korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: W POSZUKIWANIU NOWYCH METOD NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH
Czy metody stosowane dziś w dydaktyce języków obcych są skuteczne? Czy języków można uczyć inaczej? Czy materiały edukacyjne zawarte w podręcznikach są przyjazne mózgowi? Czy jest alternatywa dla nudnych i schematycznych zadań utrwalających nowe struktury gramatyczne? Jak wprowadzać nowe słownictwo, by ułatwić mózgowi zapamiętywanie?
Promentis: jak przygotowywac do ezgaminów MON wg STANAG 6001,15.04.13,Łódź
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Salsa Cubana: start zajęć z IZOLACJI - od 10 kwietnia -Katowice - czwartki 18:00
Przypominamy i zapraszamy na rozpoczynające się od jutra zajęcia z izolacji - o godzinie 18:00. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób bez względu na grupę zawansowania (każdy ćwiczy na ile potrafi).
Nowela i Didier: La compréhension orale et écrite avec...17.04.13, Koszalin i Szczecin.
"La compréhension orale et écrite avec des exemples tirés de Mobile et Édito" które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Nowela i Didier, p. Nicolas Rougier.
EDUNEWS.PL: ABC EDUKACYJNYCH INNOWACJI (2)
Prezentujemy drugą częścią artykułu, który nie jest wykazem niezbędnych pojęć o nowościach w edukacji, tj. słownikiem innowacji, ale propozycją rozważenia kierunku myślenia o nich i wybranych sposobów pracy zmierzającej do podniesienia efektów uczenia się uczniów. Aby innowacją nie była każda nowość, ale ta, która zakłada osiąganie wyższych lub innych od dotychczasowych wyników nauczania...
DELFORT: Deutsch auch für den Beruf, 16.04.13, Kielce.
Uczestnicy poznają możliwości optymalnego planowania i nauczania języka niemieckiego w szkołach zawodowych w kontekście wymagań nowej podstawy programowej.
Personnel Training Institut: 12 - 13.04.2013 Prawne i finansowe aspekty funkcjonowania ...
Nieoceniona pomoc dla właścicieli szkół językowych, dyrektorów, menedżerów, DOS-ów, metodyków – serdecznie zapraszam w imieniu Partnera portalu www.szukaj-lektora.pl - Personnel Training Institut na nową edycję AKADEMII ZARZĄDZANIA - od listopada 2012 – warsztaty specjalnie dla branży językowej.
PASE: Perspektywy edukacji językowej w kolejnym 20-leciu, 10-11.05.13, Warszawa.
...
<<poprzednie [781] 782 783 784 785 786 787 788 789 790 nastepne>>