korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Kurs języka hiszpańskiego w ramach projektu EUROPROF, zgł. do 15.06.14.
Warunki uczestnictwa w programie Europrof: o Pisemna deklaracja nauczyciela oraz dyrektora szkoły, że dany nauczyciel – po ukończeniu kursu – będzie nauczać części przedmiotu w języku hiszpańskim oraz zobowiązanie dyrekcji szkoły do umożliwienia nauczycielowi obecności w części stacjonarnej kursu. o Posiadanie komputera z dostępem do Internetu i środki techniczne niezbędne do realizacji kursu. Liczba miejsc na pierwszym roku: 30. Liczba miejsc na drugim i trzecim będzie znana w momencie rekrutacji.
EDUNEWS.PL: "WSZYSCY JESTEŚMY DZIWNI"
Polska szkoła jest zbyt „normalna”. A to błąd. W kontekście współczesnego świata kurczowo trzymamy się mylnego wzorca zarówno w Polsce, jak i w większości krajów na świecie. „Normalność”, jako trend w oświacie na całym globie, łatwo zweryfikować np.: obrazem tradycyjnych ławek w szkołach, stosowaniem utartych metod, poziomem nudy lub zadając proste pytanie uczniowi „Jak podoba Ci się nauka w twojej szkole?”
Nowela.pl: PIXEL A2 - materiały dydaktyczne do pobrania!
Podręcznik jest drugą częścią kursu przeznaczonego dla gimnazjalistów. Cztery tomy serii obejmują poziomy A1-A2. Podręcznik charakteryzuje podejście zadaniowe. Różnorodne zadania językowe i tematyka bliska nastolatkom służą wzmacnianiu ich motywacji, a przejrzysta struktura ułatwia pracę z podręcznikiem.
EDUNEWS.PL: EMOCJE ZAMIAST TROCIN, CZYLI ZACHĘCAMY MÓZG DO UCZENIA SIĘ
W Płocku odbyła się konferencja pt. Włącz myślenie. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi, w której wzięło udział ponad 170 nauczycieli, dyrektorów placówek, psychologów i pedagogów z całego Mazowsza. Chcieli oni dowiedzieć się, jak zmieniać edukację w szkole, aby uczeń przestał „wkuwać” regułki, a zaczął efektywnie przyswajać informacje
Nowela.pl: Lavagna Interattiva Multimediale e la prima...10.06.14, Lublin.
Dla każdego z uczestników przewidziano pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów oraz certyfikat uczestnictwa!
Playmeandlearn.com: Bezpłatna Konferencja English Teaching Day-Dzieci i Angielski, 07.06.14,Wrocław.
Dzień językowych inspiracji! Przyłącz się! English Teaching Day to konferencja integrująca osoby zajmujące się nauczaniem języka angielskiego. Świetnie jest się czasem spotkać, podzielić dobrymi praktykami czy podebatować na temat aktualnych trendów czy problemów w nauczaniu. Nie musisz być tylko słuchaczem! Robisz coś fajnego związanego z nauczaniem -zostań prelegentem!
EDUNEWS.PL: HALO, SZKOŁO, OBUDŹ SIĘ! MAMY PROBLEM!
Nasz kraj mozoli się nad przejściem do epoki cyfrowej, a urzędnicy wylewają wiadra potu, usiłując dociec, jak otworzyć system na Internet i technologie informacyjne a zarazem nie stracić nad nim kontroli. Tymczasem na innych planetach znaleziono kompromisowe rozwiązanie – w zamian za utratę prywatności i życie ze świadomością, że ktoś zapisuje każde nasze klikniecie w klawiaturę telefonu czy komputera, nauczono się – i ten proces ciągle trwa – korzystać z praktycznie nieskończonych możliwości, jakie daje dostęp do informacji i pomysłów innych
Macmillan Free Webinars:Teaching tips for pronunciation - Tim Bowen, 04.06.14.
In this webinar we will look at a series of practical activities designed to raise learners' awareness of different aspects of pronunciation - sounds, stress, intonation and sounds in contact - and to provide productive practice in these areas.
<<poprzednie [611] 612 613 614 615 616 617 618 619 620 nastepne>>