korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL:NAUCZYCIELU, CO SĄDZISZ O SWOJEJ PRACY?
Ponad 2 tysiące nauczycieli wzięło udział w sondzie przeprowadzonej przez brytyjski dziennik The Guardian, w której główne pytanie brzmiało: jak odbierają swoją pracę? Wiele odpowiedzi zaczynało się od: „Kocham uczyć, ale...“
PASE: V Edycja KAPELUSZY LEKTORA - warsztaty metodyczno-psychologiczne:w grudniu w całej Polsce!
ŁÓDŹ, 3.12.2011 KIELCE, 3.12.2011 RADOM, 4.12.2011 warsztaty metodyczno-psychologiczne, pozwalają wyposażyć lektorów języków obcych w nowatorskie, ciekawe rozwiązania do wykorzystania na zajęciach oraz pobudzić do samodzielnego poszukiwania innowacyjnych sposobów na ożywienie zajęć i ich większą efektywność i skuteczność!
FORTIMA : Od 26.11.2011 - Kurs realizacji filmów i programów TV
Nie zostawaj w tyle za swoimi uczniami, dorównaj im kroku i poznaj podstawy realizacji filmów! Wykorzystaj te umiejętności na zajęciach, przygotuj lekcję z wykorzystaniem filmu lub zadaj pracę domową!
MNODN: Szkolenie Angielskie piosenki jako inspirująca forma pracy na lekcjach, 26.11.11, Kraków
Pełen ruchu i śpiewu warsztat pozwoli uczestnikom przygotować wiele scenariuszy zajęć językowych dla dzieci. Zostaną zaprezentowane przykłady angielskich piosenek – ogólnie i mniej znanych oraz proponowane przy ich słuchaniu układy aktywności. Materiał muzyczny posłuży także jako podstawa do tworzenia własnych językowych propozycji ćwiczeń dla dzieci. Zapraszamy głównie nauczycieli języka angielskiego – oni bowiem wyjdą z warsztatu z gotowymi propozycjami. Nauczyciele innych języków mogą skorzystać ze szkolenia, zyskując inspirację do pracy z piosenkami w uczonych przez nich językach.
EDUNEWS.PL: CO UCZNIOWIE CHCIELIBY ZMIENIĆ W SZKOLE?
W debacie o edukacji często pomijamy głos samych uczniów, którzy z pewnością wiedzą, czego oczekują po współczesnej szkole. Ponieważ nie ma podobnych badań w Polsce, warto posłuchać, co na ten temat mają do powiedzenia ich amerykańscy rówieśnicy. Portal eSchoolNews zadał pytanie swoim czytelnikom: co uczniowie najbardziej chcieliby zmienić w swojej szkole?
PASE: Skąd się biorą zadowoleni słuchacze? warsztat dla lektorów i nauczycieli języków obcych, 26.11
Od momentu rozpoczęcia kursu, to właśnie lektor prowadzący zajęcia, jego postawa i umiejętności w największym stopniu wpływają na zadowolenie kursantów.
DŁUGI JĘZYK zaprasza na Fiestę Iberyjską 27.11.2011 w Warszawie
jeśli uczysz się hiszpańskiego lub portugalskiego/jesteś lektorem szkoły językowej/si eres hablante nativo de espanol o portugues: ta impreza jest dla Ciebie!
Educational Testing Service: Propell Workshop for TOEFL iBT - 25.11.2011 w Warszawie
Każdy z uczestników poza otrzymaniem certyfikatu ukończenia szkolenia zostanie umieszczony w oficjalnej bazie, która pomoże osobom chcącym przygotować się do testu odnaleźć akredytowanego trenera lub placówkę w interesującej go lokalizacji.
<<poprzednie [971] 972 973 974 975 976 977 978 979 980 nastepne>>