korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: USA & Canada; Australia & New Zealand, 01.03.19, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Goethe-Institut:„BÜCHER ÜBERSETZEN – BRÜCKEN SCHLAGEN“. STYPENDIUM DLA TŁUMACZEK I TŁUMACZY,do 28.02
Stypendium przeznaczone jest dla tłumaczek i tłumaczy niemieckiej literatury (beletrystyki, liryki, eseistyki), mieszkających poza granicami Niemiec.
EDUNEWS.PL: WSZYSCY MACIE RACJĘ! (artykuł).
Rodzice, Nauczyciele, Dyrektorzy przedszkoli i szkół! Wszyscy, którzy zabieracie głos w publicznym dyskursie na temat obecnego stanu polskiej edukacji, wskazując i piętnując negatywne zjawiska dziejące się na co dzień w placówkach oświatowych oraz w rodzinach!
MM Publications: Nowa Podstawa Programowa – Warunki realizacji, czyli jak uczyć? 28.02.19,
Zapraszam Państwa na cykl bezpłatnych webinariów, w których odczarowuję trudności Nowej Podstawy Programowej dla szkół ponadpodstawowych, zachęcam do wypróbowania nowych technik i materiałów i dzielę się swoim doświadczeniem z pracy z dziećmi i młodzieżą.
EDUNEWS.PL: CZEGO OCZEKUJEMY? NA CO CZEKAMY? (artykuł).
Początek roku kalendarzowego to dobry moment na refleksję - jedni podsumowują, co się zdarzyło w minionym roku, inni myślą, co się może wydarzyć. Zapytaliśmy kilka dni temu, czego nauczyciele z polskich szkół życzyliby sobie w 2019 roku. Z pewnością taka lista życzeń mogłaby być dłuższa. Przeczytać te wypowiedzi powinni zwłaszcza ci, którzy podejmują decyzje w szkole lub odnośnie wszystkich szkół. Z reguły nikt nie pyta nauczycieli o zdanie. A szkoda. Może warto czasem posłuchać i spełnić niektóre prośby?
Goethe-Institut: WIELKA ROZMOWA BEZ PODZIAŁÓW. TEMAT-BEZPIECZEŃSTWO, 23.02.19, Warszawa.
100 ROZMÓWCÓW, 10 EKSPERTÓW, ∞ OPINII WIELKA ROZMOWA BEZ PODZIAŁÓW. TEMAT-BEZPIECZEŃSTWO
Goethe-Institut: TERÉZIA MORA. ROZMOWA NA FACEBOOKU LIVE, 19.02.19.
Livestream z rozmowy w mieszkaniu Uwe Timma w listopadzie ubiegłego roku spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Dlatego postanowiliśmy kontynuować cykl „Literackich wizyt“ u pisarzy. We wtorek, 19 lutego 2019 odwiedzimy z dziennikarką Evą Thöne Terézię Mora w jej berlińskim mieszkaniu.
ETS Global: Dowiedz się jak KORPORACJE wykorzystują testy TOEIC, webinarium, 27.02.19.
Zapraszamy na webinarium poświęcone wykorzystaniu testów TOEIC® w firmach. Webinarium prowadzone będzie w języku polskim.
<<poprzednie [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nastepne>>