korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Orgia z myślą niemiecką 3 – Friedrich Nietzsche
12.12.08 Warszawa Przenikliwe myśli Nietzschego krążą poza dobrem i złem na trzecim spotkaniu z cyklu „Orgia z myślą niemiecką“. Pasjonujący wieczór ze znawcami i miłośnikami nietzscheańskiej myśli.
ZWRÓĆ UWAGĘ, W JAKI SPOSÓB UCZYSZ
W kwietniu 2007 r. w serwisie edukacyjnym TeacherTube pojawiła się znakomita prezentacja edukacyjna Pay attention (Zwróć uwagę). Zachęcała ona nauczycieli do zmiany sposobu nauczania, do uwzględnienia w tym procesie różnego rodzaju urządzeń i programów, wykorzystywanych powszechnie na co dzień przez uczniów, choć głównie poza szkołą.
Dziś w Cafe News do wygrania: Destination B2
Weź udział w konkursie Cafe News - złap kawkę ukrytą na naszej stronie i wygraj nagrodę dnia.
NAJŁATWIEJSZY DOSTĘP DO STUDIÓW, ALE NIE DO KARIERY
Lisbon Council, brukselski instytut typu think tank, opublikował wyniki badań porównawczych systemów kształcenia wyższego przeprowadzonych w należących do OECD 14 krajach UE oraz Stanach Zjednoczonych, Australii i Szwajcarii. Europejskie uczelnie wypadły w tych badaniach raczej przeciętnie; Polska słabo, jeśli chodzi o przygotowanie absolwentów do pracy.
Nowa opinia o www.szukaj-lektora.pl
Ogromne dzięki za wspaniałą pracę dla wszystkich nauczycieli języków obcych...
Nowe artykuły w poradniku serwisu 'English for you' dla wyjeżdżających na Wyspy.
Dział 'Emigracja krok po kroku...' wzbogacił się o ciekawe artykuły z zakresu obyczajów panujących w Wielkiej Brytanii...
POLONISTA W EPOCE SMSów
SMS (Short Message System) zrewolucjonizował naszą komunikację. Dotąd używaliśmy telefonów do rozmowy na odległość. Współcześnie mają one więcej funkcji - służą m.in. do planowania dnia, amatorskiej fotografii, słuchania muzyki i komunikacji tekstowej. Ta ostatnia funkcja zmieniła nasz sposób pisania i odbierania dzieł literatury. Dlaczego?
OXFORD oraz POLANGLO zapraszają na Christmas Days w księgarniach
Podczas spotkań czeka na Państwa wiele atrakcji...
<<poprzednie [1331] 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 nastepne>>