korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Lektury na lato - El secreto de los moáis + CD audio.
Alex i Rikke spotykają się w Santiago de Chile. On jest historykiem, który podróżując po świecie, bada sekrety zaginionych cywilizacji, ona jest młodą panią archeolog, która poświęciła się badaniom kultury Inków. Razem postanawiają wyruszyć na Wyspy Wielkanocne, aby podjąć próbę wyjaśnienia ich tajemnic.
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. łódzkie od 27.08.13 do 30.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
EDUNEWS.PL: PLANOWANIE NAUCZANIA
Koniec czerwca za nami – koniec roku szkolnego. Ale głównie dla uczniów i uczennic. Odebrali świadectwa i mają wakacje. Nie jestem zazdrosny. Miałem kiedyś i swoje wakacje, ale obecnie z tymi długimi wakacjami nauczycieli, jak często słyszymy w mediach, to przesada. Nie są takie długie.
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo świętokrzyskie od 26.08.13 do 02.09.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
PASE: KAPELUSZE LEKTORA, warsztaty metodyczno-psychologiczne, 07.08.2013, Warszawa
Czy rzeczywiście na pracę z nastolatkami możemy patrzeć w kategoriach wojny i pokoju? Co to takiego dyscyplina na zajęciach? Na te pytania oraz wiele innych odpowiemy w trakcie warsztatu.
Oxford University Press: Professional Development Day, 28.08.13, Łódź.
B-learning – let’s go for it! We educators live in unusual times. Our own children and those we teach are digital natives, but many of us feel like digital immigrants. This difference in experience gives us both an opportunity and a fantastic challenge: can we see how today’s children learn about the world and then use this knowledge to enhance our teaching? We have the tools, we just need to find the best blend for our class, using print and digital to create a dynamic and pedagogically sound learning experience that makes sense to us and to our students. This lecture will show how a coherent blend can help to support and fulfil our most fundamental aim – effective teaching.
Nowela.pl: Lektury na lato - Italo Calvino + CD audio
Wciągająca fabuła historii zawartych w poszczególnych tytułach pochłonie każdego czytelnika! Książeczki zawierają doskonale opracowane ćwiczenia na rozumienie tekstu czytanego i słuchanego oraz adnotacje wyjaśniające bardziej skomplikowane słownictwo. Oryginalne rysunki uprzyjemniają lekturę, a dołączona do książeczek płyta CD audio z nagraniem tekstu oraz rozwiązania zadań ułatwiają naukę oraz pozwalają na wykorzystanie książek do indywidualnej nauki czytania i słuchania.
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. śląskie od 26.08.13 do 03.09.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
<<poprzednie [781] 782 783 784 785 786 787 788 789 790 nastepne>>