korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Startuje kampania Enjoy English, Enjoy Living
Startuje kampania edukacyjna Enjoy English, Enjoy Living, której celem jest popularyzacja nauki języka angielskiego wśród brytyjskiej Polonii. Kampania potrwa 6 miesięcy i będzie podzielona na dwie części: pierwsza potrwa do czerwca br., druga – na jesieni. To pierwsza tego typu kampania kierowana do Polaków mieszkających i pracujących w Wielkiej Brytanii.
MM Publications zaprasza na Dzień Otwarty 30 maja w Tarnowskich Górach
Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty z MM Publications 30 maja w Tarnowskich Górach
EDUNEWS.PL: Bo oni nie czytają?
Kreda i tradycyjna szkolna tablica nie mają szans u uczniów. Choćby przy tej tablicy stał najlepszy nauczyciel, prawdziwy entuzjasta, znający wszystkie tajniki psychiki siedzących przed nim w ławkach uczniów, wystarczy kilka wielofunkcyjnych telefonów, tabletów oraz internet, aby jego czar prysł i uleciał. Lekcja się skończy, a uczniowie natychmiast zapomną, o czym on mówił...
PTI zaprasza na warsztaty: Ja Lider - Moja Rola w Zespole - 27-28 maja w Warszawie!
Majowe spotkanie w ramach Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych jest dedykowane osobom, które zarządzają ludźmi, motywują i inicjują rozwój personelu w środowisku szkół językowych. Na bycie liderem trzeba zapracować świadomie i konsekwentnie. Zajmowane stanowisko jedynie stwarza pewne możliwości, lecz aby w oczach własnych pracowników być człowiekiem godnym zaufania, sprawiedliwym i skutecznym, trzeba czynów, rozmów i codziennych decyzji.
MM Publications zaprasza na Dzień Otwarty 27 maja w Rybniku
Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty z MM Publications 27 maja w Rybniku w czasie którego będzie można:  zamówić lub otrzymać materiały okazowe,  zasięgnąć porady metodycznej,  zapoznać się z oprogramowaniem do tablicy interaktywnej. ...
EDUNEWS.PL: Na ołtarzu okrutnej Edukacji
Panie i Panowie, nadszedł ten czas: napiszę o maturze! Od razu zaznaczam, że nic, co napiszę, nie będzie odkryciem Ameryki. Jestem świadoma, że w Polsce coraz więcej osób zauważa głupotę, w jakiej tkwi po uszy nasz system edukacji, ale jako świeża i zbulwersowana maturzystka, nie jestem w stanie powstrzymać się, by nie wylać na łeb CKE jeszcze trochę potrzebnego jadu.
Wydawnictwa CLE International i Nowela zapraszają na konferencję 26 maja w Toruniu
Wydawnictwa CLE International i Nowela zapraszają na konferencję 26 maja w Toruniu
Jak redagować napisy do filmów. ABC tłumacza filmowego - poradnik - zamów przez LangMarket.pl
Autorka, Grażyna Adamowicz-Grzyb, podpowiada na co należy zwrócić uwagę w trakcie pracy nad filmem, jak uniknąć podstawowych błędów i czym kierować się podczas tłumaczenia. Jako suplement - dodano rozdział o pracy lektorów telewizyjnych i filmowych.
<<poprzednie [981] 982 983 984 985 986 987 988 989 990 nastepne>>