korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ettoi.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie: Prenumeraty za rekomendacje - ostatnie 15 dni
Nagrodami w konkursie są prenumeraty czasopism językowych ELI Magazines
EDUNEWS.PL: Szkoła musi sprzyjać aktywności ucznia
Szkoła powinna uczyć samodzielności i skłaniać uczniów do własnych badań i działań artystycznych. Niestety, wieloletnie doświadczenia w pracy z wybitnie zdolnymi prowadzą do przykrych wniosków. Zdaniem Marii Mach, dyrektor biura Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, szkoła nie daje szans na rozwój naturalnych funkcji poznawczych, a przeciwnie – tłumi je i blokuje.
Nauka Bez Granic zaprasza na wycieczke do Edynburga.
Chciałam zaprosić Państwa do współpracy i podzielenia się swoimi opiniami na temat naszego najnowszego projektu. Oferta NaukiBezGranic poszerzy się od 2011/2012 roku o 'WYCIECZKI DO EDYNBURGA'. Miasto to mnie od dłuższego czasu zachwyca, i zaraz po Londynie wydaje się najciekawszym w Wielkiej Brytanii.
EDUNEWS.PL: Czy e-learning zastąpi tradycyjne szkoły?
Internet uwolnił edukację. Dzięki niemu możemy sięgać dalej, głębiej, nieustannie poznawać to, co nas interesuje, inspiruje, motywuje do działania. Oczywiście, istotne są również zmiany dokonujące się wokół nas w obszarze technologii i techniki, które otworzyły nam nowe kanały komunikowania się i świat eksploracji praktycznie wszystkich obszarów wiedzy.
Nowela przedstawia: nowe plany dydaktyczne do nauczania języka francuskiego
Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej www.nowela.pl w zakładce zatytułowanej "DLA NAUCZYCIELA / UCZNIA" dostępne są już trzy nowe plany dydaktyczne do nauczania języka francuskiego:
EDUNEWS.PL: Pozwólmy robić błędy w szkole
Zawód nauczyciela jest niewdzięczny – często im więcej starań, wysiłku i pasji wkładamy w nauczanie, tym boleśniej odczuwamy obojętność uczniów, z jaką spotyka się nasze działanie pod tablicą. A do tego każda nasza pomyłka jest wychwytywana i dobitnie komentowana. Czy tak być musi? Może dzięki popełnianym błędom zachowujemy też sens procesu edukacji?
PASE zaprasza do udziału w konkursie 'BEST PRACTICES IN MOTIVATING STUDENTS TO LEARN ENGLISH'
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pod tytułem BEST PRACTICES IN MOTIVATING STUDENTS TO LEARN ENGLISH
EDUNEWS.PL: Raport o stanie edukacji polskiej
Instytut Badań Edukacyjnych przedstawił „Raport o stanie edukacji. Społeczeństwo w drodze do wiedzy” - kompleksowe zestawienie wyników badań polskiej edukacji. Obraz, jaki wyłania się z dokumentu uświadamia, że skala wyzwań stojąca przed szkołami jest niemała. Na pewno warto kontynuować te badania, także w obszarach, które zostały pominięte.
<<poprzednie [971] 972 973 974 975 976 977 978 979 980 nastepne>>