korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo wielkopolskie od 29.08.13 do 02.09.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
Austriackie Forum Kultury: Koncerty kwintetu dętego MAGIC BRASS, 21.08.13, Lublin.
W programie: Mozart, Byrd, Czajkowski, Schwarz, McCartney, Gershwin, Venezolano i inne
Dni Macmillana - woj. małopolskie od 28.08.2013 do 04.09.2013.
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
Promentis: Wakacyjne spotkania z Emisją Głosu 24.08.2013 w Krakowie
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wakacyjnym szkoleniu z emisji głosu dla lektorów i nauczycieli języków obcych - zapisz się i mów tak, jak chcesz być słyszany - długo i zdrowo. Szkolenie polecamy wszystkim tym, których praca polega na ciągłym mówieniu i komunikowaniu się z innymi.
Nowela.pl: Lektury na lato - Un giorno diverso + CD audio.
Un giorno diverso opowiada o nietypowym tygodniu urzędnika państwowego Pietro, który pewnego dnia postanawia zmienić swoje życie. Nie jest to łatwe po kilku latach rutyny, zwłaszcza w obliczu nowych wyzwań, które stawia sobie Pietro. Postanawia on skończyć studia i na nowo odkrywa uroki życia: jada obiad w restauracjach, spaceruje po Rzymie oraz robi zakupy w czasie, w którym spotykają go różne nieprzewidziane sytuacje. Właśnie w sklepie z ubraniami spotyka dziewczynę o imieniu Cinzia.
EDUNEWS.PL: WYKORZYSTUJMY E-PORTFOLIO W SZKOLE.
Ogromną zaletą internetu, choć jeszcze nie zawsze dostrzeganą przez szkoły, jest to, że możemy współuczestniczyć w tworzeniu treści w sieci. Możliwość tę można wykorzystać na wiele sposobów w edukacji. Z jednej strony, gdy uczniowie wspólnie tworzą określone zasoby edukacyjne, z drugiej, gdy pracują indywidualnie i tworzą własne e-portfolio (czyli cyfrowe teczki). To ostatnie przynosi im długofalowe korzyści
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka niemieckiego, 29.08.13, Katowice.
Zapraszamy na sesję, podczas której nasi eksperci przybliżą Państwu kierunek zmian w systemie egzaminowania i przedstawią planowaną strukturę egzaminu maturalnego.
Macmillan: Gateway to Matura 2015, konferencja dla nauczycieli j. angielskiego, 30.08.13, Gdańsk.
Sesje metodyczne poprowadzi doświadczony trener, autor i współautor podręczników oraz publikacji metodycznych dr Grzegorz Śpiewak
<<poprzednie [821] 822 823 824 825 826 827 828 829 830 nastepne>>