiedyś wydawały się ponadczasowe.
UNIBOOKS: Lektury Black Cat CIDEB: Szekspir
Czy dramaty i komedie Szekspira mogą być dobrym materiałem do nauki języka angielskiego także na niższych poziomach zaawansowania? Tak, jeśli tylko dysponujemy odpowiednio uproszczonym językowo materiałem.
GOETHE INSTITUT: „CAFÉ NOCNYCH MARKÓW“ W BIBLIOTECE - 22.06.18, Warszawa
To już ostatni piątek przed wakacjami, kiedy będzie można spędzić wieczorne godziny w bibliotece - aż do północy obcować z literaturą przy muzyce i winie i prowadzić ciekawe rozmowy.
EDUNEWS.PL - 10 INSPIRACJI NA PRZEDWAKACYJNE ZAJĘCIA (artykuł)
Rok 2018 to rok szczególny – 100-lecie niepodległości Polski. Dla nas to także rok zakończenia 3-letniego projektu „Transforming Europe – World War I and its consequences 1918-2018”. Od samego początku wiedzieliśmy, że będziemy chcieli włączyć się w oficjalne obchody setnej rocznicy niepodległości – a jak działać to z rozmachem! Postanowiliśmy zorganizować wystawę!
<<poprzednie [101] 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nastepne>>