korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w księgarni GANDALF: Audio kurs: Japoński Kurs Podstawowy książka + 2xCD
Kurs podstawowy przeznaczony jest dla początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Pakiet polecamy osobom zafascynowanym Krajem Kwitnącej Wiśni, jego kulturą, tradycją, obyczajami i sztuką kulinarną.
Nowość w księgarni GANDALF: Miś Kubuś uczy się słów. Mój pierwszy słownik i przygoda z mówieniem.
Pierwszy slownik i przygoda z mówieniem. Cudownie spędzony czas na kolorowych stronach książki, która uczy i pozwala bawić się językiem angielskim.
Nowość w wydawnictwie LANGENSCHEIDT: Trening pisania przed maturą. Język niemiecki.
Książka dla licealistów przygotowujących się do matury na poziomie rozszerzonym, także dla gimnazjalistów po 3 latach nauki j. niemieckiego. Zawiera wzory wypracowań w formach wymaganych na egzaminie maturalnym w postaci...
Nowość w wydawnictwie LANGENSCHEIDT: Matura LAST MINUTE - Język niemiecki
Zawiera informacje ogólne o egzaminie ustnym i pisemnym na poziomie podstawowym oraz wskazówki, jak radzić sobie ze stresem na poszczególnych etapach egzaminu.
Nowość w wydawnictwie LANGENSCHEIDT: Dialogi maturalne. Język angielski
Książka zawiera 90 przykładowcych rozmów sterowanych, zgodnych z wymogami maturalnymi...
Nowość w wydawnictwie LANGENSCHEIDT: Kieszonkowy słownik synonimów i antonimów.
Kieszonkowy słownik synonimów i antonimów to jednocześnie praktyczny i przystępny poradnik językowy w wygodnej wersji mini. Znakomita pomoc dla każdego, kto chce pisać i mówić przejrzyście, barwnie, a przede wszystkim – poprawnie!
HUEBER zaprasza na kolejne warsztaty metodyczne.
* Pełen sukces w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego. Planet - europejski podręcznik w polskiej szkole - warsztaty dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych. * Książka jak film - łączenie nauczania tradycyjnego i multimedialnego w podręczniku Schritte International (DVD) - warsztaty dla nauczycieli szkół ponad gimnazjalnych.
Wydawnictwo „Langenscheidt Polska” zaprasza na warsztaty metodyczne: języki to nasza pasja.
Warsztaty metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego uczących w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach oraz w szkołach ponadgimnazjalnych. Będzie również kiermasz z publikacjami wydawnictwa Langenscheidt
<<poprzednie [1461] 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 nastepne>>