korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
SJO Angloman poszukuje nauczycieli do prowadzenia własnej placówki szkoły językowej, do 30.06.14.
Angloman Szkoła Języków Obcych w związku z planowanym dynamicznym rozwojem Szkoły od IX.2014 roku poszukuje nauczycieli języka angielskiego do prowadzenia własnej placówki szkoły językowej.
British Counci: Workshops for children (5-10 years), 28.06.14, Cracow.
We would like to invite all children (ages 5 – 7 and 8 – 10) to take part in our marvelous English cultural adventures. During the engaging thematic workshops, your child will: have fun through learning new things, playing and developing their creativity talk to other children in English expand their English vocabulary improve their pronunciation have a unique opportunity to get to know different aspects of British culture
EDUNEWS.PL: JEDEN DZIEŃ UCZNIA W SZKOLE PRZYSZŁOŚCI (2)
Jak zauważa Don Tapscott, wielu uczniom wiodłoby się w szkole lepiej, gdyby system edukacyjny zmienił się tak, by uwzględnić to, jak młode pokolenie uczy się, myśli i przetwarza informacje. Czy tak się stanie?
Queen's School of English: Activate your English classes, 28.06.14, Wrocław.
Szkolenie Activate your English Classes to jednodniowy kurs dla nauczycieli języka angielskiego, organizowany przez Queen's School of English przy współpracy z Activate Wrocław. Szkolenie poprowadzi James Pattinson z Londynu, certyfikowany dydaktyk i nauczyciel. Okazję to posłuchania wykładu mieli Państwo przy okazji English Teaching Day, który odbył się siódmego czerwca w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu.
Nowela.pl: Espacio joven A1 i A2.1 - numery MEN!
Espacio Joven to czteropoziomowy kurs przeznaczony dla gimnazjalistów, który pozwala osiągnąć poziom B1.1 i przygotowuje do egzaminów DELE. Espacio Joven to podręcznik wykorzystujący współczesne narzędzia edukacyjne: platformę internetową, multimedia, nagrania wideo oraz tablicę interaktywną. Do podręcznika jest dołączona płyta CD-ROM, dzięki której uczniowie mogą pracować z wykorzystaniem nagrań, filmów, ćwiczeń interaktywnych i testów ewaluacyjnych.
Pearson: YOUNG LEARNERS konferencja metodyczno-psychologiczna, 28.06.14, Poznań.
Eksperci z metodyki oraz psychologii rozwojowej odpowiedzą na pytania: jak efektywnie pracować z podręcznikiem na zajęciach z dziećmi? jak pracować z dziećmi z deficytem koncentracji uwagi? jak indywidualizować podejście do każdego ucznia w grupie?
EDUNEWS.PL: DOŚWIADCZENIA I DOBRE PRAKTYKI KURSÓW MOOC
Co decyduje o tym, że kursy MOOC są innowacyjne? Kursy te pozwalają uczniom zdobywać nową wiedzę alternatywnymi metodami, a jednocześnie zgodnie z programem nauczania. Kursy MOOC zwiększają także zdolność uczniów do kreatywnego myślenia, do samodzielnego wybierania i dopasowywania paradygmatu pozwalającego rozwiązać dany problem. Są to główne wnioski uzyskane na podstawie analizy kursu dotyczącego optymalizacji dyskretnej dostępnego na platformie Coursera...
Goethe-Institut:Formująca przejażdżka – Czik Wolfganga Herrndorfa
Dwóch nastolatków w starej ładzie przemierza niemieckie autostrady. To zupełnie nieszkodliwi chuligani na wakacjach. Czego szukają? Dokąd zmierzają?
<<poprzednie [611] 612 613 614 615 616 617 618 619 620 nastepne>>