korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: Isabelle Schad: Collective Jumps Spektakle premierowe, 13,14.12.14, Poznań.
Spektakl berlińskiej choreografki Isabelle Schad podejmuje temat tworzenia wspólnoty w tańcu. Pochodzące z różnych kultur formy i praktyki tradycyjnych tanców ludowych i grupowych zostają tu wzięte pod lupę i zbadane w kontekście współczesnej polityki pracy i ciała w tańcu.
PTI: Zmiany w Prawie Konsumenckim- dostosuj umowy w szkole...16.12.14, Warszawa.
Dowiesz się o nowych zasadach prawa konsumenckiego w obszarach: -odstępowania od umów, informowania konsumentów, sprzedaży przez Internet, - najczęściej spotykane klauzule niedozwolone w szkołach językowych, - co grozi w przypadku kontroli UOKiK.
Księgarnia Francuska Edukator: 13 i 14 grudnia koszty przesyłki pokrywa "Aniołek"
Radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia życzą pracownicy Edukatora Meilleurs Voeux pour un Noël plein de joie et de bonheur.
NaukaBezGranic: Britain Festivals and Traditions. Wykład z elementem warsztatów, 17.12.14, Katowice.
Festivals are filled with music, singing and dancing and Britain is no different. Like every country it also has a rich source of traditions young and old to draw from. But Britain is also made up of 4 different countries or states each with its own personal identity, customs language and culture which makes it a rich place to examine when thinking of the happy Yule tide ahead of us.
EDUNEWS.PL: NIE PODCINAJMY SKRZYDEŁ W SZKOLE
Czy w szkołach powinniśmy dbać tylko o przekazywanie wiedzy? A może także chodzi o coś więcej – o dzielenie się emocjami i doświadczeniami? W ostatnią sobotę odbył się w Warszawie IX Kongres Obywatelski, podczas którego dyskutowano także o związkach edukacji z kulturą i gospodarką. Jedną z najważniejszych debat poświęcono „rozwijaniu skrzydeł“ przez młodych i dorosłych Polaków
Goethe-Institut: Waza Niespodzianek – startup be able i social design
Dizajn jest najczęściej kojarzony z pięknymi przedmiotami, które mają uatrakcyjniać świat. Social design robi krok naprzód i łączy odpowiedzialne projektowanie z respektowaniem zdolności i potrzeb bardzo różnych ludzi, również samych dizajnerów.
NaukaBezGranic: Christmas Fun and Games, 17.12.14, Katowice.
„Dashing through the snow, in a one-horse open sleigh…” Yes, bells are ringing, snow is falling and it’s the festive time of year again. It’s that time of year that fills you with the desire to party, celebrate and SING, SING SING. Yes it’s CHRISTMAS!
EDUNEWS.PL: CZYTELNICTWO DZIECI I MŁODZIEŻY 2014
Uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej częściej czytają w wolnym czasie niż gimnazjaliści. Ale zainteresowania mają podobne – najczęściej wybierają fantastykę, w której bohaterami są osoby w ich wieku. W podstawówce żadnych książek nie czyta ok. 5 proc. dzieci, w gimnazjum już 14 proc. IBE opublikował wyniki „Badania czytelnictwa dzieci i młodzieży”. Po raz pierwszy w Polsce objęło ono również 12-latków
<<poprzednie [511] 512 513 514 515 516 517 518 519 520 nastepne>>