korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Koncert Acid Washed - 25.03/Kamieniołomy w ramach 5 Edycja Francophonic Festival
Acid Washed powstał w 2009 r. dzięki Richard d’Alpert i Andrew Claristidge. To wyznawcy gatunku French touch, którego prekursorem jest kultowa formacja Daft Punk. Acid Washed ukształtowało swoje brzmienie we współpracy z Xaverem Naudascherem, z Supersoul Recordings, sprawcy kompilacji DFA i z Christophem Chassolem, wieloletnim współpracownikiem Phoenixa i Sebastiena Telliera.
Wydawnictwa Didier i Nowela zapraszają romanistów na konferencję metodyczną 29.03 w Poznaniu
Wydawnictwa Didier i Nowela mają przyjemność zaprosić Państwa na konferencję metodyczną dla nauczycieli języka francuskiego zatytułowaną: La découverte de la langue, dès débutants aux avancés. „Ligne directe” et „Le Nouvel Édito” - - les nouveautés DIDIER.
Znaczenie nowoczesnych środków przekazu w nauczaniu języków obcych: telewizja satelitarna
Wśród wielu celów nauczania języków obcych wskazanych dla różnych poziomów edukacji w „Europejskim systemie opisu kształcenia językowego” ważne miejsce zajmuje umiejętność rozumienia programów radiowych i telewizyjnych. Zakłada się osiągnięcie tej umiejętności w różnym stopniu, poczynając już od poziomu oznaczonego symbolem B1.
GAMA zaprasza: Trudne sytuacje? Już nie takie trudne 2.04. w Warszawie - już na LangMarket
Zapraszamy na kolejną edycję praktycznych warsztatów z zakresu pracy z lektorami. Szkolenie to adresujemy do osób opiekujących się lektorami lub przygotowujących się do objęcia tej funkcji.
Koncert Turzi - 25.03/Kamieniołomy - 5 Edycja Francophonic Festival 25.03/Kamieniołomy
FRANCOPHONIC jest festiwalem francuskiej i frankofońskiej muzyki aktualnej (pop, rock, muzyka elektroniczna, muzyka świata, piosenka francuska). Skierowany jest do zróżnicowanej publiczności w wieku około 15 – 40 lat. Program festiwalu przyciąga przede wszystkim ludzi aktywnych, ciekawych świata, poszukujących nowości i oryginalności. Artyści wybierani są tak, aby ich twórczość zainteresowała publiczność nie tylko francuskojęzyczną.
PASE: METODYCZNE ZANURZENIE - PLANOWANIE LEKCJI - OD TEORII DO PRAKTYKI - 2.04. w Radomiu
pierwszy dzień wiosny - ostatni dzień wczesnej rejestracji!
EDUNEWS.PL: T-I-K tak?
Program Szkoła z Klasą 2.0 ma na celu wsparcie rozwoju edukacji szkolnej w epoce Google’a, Wikipedii, gier komputerowych i komórek. 10 marca odbyła się konferencja podsumowująca I etap akcji, w którym szkoły: nauczyciele, dyrektorzy, uczniowie oraz rodzice mieli opracować zestaw zasad korzystania z technologii komunikacyjno – informacyjnych w nauczaniu i uczeniu.
MNODN: Warsztat pracy nauczyciela języka obcego w gimnazjum i szkole średniej... 26.03, Kraków
W programie m.in. kompetencje językowe i twórczość podczas zajęć, ćwiczenia do zastosowania podczas lekcji w obszarze
<<poprzednie [1021] 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 nastepne>>