korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: PROFIL NAUCZYCIELA XXI WIEKU
Od czasu uczestnictwa w konferencji INSPIRACJE 2013 organizowanej przez Edunews.pl, chodzi za mną pomysł na tę krótką refleksję dotyczącą cech i kompetencji nauczyciela XXI wieku. Wiele mówi się dziś o uczniach, o tym jakie kompetencje powinni posiadać, a przecież podstawą procesu nauczania jest modelowanie.
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo zachodniopomorskie od 26.08.13 do 29.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
Promentis: Kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku, 26.07.13, Poznań.
Jak połączyć znajomość języka z wakacyjnym wyjazdem i zarobkiem? To proste - zapraszamy do uczestnictwa w organizowanym przez nas Kursie na Wychowawców Kolonijnych. Kurs, zgodny z rozporządzeniem MEN, realizowany jest w wymiarze 36 godzin i kończy się egzaminem, a uczestnicy otrzymują państwowe zaświadczenie uprawniające do podjęcia pracy w charakterze wychowawcy placówki wypoczynku dzieci i młodzieży.
Dni Macmillana - woj. śląskie od 23.08.2013 do 28.09.2013.
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
EDUNEWS.PL: EKO-LEKCJE INACZEJ
Kto próbował przeprowadzić w szkole podstawowej lekcję języka polskiego czy historii korzystając z tematyki środowiskowej lub szerzej – zrównoważonego rozwoju, wie jak trudno jest znaleźć gotowe scenariusze i ile wysiłku trzeba włożyć, by przygotować takie zajęcia samemu. Niestety większość nauczycieli rezygnuje z tego pomysłu pozostając przy „klasycznym” podejściu do swojego przedmiotu. A przecież ważne jest jak najwcześniejsze uświadomienie dzieciom, że natura zawsze miała i wciąż ma ogromny wpływ na życie ludzi i rozwój cywilizacji, że tak naprawdę wszystko jest ze sobą powiązane – przyroda, ludzie, klimat, kultura...
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 28.08.13, Lublin.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
Goethe-Institut : Niemieckie przeboje – Innowacje made in Germany
Pixelio Enrico Caruso był jej najzagorzalszym zwolennikiem. Także Tomasz Mann nie mógł oprzeć się jej działaniu. Jako wszechstronny specyfik tabletka aspiryny łagodzi bóle, obniża gorączkę i działa przeciwzapalnie.
Promentis: WOKALiZacje EMISJA GłOSU - SZKOLENIE NA GłOS, 23.07.13, Olsztyn
Dla wszystkich tych, których praca polega na ciągłym mówieniu i komunikowaniu się z innymi. Szczególnie polecane nauczycielom i lektorom, a także tym, którzy chcą rozwijać własne kompetencje głosowe.
<<poprzednie [761] 762 763 764 765 766 767 768 769 770 nastepne>>