korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
DELFORT: Falsche Freunde des Übersetzers – Fehlerprophylaxe und...14.03.13, Oleśnica.
Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z problematyką błędów językowych, popełnianych przez Polaków uczących się języka niemieckiego. W pierwszej części treści seminarium będą dotyczyły rodzajów błędów językowych, przyczyn ich powstawania, oceny i korekty błędów językowych.
Bezpłatne warsztaty ETS - Egzaminy TOEIC i TOEFL - 16.03.2013 we Wrocławiu
Spotkanie będzie podzielone na trzy oddzielne moduły tematyczne: 1. Pierwszy moduł ma na celu zapoznać uczestników z profilem organizacji oraz korzyściami ze współpracy z ETS jako Akredytowane Centrum Egzaminacyjne. 2. Drugi moduł dotyczy egzaminów oferowanych przez ETS (TOEICŸ, TOEIC Bridge™, TFI™, TOEFLŸ, TOEFLŸ Junior™, WIDaF i WIDaF BasicŸ) - omawiać będziemy format i strukturę testów, ich zastosowanie i sposoby przygotowania się do nich. 3. Trzeci moduł (opcjonalny i odpłatny) to szkolenie akredytowanych egzaminatorów Educational Testing Service; jego koszt wynosi 195 złotych od osoby.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język niemiecki, Bielsko-Biała, 12.03.13.
14.00-16.00 Wie ich aus meinem Unterricht das Beste machen kann? Lehren und Lernen durch Spiele – methodische Tipps und Tricks Prowadzenie: Halina Wachowska Każdy uczestnik otrzyma pakiet konferencyjny, certyfikat potwierdzający udział oraz wybrane podręczniki z oferty Wydawnictwa Szkolnego PWN.
MNODN: Mnemotechniki i tajemnice pamięci w pracy z uczniami, 09.03.13, Kraków.
Nabycie podstawowych, dających się praktycznie zastosować wiadomości z zakresu teorii pamięci i jej funkcjonowania. Umiejętności posługiwania się mnemotechnikami, zarówno w życiu prywatnym , jak i zawodowym. Poprawienie jakości pracy nauczycieli z uczniami, poprzez uczenie twórczych sposobów zapamiętywania.
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego, 12.03.13, Bydgoszcz.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
Promentis: KURS NA WYCHOWAWCÓW KOLONIJNYCH, 09.03.2013, Zielona Góra.
Jak połączyć znajomość języka z wakacyjnym wyjazdem i zarobkiem? To proste - zapraszamy do uczestnictwa w organizowanym przez nas Kursie na Wychowawców Kolonijnych. Kurs, zgodny z rozporządzeniem MEN, realizowany jest w wymiarze 36 godzin i kończy się egzaminem, a uczestnicy otrzymują państwowe zaświadczenie uprawniające do podjęcia pracy w charakterze wychowawcy placówki wypoczynku dzieci i młodzieży.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język niemiecki, Legnica, 11.03.13.
Wie ich aus meinem Unterricht das Beste machen kann? Lehren und Lernen durch Spiele – methodische Tipps und Tricks
EDUNEWS.PL: O (GŁUPIM) POMYŚLE NA ROZROST BIUROKRACJI W OŚWIACIE.
Czas pracy nauczyciela od dawna budzi zazdrość. Na forach aż kipi od złośliwych uwag pod kątem „tych nierobów“, co to mają „aż tyle czasu wolnego“. Co jakiś czas pojawiają się propozycje zmian, które mają „urealnić“ czas godziny pracy nauczycieli. Pewnie dlatego Ministerstwo Edukacji Narodowej chce, aby nauczyciele rozliczali się bardziej drobiazgowo z własnego czasu. Ale... czy aby na pewno zajmując się czasem pracy nauczycieli przyczynimy się do rozwiązania istniejących problemów polskiej edukacji?
<<poprzednie [781] 782 783 784 785 786 787 788 789 790 nastepne>>