korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Nowość! Szkolenie Teaching Online.
Znają nas Państwo z wydarzeń prowadzonych w całej Polsce. Teraz jednak przeżywamy rewolucję edukacyjną i wszyscy musimy z dnia na dzień być ekspertami w dziedzinie wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu.
EUNIC Warszawa: 19 wierszy o planecie. Usłysz głos poetek i poetów WIERSZE W MIEŚCIE, 15.04-15.05.
Czwarta edycja międzynarodowej akcji „Wiersze w mieście”, którą organizuje EUNIC Warszawa, czyli Stowarzyszenie Narodowych Instytutów Kultury Unii Europejskiej, z uwagi na sytuację w jakiej znalazł się cały świat z powodu pandemii, została przeniesiona z przestrzeni miejskiej do przestrzeni wirtualnej. Wybór wierszy z 19 krajów Europy, w wersjach oryginalnych oraz w tłumaczeniu na język polski zabrzmi m.in. za pośrednictwem internetowych kanałów oraz mediów społecznościowych. W projekcie biorą udział poetki i poeci z Austrii, Danii, Estonii, Flandrii, Hiszpanii, Irlandii, Luksemburga, Republiki Malty, Republiki Czeskiej, Niemiec, Polski, Republiki Mołdawii, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Turcji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.
GOETHE-INSTITUT: DLA MŁODZIEŻY- program na nudę w domu.
„W spokoju siła …“ Przedstawiamy tu cały szereg propozycji pomocnych w nauce języka niemieckiego. Możecie z nich spokojnie korzystać, nie ruszając się z kanapy.
EDUNEWS.PL: SZKOŁA JAKO MIEJSCE POSZUKIWAŃ
Czy pamiętacie sceny z serialu „Stranger Things”, kiedy zamknięci w chacie bohaterowie, dorośli i nastolatkowie, o różnych talentach i umiejętnościach, wspólnie analizują różne opcje, wymieniają się wiedzą i planują rozwiązanie niestandardowego problemu? I okazuje się, że do poradzenia sobie z nim potrzebne są potencjały, umiejętności, informacje wszystkich. Dwunastolatków, dwudziestolatków, pięćdziesięciolatków
Wystawa: Andrzej Krauze. The Flying Lesson, do 17.05.2020r. Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki
Lekcja fruwania to wystawa Andrzeja Krauzego, wybitnego polskiego rysownika od prawie czterdziestu lat mieszkającego i tworzącego w Londynie.
Goethe-Institut: INTERAKTYWNY KOMIKS
Nasz komiks towarzyszy grupie polskich uczniów ze szkół branżowych w podróży do Niemiec. Poprzez osadzenie ich w realistycznych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, uczniowie uświadamiają sobie znaczenie znajomości języka niemieckiego w planowaniu kariery zawodowej.
EDUNEWS.PL: PRZEMYŚLANA PRACA DOMOWA
Wiele mówi się w oświacie na temat pracy domowej. Czy w ogóle ma być, czy i ewentualnie jaka, praca domowa jest korzystna dla procesu uczenia się. Przeczytałam krótki artykuł Cathy Vatterott w Teacher Magazine, w którym autorka (też książek na ten temat) wyraża pogląd, że zamiast eliminować pracę domową, warto ją tak planować, aby pomagała uczyć się wszystkim uczniom
Goethe-Institut: Wolontariat w Niemczech TO NIE POTRZEBA, TYLKO PRZYWILEJ
Wolontariat w Niemczech TO NIE POTRZEBA, TYLKO PRZYWILEJ
<<poprzednie [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nastepne>>