korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - BĄDŹMY ODWAŻNI WOBEC WYZWAŃ XXI WIEKU (artykuł)
Jaka obecnie jest rzeczywistość naszych dzieci? Czym się zadziwiają i zachwycają, a czego boją? Rzeczywistość XXI wieku zdaniem zapytanych przeze mnie licealistów najczęściej definiowana była przy użyciu słów: zmiana, szybki rozwój technologii i nauki, świat wirtualny, zaburzenia komunikacji międzyludzkiej, wielopłaszczyznowe interakcje, rozwiązłość i nieskrępowanie, wolność wyrażania samego siebie, demokracja, powszechny dostęp do informacji, indywidualizm, wyścig szczurów, brak wyobraźni, zaburzony światopogląd, kapitalizm, konflikty.
GOETHE INSTITUT: ROZMOWY ZAMIEJSCOWE - KONKURS NA POMYSŁY PROJEKTÓW
Goethe-Institut, jako organizator programu „Rozmowy zamiejscowe“, ogłasza konkurs na pomysły na działania kulturalne oparte na dźwiękach i realizowane w średniej wielkości miastach.
EDUNEWS.PL - PROGRAM ERASMUS JUŻ OD 20 LAT W POLSCE (artykuł)
Już od 20 lat polscy studenci mogą korzystać z przywileju wymiany międzynarodowej w ramach programu Erasmus, a przyjeżdżający do Polski młodzi ludzie są obdarzeni wsparciem ze strony Erasmus Student Network.
PASE: KONFERENCJA sPASE FOR CUSTOMER SERVICE - 29.08.2018 w WARSZAWIE
To wydarzenie dla każdego, kto poszukuje dawki motywacji i inspiracji w pracy zawodowej!W programie: sztuka perswazji w sprzedaży i obsłudze klienta, obsługa reklamacji, efektywna sprzedaż, jak dobić targu, kiedy klient się waha, negocjacje z wymagającym klientem, komunikacja perswazyjna w praktyce.
EDUNEWS.PL - ROZWÓJ TO PODSTAWA W ZAWODZIE NAUCZYCIELA (artykuł)
Spieramy się w Polsce o sprawy drugorzędne, jak liczebność klasy, wyposażenie czy podział szkół. Zapominamy, że trzeba przede wszystkim wspierać w rozwoju nauczycieli. Bez tego nawet najlepsze rozwiązania niczego w szkole nie poprawią – mówi prof. Jolanta Sujecka-Zając, dyrektor Szkoły Edukacji PAFW i UW.
Ksiegarnia Francuska Edukator - Lektura na lato
Proponujemy Państwu na lato lekturę powieści autorów najpopularniejszych we Francji. Pomoże w tym sporządzona przez dziennik „Le Figaro” lista pisarzy, którzy najlepiej sprzedawali się na rynku francuskim w roku 2017.
EDUNEWS.PL - PRACA PROJEKTOWA - NIE TYLKO DLA UCZNIÓW (artykuł)
Jeśli jesteście w waszej szkole gronem na co dzień pracujących ze sobą nauczycieli, chcielibyście lepiej się poznać i spędzać czas nie tylko w szkole, poszukajcie ciekawego projektu i zrealizujcie go wspólnie. Z własnego doświadczenia proponuję i polecam projekty finansowane z programu Erasmus+.
Instytut Austriacki Kraków: "Kino na trawie. Kino wielu kultur", 19.07.18, Kraków
Was sagen sie zu einer Filmvorführung in unserem Garten ? Am 19. Juli um 21.00 Uhr laden wir Sie herzlich zu dem österreichischen Film " Die Schrift des Freundes" ein. Eintritt frei. A może do kina ? W ramach projektu " Kino na trawie. Kino wielu kultur " zapraszamy na austriacki film " Die Schrift des Freundes" w oryginalnej wersji językowej. Już 19 lipca zapraszamy o godzinie 21.00 do naszego ogrodu. Wstęp wolny.
<<poprzednie [101] 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nastepne>>