korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Materiały dydaktyczne do bezpłatngo pobrania, język francuski.
Program nauczania języka francuskiego w szkołach ponadgimnazjalnych - nowa wersja dostosowana do wymagań podstawy programowej IV.0 i IV.1 ("MOBILE", "ÉCHO", "LATITUDES")
Nauka Bez Granic: Britain - Quirky Who’s Who w październiku w całej Polsce!
This interactive workshop focuses on those quirky individuals who put the ‚Great’ in Great Britain. You will come to know of a number of British kings, queens, lords and ladies, who are all known for their quirky (even crazy) antics, but who all are remembered because they all gained notoriety in some way. You will learn about the English lord who invented the first ‚snack’ food over 300 years ago which we still eat today, the English king who thought he could command the ocean waves, to the royal Duke whose nameis given to waterproof footwear and the English king who thought he was a tree! This workshop looks into British history for answers to questions today.
EDUNEWS.PL: SIEDEM TEZ
Zapewne wiele osób zajmujących się edukacją uwiera obecny system szkolny. Ale często jest tak, że pomysły na jego przebudowę padają w debacie z różnych stron, w różnych miejscach i są słabo słyszalne. Zastanówmy się, jakie moglibyśmy postawić tezy. Oto propozycja pierwszych siedmiu, wraz z uzasadnieniem. Dopisujmy kolejne w komentarzach...
Nauka Bez Granic: Ceilidh Dancing - Warsztat dla grup z nauczycielem.
“Forward, two, three, switch, back, two, three, stop!” “Forward two, three…” into the Celtic Ceilí Dancing workshop with Richie Mullaney! Bring your students along to experience a tradition Celtic Ceilí Dance, like the Scots and the Irish, you and your students will try the basic steps to some of the most famous Ceilí tunes!!
IL PONTE & Via Giulia: XIX Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej, 16.09.12r. Warszawa.
Niedzielne popołudnie ( 16.09.12r.) mieszkańcy Warszawy mogą spędzić w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu, gdzie w ramach XIX Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej odbędzie się koncert Józefa Kotowicza. W programie między innymi utwory Girolama Frescobaldiego i Bernarda Pasquiniego.
EDUNEWS.PL: ILE KOSZTUJE SZKOLNA WYPRAWKA?
Półmetek wakacji to czas, kiedy dzieci na pewno nie myślą o pierwszym dzwonku, który zabrzmi w tysiącach szkół już za miesiąc. Rodzice natomiast wprost przeciwnie – muszą zatroszczyć się o zdobycie nawet kilkuset złotych na kupno wyprawki. Z pomocą przychodzi Internet, gdzie przybory szkolne i podręczniki można kupić o wiele taniej – wynika z analizy PayU ...
Oxford University Press: Be First to Know! Be Best! Be with Oxford! 20.09.12, Warszawa.
English File 3rd edition – podręcznik dostępny od tego roku na 2 poziomach (elementary i pre-intermediate), każda część to materiał na ok. 120 godzin pracy. Jest to trzecie wydanie uniwersalnego, sprawdzonego tytułu, gdzie każdy lektor i słuchacz znajdzie dla siebie coś interesującego i ważnego.
English Language for Kids: WARSZTATY SUPER SIMPLE SONGS,29.09.12, Warszawa.
Śpiewanie, gry, wyliczanki, wymiana pomysłów na ciekawe zajęcia O specyfice pracy z przedszkolakami i dziećmi w wieku wczesnoszkolnym
<<poprzednie [971] 972 973 974 975 976 977 978 979 980 nastepne>>