korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca: 20.03 w Warszawie WIECZÓR BALETOWY OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY BALETOWEJ
W tym tygodniu dla miłosników Opery, Teatr Wielki – Opera Narodowa przygotował wiele atrakcji. Wystarczy wspomnieć o wspaniałej „Carmen” czy koncertach: dyplomowym Panstwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza oraz sopranistki Izabelli Kłosińskiej. Na pewno warto zaplanować jeden z wieczorów na Placu Teatralnym!
WSzPWN, BINGO education, Richmond Publications zapraszają na warsztaty 27.03 w Lublinie
- Agresja wśród dzieci, jej źródła i sposoby reagowania na jej przejawy - Praktyczne wykorzystanie tablic multimedialnych na zajęciach z dziećmi
PROF EUROPE zaprasza na szkolenie - Tableau Blanc Interactif sans peine - 20.03 w Warszawie
Mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem tablicy interaktywnej w nauczaniu. Szkolenie odbędzie się w języku francuskim.
Nowość w KSIEGARNI INTERNETOWEJ GANDALF: Idiomy angielskie
Czytają: Simon Gill i Daria Faltynowicz. Zawartość: dwujęzyczna płyta CD + tekst anglojęzyczny. 117 idiomów z wyjaśnieniami, przykładami zastosowań i tłumaczeniem.
IL PONTE poleca: do czytania: BRAMY ZŁA
Mroczna, średniowieczna Sycylia i tajemnicze morderstwa – to nie może być zła lektura. Ksiażka „Bramy zła” Nuria Masot już od najbliższej środy do kupienia w polskich ksiegarniach.
EDUNEWS.PL - Mobilna nauka przyszłością edukacji
Wszyscy, którzy uważają, że nauczanie przez komórkę to fanaberia czy najwyżej moda, powinni zastanowić się nad zmianą zdania. Kilka tygodni temu w Waszyngtonie odbyła się pierwsza w historii konferencja w całości poświęcona korzyściom, jakie już przyniosło wykorzystanie telefonów komórkowych w edukacji. Według niektórych to nie trend – to przyszłość kształcenia.
HACHETTE Polska zaprasza romanistów 27.03.2009 w Bydgoszczy
Każdy uczestnik spotkania otrzyma: - egzemplarz gratisowy podręcznika - zestaw plakatów gramatycznych - materiały promocyjne Hachette Polska - zaświadczenie o uczestnictwie
Nowa opinia o portalu - tym razem lektorki języka rosyjskiego
...z radością korzystam z takich właśnie warsztatów, które się odbywają w innych miastach...
<<poprzednie [1351] 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 nastepne>>