korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego, 14.03.13, Łódź.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
Bezpłatne warsztaty ETS - Egzaminy TOEIC i TOEFL - 15 lub 16.03.2013 WARSZAWA
Do kogo skierowane jest zaproszenie? Do wszystkich osób zainteresowanych współpracą z ETS, właścicieli szkół językowych, szefów i kierowników Studium Języków Obcych, dyrektorów metodycznych, lektorów szkół językowych i lektorów prowadzących własną działalność gospodarczą oraz do osób zainteresowanych wykorzystaniem egzaminów ETS w projektach unijnych.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język francuski Rzeszów, 12.03.13.
Styles d apprentissage et activisation en classe avec la série Francofolie express
Promentis: szkolenie przygotowujące personel wojskowy do ezgaminów MON wg STANAG 6001,11.03.13
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIEL - ZAWÓD SZANOWANY?
Trudny, stresujący, odpowiedzialny - takie zdanie o zawodzie nauczyciela ma przeważająca część badanych w najnowszym sondażu CBOS. Ankietowani mniej zgodni są za to w kwestii, czy zawód nauczyciela cieszy się dużym społecznym szacunkiem
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język rosyjski, Zamość, 13.03.13.
Metody aktywizujące na lekcjach języka rosyjskiego Każdy uczestnik otrzyma pakiet konferencyjny, certyfikat potwierdzający udział oraz wybrane podręczniki z oferty Wydawnictwa Szkolnego PWN.
Nowela.pl: Jak MOBILizować uczniów do nauki języka francuskiego, 14.03.13, Katowice.
Dla każdego z uczestników przewidziano bezpłatny egzemplarz podręcznika „Mobile” i certyfikat uczestnictwa! Ponadto, podczas spotkania zostaną rozlosowane inne publikacje wydawnictwa Nowela.
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego, 13.03.13, Warszawa.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
<<poprzednie [821] 822 823 824 825 826 827 828 829 830 nastepne>>