korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nauka Bez Granic, Britain: Quirky Customs and Traditions, 26 i 28.3.2012, Katowice/Warszawa
Being English, Mandy Sibson is used to all the weird and wonderful, sometimes dangerous and unexplainable, customs and traditions, especially coming from a very old English village
Instytut Goethego: Baśniowe poranki- zabawy literackie, styczeń-czerwiec 2012, Kraków
Raz w miesiącu zapraszamy na baśniowe poranki do Gazeta Café w Krakowie.
ETS: Zalety współpracy i szkolenie akredytowanych egzaminatorów ETS, 16 lub 17.03.12, Warszawa.
Educational Testing Service to największa i najprężniej rozwijająca się organizacja egzaminacyjna. W Polsce, ETS to ponad 200 ośrodków egzaminacyjnych, setki projektów unijnych z wykorzystaniem certyfikatów ETS oraz dziesiątki obsługiwanych firm i korporacji. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym spotkaniu, podczas którego zdobędziecie Państwo wiedzę na temat naszych certyfikatów i zalet ich wykorzystania w Państwa organizacji.
EDUNEWS.PL: JAK EFEKTYWNIEJ ANGAŻOWAĆ RODZICÓW W NAUCZANIE?
Rodzicielstwo jest prawdopodobnie najtrudniejszym i najważniejszym zadaniem, jakie stoi przed większością dorosłych. Jednak wielu z nas nie czuje się przygotowanych do pełnienia tej roli. Zdarza się, że czujemy się nieudolni, gdy widzimy litanię rzeczy, które powinniśmy wiedzieć i robić, przedstawianą przez szkołę
KAPELUSZE LEKTORA V: WARSZTATY METODYCZNO-PSYCHOLOGICZNE , 18.03.12, Koszalin.
Podczas warsztatu zdiagnozujemy czym jest błąd w nauce języka obcego i jakie postawy wyzwala w uczniu i nauczycielu. Zastanowimy się jak dobierać metody korygowania błędów, aby w optymalny sposób pomóc uczniowi rozwijać jego kompetencje językowe w obszarze mówienia i pisania. Spojrzymy na błąd z perspektywy ucznia. Porozmawiamy o udzielaniu informacji zwrotnej. Przekonamy się, w jaki sposób systematyczna praca nad błędem prowadzi do większego zaangażowania ucznia, rozwijania jego niezależności oraz poczucia sukcesu.
Instytut Goethego: niemieckojęzyczna powieść kryminalna, 05-28.03.2012, Opole
Wystawa „Literatura z dreszczykiem“ przedstawia książki i portrety szesnastu najlepszych i najbardziej oryginalnych współczesnych autorów powieści kryminalnych z Niemiec i Austrii, z których wielu otrzymało nagrody literackie.
Księgarnia językowa ettoi.pl: nowa strona www.poświęcona grom i zabawom językowym.
Gry językowe: nauka języków świetną zabawą? Jak odpędzić wizję nudy i wkuwania słówek ze słownika? Jak skutecznie uczyć się języka, nie tracąc przy tym nerwów a nawet dobrze się bawiąc? Rozwiązaniem może być nauka poprzez gry i zabawy edukacyjne! Jeśli nie jesteś osobą, która przy grze w domino lub bingo dostaje szewskiej pasji z powodu ambicji, to gry językowe mogą być dla Ciebie świetnym sposobem na zabawną i bezstresową naukę języka, a przy tym także ciekawą propozycją na spędzenie czasu z przyjaciółmi!
WSzPWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego , 13.03.2012, Rzeszów.
How to teach 6 and 7 years olds or How to LET them learn... Seminarium dla nauczycieli klas 1-3 szkoły podstawowej poprzedzone prezentacją podręcznika Hello! How to work with the 1st graders from different backgrounds and at different stages of mother tongue development, sometimes even at different ages… Before we start doing anything with them, we need to think carefully about their physical development, social skills, interests and about how they learn best in order to plan our work accordingly. Challenging, isn’t it? Let’s learn how.
<<poprzednie [1021] 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 nastepne>>