korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Program Socrates - CONTEXT bezpłatnie pomaga w uzyskaniu dofinansowania na kurs metodyczny
Program Socrates Dofinasnowanie w ramach programu Comenius - Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej - sprawdź czy spełniasz kryteria i zarezerwuj kurs do 31.12.2011r.
NAUKA BEZ GRANIC: Cool Britannia w GRUDNIU 2011.
Exploring what ‘cool’ means in English we will look at the traditions and cultural practices of modern Britain. We will study music from The Beatles, The Smiths, The Sex Pistols and Pete Docherty, and try to find what is cool in their lyrics and performances. We will then try and recreate our own ‘Cool Britannia’ personas for the purposes of creating some fun digital Polaroid photos.
MNODN: Wykorzystanie gier w nauczaniu języka obcego...10.12.11,Kraków.
Wykorzystanie gier w nauczaniu języka obcego – w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej W programie: gry rozwijające i sprawdzające wiedzę i umiejętności z zakresu gramatyki i słownictwa, m.in.: – gry planszowe – kostki dydaktyczne – gry i zabawy ruchowe oparte na współzawodnictwie – gry fabularne Liczne przykłady gotowych pomocy i różnorodnych ich zastosowań Warsztat konstruowania własnych gier dostosowanych do indywidualnych potrzeb, celów dydaktycznych i możliwości uczniów
EDUNEWS.PL: NOWE MEDIA W KIESZENI - WYKORZYSTAJMY JE W SZKOLE (2)...
Jak ja mam zacząć korzystac z tych nowych technologii podczas zajęć? Po prostu zacznij. Na początek można poeksperymentować, nawet w ograniczonym zakresie (porozmawiajmy też z uczniami, czy nie chcą pomóc). Wybierzmy jakiś temat z programu nauczania. Zastanówmy się, jak przekazywaliśmy tę wiedzę uczniom do tej pory. Jak możemy zrobić to inaczej, korzystając z nowych mediów?
NAUKA BEZ GRANIC: Democracy (Human Rights Day) w GRUDNIU 2011.
Zainteresowania pisarskie Johna odnalazły odzwierciedlenie w wystawionej w 2011 po raz pierwszy sztuce Joe’s Birthday. Walczy z brakiem tolerancji i otwiera ludziom oczy na różnorodność kulturową współczesnego świata. Trafne uwagi, życiowe morały, dystans do samego siebie i świetne poczucie humoru to jest to co młodzież ceni w nim najbardziej.
Oxford University Press: Be First to Know! Be Best! Be with Oxford! 09.12.11, Warszawa.
Zapraszam Państwa na kolejne praktyczne spotkania dla lektorów szkół językowych i wyższych uczelni z cyklu: Be First to Know! Be Best! Be with Oxford! Grudniowe spotkanie odbędzie się 9.12.2011 (piatek) – przedstawię na nich zawartość i zalety Oxford Advanced Learner’s Dictionary w wersji online oraz inne słowniki naszego wydawnictwa: Oxford Wordpower, Oxford Learner’s (Pocket) Thesaurus, Oxford Student’s Dictionary, Oxford Essential Dictionary, Oxford Business English (Pocket) Dictionary, Oxford Collocations Dictionary. Zapoznamy się z nimi w kameralnych warunkach, podzielimy się swoimi wrażeniami i doświadczeniami, będzie też można uzyskać certyfikat potwierdzający współpracę edukacyjną z Oxford University Press.
EDUNEWS.PL: NOWE MEDIA W KIESZENI - WYKORZYSTAJMY JE W SZKOLE (1)...
W 2001 r. amerykański edukator i badacz mediów Mark Prensky po raz pierwszy użył sformułowania „cyfrowi tubylcy“ dla określenia generacji, której cyfrowe technologie informacyjno-komunikacyjne towarzyszą od kołyski, będąc ważną częścią „naturalnego“ środowiska, w której żyją i się rozwijają. I faktycznie - są tacy rodzice, którzy z chwilą urodzin swojego dziecka mają już założony dla niego profil na Facebooku
Zaproszenie na wystawę:TWARZE ŻYDÓW WSCHODNIOEUROPEJSKICH I ICH ŚWIAT od 6.12.2011, Warszawa
Ambasada Republiki Litewskiej w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacja Żyd Niemalowany Muzeum Wieczny Tułacz serdecznie zapraszają na uroczyste otwarcie wystawy TWARZE ŻYDÓW WSCHODNIOEUROPEJSKICH I ICH ŚWIAT Litografie Hermanna Strucka z kolekcji Żyd Niemalowany Wtorek, 6 grudnia 2011, godz. 18.00 Litewskie Centrum przy Ambasadzie Warszawa, Aleje Ujazdowskie 12 Wystawa czynna do 5 stycznia 2012 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 17.00
<<poprzednie [981] 982 983 984 985 986 987 988 989 990 nastepne>>