korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Oxford University Press:Creativity in the Language Classroom.Webinar, 28-29.08.13.
Charles Hadfield has worked as a teacher and trainer in many countries across Africa as well as Tibet, China, and across Europe.
Nowela.pl: Lektury na lato - El monstruo del lago Ness + CD audio.
Jacinto, chłopiec mieszkający w miasteczku położonym niedaleko Barcelony, zostaje wysłany przez swojego ojca do szkoły w Wielkiej Brytanii. Jest lato 1982 roku, a świat żyje mistrzostwami świata w piłce nożnej, które odbywają się w Hiszpanii. Początkowo Jacinto nie jest zadowolony z decyzji ojca, jednak po przyjeździe do Wielkiej Brytanii zaczyna cieszyć się z powodu zajęć w nowym miejscu i przyjaciół tam poznanych. Wkrótce jednak okazuje się, że z rodziną u której mieszka wiąże się tajemnicza historia.
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. lubuskie od 26.08.13 do 29.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
EDUNEWS.PL: GRA MIEJSKA DLA WARSZAWIAKÓW I NIE TYLKO
Już ponad 219 rodzin wzięło udział w edukacyjnej grze miejskiej „Raz, dwa, trzy - warszawiakiem jesteś Ty” zainicjowanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Gra potrwa do 8 września 2013 roku i jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Współorganizatorami zabawy jest 17 warszawskich instytucji, między innym Zamek Królewski, Filharmonia Narodowa oraz Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, która została także mecenasem projektu.
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 28.08.13, Wrocław.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
Promentis: Wakacyjne spotkania z Emisją Głosu 03.08.2013 w Warszawie
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wakacyjnym szkoleniu z emisji głosu dla lektorów i nauczycieli języków obcych - zapisz się i mów tak, jak chcesz być słyszany - długo i zdrowo. Głos jako nasza wizytówka, a dodatkowo i źródło utrzymania, wymaga troski i treningu. Tym właśnie się zajmiemy praktycznie i teoretycznie.
Promentis: Give ma a (summer) break 2013 szkolenie, 27.07.13, Gdańsk.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
Dni Macmillana - woj. mazowieckie od 26.08.2013 do 30.09.2013
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
<<poprzednie [761] 762 763 764 765 766 767 768 769 770 nastepne>>