korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: WOKALiZacje EMISJA GłOSU - SZKOLENIE NA GłOS, 01.07.13, Zielona Góra.
Aby nauczyć się mówić tak, jak chcemy być słyszani. Głos jako nasza wizytówka, a dodatkowo i źródło utrzymania, wymaga troski i treningu. Tym właśnie się zajmiemy praktycznie i teoretycznie.
IH Teacher Training Centre w Katowicach: wakacyjny, intensywny kurs CELTA, 1-26.07.13.
CELTA jest adresowana do osób, które chcą rozpocząć karierę nauczyciela języka angielskiego lub uczą już tego języka i chcą rozwijać się zawodowo.
EDUNEWS.PL: WKRÓTCE RUSZA KOLEJNA EDYCJA SZKOŁY Z KLASĄ 2.0
Szkoła z Klasą 2.0 prowadzona jest od 2002 roku przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i „Gazetę Wyborczą” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Od 2010 roku skupiamy się na mądrym wykorzystywaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych w uczeniu i nauczaniu
Il Ponte & Via Giulia: Włoskie Popołudnie! 08.06.2013, Podkowa Leśna.
Czas pikników i parkowych przyjęć w toku, mimo że pogoda co weekend serwuje nam deszcze i burze. Już dziś zaczynamy zaklinać niebiosa, aby dzień 9 czerwca okazał się słoneczny i ciepły! Wy natomiast oznaczcie go już w swoim kalendarzu.
EDUNEWS.PL: REFORMA(CJA) CZY TRANSFORMACJA?
Dzisiaj chciałbym przybliżyć Wam pewną postać, o której istnieniu dowiedziałam się parę dni temu, a która myślę, że dzięki swojemu, jakże innemu, doświadczeniu edukacyjnemu, jest ważnym głosem w sprawie toczących się dyskusji na temat systemu edukacji, szkolnictwa, nauki
Goethe-Institut: Poszerzanie pola kreatywności: Ryszard Turczyn, tłumacz i znawca literatury.
Ryszard Turczyn, tłumacz i znawca literatury, laureat nagrody im. Karla Dedeciusa, opowiada o drugiej stronie swojego zawodu – pracy konsultanta i agenta literackiego.
CLE International: Pixel A1 - podręcznik dopuszczony do użytku szkolengo przez MEN.
Podręcznik wyróżnia podejście zadaniowe, różnorodne zadania językowe i tematyka bliska nastolatkom, które służą wzmacnianiu ich motywacji, a przejrzysta struktura ułatwia pracę nauczyciela.
Il Ponte & Via Giulia: Moja Toskania - blog Oli Seghi i przepis na pyszny omlet.
A planując swoje kolejne, włosko-majowe dni, zerknijcie do: - Oli Seghi, która na swoim blogu proponuje przepis na pyszny, włoski, baaaardzo oryginalny omlet.
<<poprzednie [781] 782 783 784 785 786 787 788 789 790 nastepne>>