korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
SJO Perfekt: COACHING- PO CO? 02.12.2017, Dąbrowa Górnicza.
Lektor Coachem? A dlaczego nie? Jeśli chcesz w miłej atmosferze dowiedzieć się czegoś o motywacji, kreatywności, typach inteligencji i kanałach percepcji, jeśli jesteś ciekawa/ciekawy jak łączyć pracę lektora z rolą coacha, jeśli ciekawi Cię jak wzbogacić własny warsztat pracy i prowadzić zajęcia z nową energią, co robić, a czego nie robić, żeby było dobrze dla Ciebie i Twoich słuchaczy jest to warsztat właśnie dla Ciebie. Przy okazji dotkniemy takich tematów jak NLP, coaching prowokatywny i.... jeszcze kilka innych niespodzianek.
EDUNEWS.PL: FORUM EKSPERCKIE "WIEM. CZUJĘ... POMAGAM!" DLA NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW TAKŻE ONLINE
FORUM EKSPERCKIE "WIEM. CZUJĘ... POMAGAM!" DLA NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW TAKŻE ONLINE
PTI: Ewaluacja pracowników i zarządzanie wynagrodzeniami w szkole językowej w ramach AZ, 8-9.12.17
PERSONNEL TRAINING INSTITUTE ZAPRASZA NA SZKOLENIE AKADEMII ZARZĄDZANIA DLA WŁAŚCICIELI I DYREKTORÓW SZKÓŁ JĘZYKOWYCH
EDUNEWS.PL: SZKOŁA NA ZAKRĘCIE
Nieustannie zmieniający się świat stawia wysokie wymagania szkole jako instytucji edukacyjnej, która ma rzeczywiście przygotować dzieci i młodzież do życia. Opracowałam model szkoły, w której istotną rolę odgrywają pracownie tematyczne, a praca w nich zorganizowana jest tak, żeby uczniowie i nauczyciele, realizując odgórnie określoną podstawę programową, pracowali też nad własnym rozwojem...
ORE: DELFORT-Posłuchaj! Podcasty na lekcji niemieckiego, 02.12.17, Szczecin.
Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Instytut Goethego w Warszawie zapraszają do udziału w szkoleniach doskonalących dla nauczycieli języka niemieckiego w całym kraju.
EDUNEWS.PL: DIXIT W EDUKACJI SZKOLNEJ
Pomocą dydaktyczną, która intryguje i która niesie ogrom możliwości edukacyjnych niewątpliwie są karty z gry Dixit. Kiedy pojawiają się na lekcjach, uczniowie zazwyczaj wstrzymują oddech. Wiedzą, że lekcja będzie pełna niespodzianek. Bo Dixit to jedna niewiadoma. Piękne, bajkowe, pełne symbolicznych znaczeń karty sprawiają, że tylko od naszej wyobraźni zależy, co stanie się podczas zajęć. Gra skojarzeń to oczywiście podstawa wspólnej zabawy. Jedna lekcja z tymi kartami zazwyczaj pozostawia wśród uczniów niedosyt...
Goethe-Institut: BEZPŁATNA NAUKA NIEMIECKIEGO W SIECI
Krótkie filmiki z życia Idy, która przy okazji prezentuje różne aspekty nauki języka niemieckiego: strategie, gramatykę, słownictwo i różne ciekawostki. Dla wszystkich od poziomu A2. Zapraszamy. Pierwszy odcinek jest już online.
ORE: DELFORT- Posłuchaj! Podcasty na lekcji niemieckiego, 30.11.17, Zgierz.
Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Instytut Goethego w Warszawie zapraszają do udziału w szkoleniach doskonalących dla nauczycieli języka niemieckiego w całym kraju.
<<poprzednie [241] 242 243 244 245 246 247 248 249 250 nastepne>>